IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тука голямо шоу бе брате!
    Май скоро ще ми стигне таргета.
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      Почнах от 1 лв и съм сложил ордери в ниското.Опипвам внимателно щото не се знае до къде ще се сурне цената.
      И аз взех малко днес на 1 лв. пък да видим.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Risteto
        Ти нямаше ли на 1 лв. да товариш?
        Почнах от 1 лв и съм сложил ордери в ниското.Опипвам внимателно щото не се знае до къде ще се сурне цената.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
          Не съм убеден, че е мажо.

          Тази сутрин половин милион е инвестирал .

          Коментар


          • не я разбирам играта.....тук...
            няма смисъл да купуваш при такъв натиск...
            Не е препоръка...

            Коментар


            • Не съм убеден, че е мажо.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                Мажо подкрепи мощно. Евала!
                След време ще ги връща на мишоците с едно увеличение над 5 лв., на което ще се бият за права
                Голема работа са !

                Стабилен съпорт оказаха и в Химимпорт . Като гледам сделките вчера изкупиха книги за един милион .
                В петък пак бяха на бида .
                Браво !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  Мажо подкрепи мощно. Евала!
                  След време ще ги връща на мишоците с едно увеличение над 5 лв., на което ще се бият за права
                  Абсолютно - цял свят днес им каза /след аукциона за 1,5 млрд. Евра за 10г. на 3,05%/, че пари има колкото искаме, те пак вярват в дядо Мраз /ликвидна криза/
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Мажо подкрепи мощно. Евала!
                    След време ще ги връща на мишоците с едно увеличение над 5 лв., на което ще се бият за права

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                      Вероятно има различно от твоите цели. Не знаеш каква му е играта. Надявам се не ти е объркал сметките.
                      Раезбира се че не му знам играта ,сигурно иска да прецака клиента си.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                        Такава бройка нямаше на 1.015 - 1.03, "той" бързаше малко накрая... Утре доста народ ще бърза. Взех Хим в последната минута с идеята, че утре ще върне. СТРАХОТЕН ДЕН!
                        Имаше три аукциона който той ги търсеше до 1,12...а те му ги бутаха на 1,03.....по 2,3 К бройки....
                        дано си прав ,но утре може да е повторение на вчерашния петък....
                        нямаше подкрепа.....
                        Надеждата ми е преоценката....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          П-П- купувача тук беше най големия ид...т .. който съм виждал.........
                          Вероятно има различно от твоите цели. Не знаеш каква му е играта. Надявам се не ти е объркал сметките.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            За този накрая.....
                            те му ги бутат на 1,02 и 1,03 на аукционите той ги иска на 1,1......
                            купих си петрол на 2,5 но прогнозата ми е на 2 лева..
                            но тя е в далечното бъдеще ,по скоро може да мине пакети над 2,90 и 3 лв.. тези на КОРП за ликвидност на банката ...
                            Не е препоръка....
                            Такава бройка нямаше на 1.015 - 1.03, "той" бързаше малко накрая... Утре доста народ ще бърза. Взех Хим в последната минута с идеята, че утре ще върне. СТРАХОТЕН ДЕН!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                              И този накрая би беше идиот? А на Петрол прогнозата получи ли се...
                              За този накрая.....
                              те му ги бутат на 1,02 и 1,03 на аукционите той ги иска на 1,1......
                              купих си петрол на 2,5 но прогнозата ми е на 2 лева..
                              но тя е в далечното бъдеще ,по скоро може да мине пакети над 2,90 и 3 лв.. тези на КОРП за ликвидност на банката ...
                              Не е препоръка....

                              Коментар


                              • Цъ, откакто влезе Ксетрата това ограничение отпадна
                                Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

                                Коментар

                                Working...
                                X