IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Всички чакат и се чудят ще има ли ново сипване?!

    Коментар


    • Тук голям шах.. поредното затишие пред затишие..

      Коментар


      • кой излиза

        Структура на акционерния капитал на ЦКБ АД към 31.12.2011 г. :
        ЦКБ Груп EАД 64.12%
        Химимпорт АД 9.90%
        УПФ Съгласие 5.13%
        ЗАД Армеец 3.34%
        Artio International Equity Fund 1.13%
        Други 16.38%



        Немците вече ги няма Artio/ Джулиос Беър/ доколкото знам си замразиха БГ позициите ? продават дребните или по скоро някой закъсал ДФ или ИП
        Може ли да е индексния ? доста Софикс позиции се закриха
        Умереният риск винаги печели ! ))))))

        Коментар


        • Много отдавна тук изобщо не става въпрос за мажоритар , отчети , капитализации , перспективи ... ... спекулации , сресдносрочни и дългосрочни хоризонти . Повечето от " инвеститорите " просто искат да продадат и да се махнат . Какавато е държавата и обществото - такава е и борсата . А някои искат дивиденти и зачитане от мажоритаря - какво уважение към плюнки ?

          Коментар


          • Пазарна капитализация 89 млн. лв

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
              Купувай,народе.Това е най-продаваната стока на промоционални цени.
              Така е Гаки - очевидно след като мога да кажа от около 10 сесии няма нито една покупка от институционален инвеститор - само са парите на 10-20 спекуланти да поддържат оборот и емисии с по 113 млн. бр. акции - не става

              Тук си требват сериозни институционални инветитори
              There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

              Коментар


              • Купувай,народе.Това е най-продаваната стока на промоционални цени.
                Attached Files

                Коментар


                • Mного ми е интересно този които продава днес а и от няколко дни, преди консолидирания дали не го знае предварително.
                  И защо малко преди да излязат такива неща се активират ,дали няма вътрешна а КФН спи начело с Мавродиев.
                  Не се бъзи-кай !!!

                  Коментар


                  • Ко стана, какви са тея 77 стинки тука , ше помисля и аз да ударя едно рамо
                    Мнението не е препоръка за сделки!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marcy Разгледай мнение
                      Тук някои пак се е ядосал включително и аз.
                      Почвам и аз да натискам пък каквото стане.
                      Ами тук 9 от онези 10-20 хазартно настроени спекуланти които всички мразят като виновниците за ниската ликвидност на БФБ - та затова натискат - да им е гадно
                      There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                      Коментар


                      • Тук някои пак се е ядосал включително и аз.
                        Почвам и аз да натискам пък каквото стане.
                        Не се бъзи-кай !!!

                        Коментар


                        • Тази екзекуция ,май свали всички акции на ТИМ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                            Ти купуваш ли?
                            да

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                              ако си мислиш, че само аз купувам, то тогава ги продай на мен

                              Ти купуваш ли?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                                На теб ли да ги продадеме?
                                ако си мислиш, че само аз купувам, то тогава ги продай на мен

                                Коментар

                                Working...
                                X