IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от xkm Разгледай мнение
    dddd , много добре разбирам какво искаш да кажеш НО . на собствениците на ЦКБ им е безпределно ясно , че на мене и тебе не могат да разчитат за "да продадат " акции . Не могат да разичтат и на оголените фондове за доверително управление , на получаващите своите възнаграждения самодоволни управленци на пенсионни фондове също ( само на тяхните може би ). Щом като не могат да получат - няма и да дават , защото ТЕ СЕ ОПРАВЯТ В СИТУАЦИЯТА И БЕЗ НАС ! Лъвът дали си мисли какво да остави на лещоядите , след като е уловил сам плячката и е похапнал ? ...
    Аз никого не защитавам . И аз искам дивиденти . Просто винаги когато съм търгувал съм се опитвал да се поставя на мястото на мажоритаря . Това ме кара да разсъждавам по начина , който споделям по - горе .

    Ами като може без нас и ние можем без него.....прочети каква е задачата на борсата в чужбина и тогава пиши небивалици. Нема вече донори ....няма ИПОТА ,няма листвания .... отива се към делистване и да си яде лъвът сам попарката...

    Коментар


    • И за спекуланти говориш . Ами спекуланти с по 2 - 3000 лева в джоба спекуланти ли са ?
      Водим теоретични спорове много далеч от истината по нашите земи , която е коренно различна от тази в развитите борси и държави . Хайде бъде здрав !
      Last edited by xkm; 13.03.2012, 16:17.

      Коментар


      • Кое е първично - яйцето или кокошката ...?

        dddd , много добре разбирам какво искаш да кажеш НО . на собствениците на ЦКБ им е безпределно ясно , че на мене и тебе не могат да разчитат за "да продадат " акции . Не могат да разичтат и на оголените фондове за доверително управление , на получаващите своите възнаграждения самодоволни управленци на пенсионни фондове също ( само на тяхните може би ). Щом като не могат да получат - няма и да дават , защото ТЕ СЕ ОПРАВЯТ В СИТУАЦИЯТА И БЕЗ НАС ! Лъвът дали си мисли какво да остави на лещоядите , след като е уловил сам плячката и е похапнал ? ...
        Аз никого не защитавам . И аз искам дивиденти . Просто винаги когато съм търгувал съм се опитвал да се поставя на мястото на мажоритаря . Това ме кара да разсъждавам по начина , който споделям по - горе .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от xkm Разгледай мнение
          Много отдавна тук изобщо не става въпрос за мажоритар , отчети , капитализации , перспективи ... ... спекулации , сресдносрочни и дългосрочни хоризонти . Повечето от " инвеститорите " просто искат да продадат и да се махнат . Какавато е държавата и обществото - такава е и борсата . А някои искат дивиденти и зачитане от мажоритаря - какво уважение към плюнки ?
          Нормално е от време на време някой да иска да си продаде акциите. Все пак в магазина акции, злато, имоти и други подобни инвестции не приемат. Проблема е съвсем друг. Никой не иска да купува акции на ТИМ! Можеш ли да дадеш една основателна причина да го направят? Дивиденти не дават, няма да има търгови предлагания, остава само да намерят друг по-глупав спекулант на който да продадат. Спекулантите периодично купуват, чакат 6 месеца и продават на минус 20% на следващите спекуланти, после цикълът се повтаря. Днес можаха да намерят търсене при ЦКБ само за 8600 лева. При Зърнени храни търсенето на тези нива беше само за 1200 лева. Междувременно BGREIT е пораснал с 18% за последните 12 месеца. Като искат висока цена ТИМ да започнат да разпределят дивидент. В противен случай акциите на групата ще продължат да висят около рекордни дъна. Това важи с най-голяма сила при "Зърнени храни", където ден след ден правим ново рекорден спад. Видимо продавачите не са били "плюнки", а са сключили много изгодна сделка. Така наречените от теб "плюнки" заслужават много повече уважение.

          Коментар


          • По-малко от 5 % ни делят от дъното през последните 5 г.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от riddle* Разгледай мнение
              40ст
              Да разбирам ли, че таргета ти е да купиш на 40 ст. за да продадеш по-късно на 20???

              Коментар


              • Да добавя за лошите кредити:
                Лошите креди са малко за сметка на новопридибити части (акции) от фалирали вече фирми, и те така. Та всичко което е боклук (не може да си върне кредита) го придобиват или им го пробутват, но не генерира печалба.
                Не се бъзи-кай !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                  Тая бамка не спира да пада! Едва ли само лликвидността й е проблемът
                  И мажоритара и стъкмистиката и икономиката и борсата и доверието и лошите кредити , дедо ПОПЕ....

                  Коментар


                  • Тая бамка не спира да пада! Едва ли само лликвидността й е проблемът
                    Мнението не е препоръка за сделки!

                    Коментар


                    • Единствената възможност , когато на някой му трябват пари. е да продава ликвидни позиции . Последните са много кът на нашата борса . ЦКБ е определено ликвидна позиция .

                      Коментар


                      • 40ст

                        Коментар


                        • Така е с компаниите на ТИМ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                            Туй май продължава да се срива...
                            Нищо чудно целта да е пак на по ниска цена да мине някой пакет (що не на наякой ДФ да се източи - каквото наблюдаваме в послените месеци по различни позиции)
                            There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                            Коментар


                            • Туй май продължава да се срива...

                              Коментар


                              • Всички чакат и се чудят ще има ли ново сипване?!

                                Коментар

                                Working...
                                X