IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тримесечните отчети кога най-късно трябва да излязат...

    Коментар


    • Тъкмо обратното -увеличил го е
      Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
      Т.е. , мажо си е продал част от дела?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
        Т.е. , мажо си е продал част от дела?
        Нали искате да ви плаща дивиденти?
        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

        Коментар


        • по-скоро май не е записал от увеличението за сметка на свързаните му пенсионни фондове съгласие и цкб сила

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
            Структура на акционерния капитал на ЦКБ АД към 31.03.2012 г. :
            ЦКБ Груп EАД 68.56%
            Химимпорт АД 9.90%
            УПФ Съгласие 1.49%
            ЗАД Армеец 3.34%
            Artio International Equity Fund 1.13%
            Други 15.58%


            Структура на акционерния капитал на ЦКБ АД към 31.12.2011 г. :
            ЦКБ Груп EАД 64.12%
            Химимпорт АД 9.90%
            УПФ Съгласие 5.13%
            ЗАД Армеец 3.34%
            Artio International Equity Fund 1.13%
            Други 16.38%
            Т.е. , мажо си е продал част от дела?

            Коментар


            • Структура на акционерния капитал на ЦКБ АД към 31.03.2012 г. :
              ЦКБ Груп EАД 68.56%
              Химимпорт АД 9.90%
              УПФ Съгласие 1.49%
              ЗАД Армеец 3.34%
              Artio International Equity Fund 1.13%
              Други 15.58%


              Структура на акционерния капитал на ЦКБ АД към 31.12.2011 г. :
              ЦКБ Груп EАД 64.12%
              Химимпорт АД 9.90%
              УПФ Съгласие 5.13%
              ЗАД Армеец 3.34%
              Artio International Equity Fund 1.13%
              Други 16.38%

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Биволъ
                Син на ключов руски министър е в управата на две банки на ТИМ

                Иво Каменов, който е един от шефовете на варненската силова групировка ТИМ и трети най-влиятелен човек в България според "Форбс" е споменат на официалната страница на руското Министерство на природните ресурси и екологията като съучредител на Световния Съюз по Киокушин (б.ред. стил карате).

                Министърът на природните ресурси Юрий Трутнев е запален каратист, поради което подчинената му пресслужба е натоварена и с оповестяването на тези несвойствени за ресора му събития.

                Отношенията между Каменов и Трутнев обаче не се изчерпват със спортната дружба, показа съвместно разследване на Биволъ и сайта LiveBiz.

                Синът на Трутнев, Дмитрий, е в управата на две банки на „Химипорт" в България и в Русия.

                Дмитрий Трутнев е финансовият съветник на Централна кооперативна банка (ЦКБ) и е член на съвета на директорите на руския „ТатИнвестБанк", регистриран в столицата на Татарстан Казан. В управата на руската инвестиционна банка Дмитрий Трутнев е заедно с изпълнителния директор на „ЦКБ Груп" Красимир Жилов и изпълнителните директори на застрахователна къща „Армеец" Румен Георгиев и Цветанка Крумова.

                „Децата на министрите трябва да се занимават с нещо. Големият ми син вече е достатъчно голям и може да се занимава с каквото си пожелае. Макар че, ако прави нещо в сферата на добива на природните ресурси, то мен, сигурно, ще ме е много срам", коментира ситуацията руският министър, цитиран от „Ведомости".
                .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                  Е това как го разбра живо ме интересува. Да не гледаш на кристална топка.
                  И мен ме интересува живо, как колегата разбра, че са на печалба. За мен са си на чиста загуба, при това от поне 15-20 години

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                    ....като намалих печалбата с около 80%(само 20% е реална според мен
                    Е това как го разбра живо ме интересува. Да не гледаш на кристална топка.
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Ха-ха аз не искам да ме слушате момчета, ама и 0.22 да чакаш. Дали пък тези които постоянно купуват не чакат 1-1.20 лева. За ТИМ съм съгласен и много пъти съм писал, че не са коректни, но да искараш и банката пред фалит е прекалено. Като онези твърдения на пумпалите за СОФИКС 0, на които за да им бъркам в мозъка виках UUUUP 4000- HA-HA. Според мен по близо е до 0.90- 1лев от от 0.
                      22. Ха дано де , ама надали

                      Стига бе...Аз си мислих,че са пред необявен фалит....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                        Това Бобан да каже нещо контра на тим позициите - да го видя, няма да го повярвам!

                        Е знаеш ли вица за младия палестинец,дето завършил Харвард.....и искал да почне работа в една голяма израелска фирма.....и pipbel почна първи....

                        Коментар


                        • Бе те тези нашите не са банки, а бамки.Счетоводно мутренски плашила.
                          Лично за мене не е добре чиляк да има голяма експозиция в тях.
                          То и справедливо пазара ги е наказал от 3 години и са доста underperformed в сравнение с хилавия Софикс дори.
                          Ама няма си закривам позицията засега тука, макар и последна дупка за попълване да ми остане. Доста по безопасно е поне на тия нива в сравнение с ония металурго- скрападжии, дето бая балонче пораздуха напоследък. Там топ таргета за мене е 2лв, а влизане не по високо от 1.30-40.

                          PS Чакай да се скривам аз че ей сега ще се появи да ме разпердушини след тия ми думи техния PR агент М-----в...

                          Коментар


                          • Това Бобан да каже нещо контра на тим позициите - да го видя, няма да го повярвам!

                            Коментар


                            • Ха-ха аз не искам да ме слушате момчета, ама и 0.22 да чакаш. Дали пък тези които постоянно купуват не чакат 1-1.20 лева. За ТИМ съм съгласен и много пъти съм писал, че не са коректни, но да искараш и банката пред фалит е прекалено. Като онези твърдения на пумпалите за СОФИКС 0, на които за да им бъркам в мозъка виках UUUUP 4000- HA-HA. Според мен по близо е до 0.90- 1лев от от 0.
                              22. Ха дано де , ама надали

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Бе не знам как ги изчисляваш тия стинки, ама явно методиките ни драстично се разминават.
                                По неконсолидирания fair value ми излиза над 3лв,а по консолидирания 1.50лв. Съответно при само 20% реална печалба (щом казваш) идват ми числата 2.4лв и 1.1лв.
                                Дори и при най консервативното оценяване CCB в момента прилича на доста подценена с маржин на сигурност от близо 50%

                                Абе не знам....аз ще си ч чакам на 19-22ст.....А това увеличение на капитала....което Мажо си направи сам тука....ми и то беше ФАЛШИВО....Ти не знаеш ли .....уж влязоха едни пари....ама те не са реални...т.е. не са влезли.Според мен и СК е поне 10 пъти по-малък...Абе....тук всичко е измама....Не слушай Киро,че била свръхпродадена ....тепърва ща има продажби тук....до към 20ст


                                Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа

                                Коментар

                                Working...
                                X