IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Честито Пип. От ЦКБ доста пари съм изкарал орез годините. Обикновенно са растяли до 5-6 лева и е следвало увеличение на капиталаИ пак и пак. Да това са исторически дъна, но не си спомням колко беше историческия връх и не ми се рови- някъде между 7 и 8 лева може би. Така, че търпение..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      Днес се прибирам къщи следобед и видях че съм станал акционер и тук.
      Все пак реших да послушам Киро че туканка е най-малко Тим от Тимуровците и бях ударих една заявка на 0.74лв за 800 акции. Взела че се изпълнила.
      Все пак това е 8 годишно дъно. Макър че с наште бамки никога не знаеш колко дъна още следват. Дано долу горе съм го нацелил.
      Времето ще покаже - ще бегаме ли или ще допълваме.
      А добре дошъл сред нас
      Ма не се излагаи само с 800 де, набълбукай още
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Днес се прибирам къщи следобед и видях че съм станал акционер и тук.
        Все пак реших да послушам Киро че туканка е най-малко Тим от Тимуровците и бях ударих една заявка на 0.74лв за 800 акции. Взела че се изпълнила.
        Все пак това е 8 годишно дъно. Макър че с наште бамки никога не знаеш колко дъна още следват. Дано долу горе съм го нацелил.
        Времето ще покаже - ще бегаме ли или ще допълваме.


        Днес си пълен с изненади .....Да не би който си купува ССВ да дават на бройка по леФче....

        Преди няколко месеца някой ме изненада с 3 К на 30 ст в ЗХБГ и така до днес когато пак някой беше изненадан на 20 ст...... но не бях аз този път....,

        Дано не си на 64 ст изненадан ти.....
        Поздрави!

        Шегичка заради онези 800 кинта в повече по сметката....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Тук според мен приятел колкото и да е зле холдинга е най- добре като акция от групата. Много е ликвидно и това са доста добри цени. Все пак банките са под надзор на БНБ и в ликвидност- вдигна се и капитала. За падането незнам, защото не се знае кои има още да продават, но е свръхразпродадена. На този етап ако търся спеко и риск по- скоро бих купил тук и ХИКА отколкото в Синергон. От ЦКБ съм имал още хартиени акции- стара и позната банка е и колкото и сега да е по контрола на един холдинг винаги добре ми се е отплащала.Винаги ще предпочета банка в сегашния момент пред голям холдинг от масовата. За холдингите наистина смятам , че има време , когато се включат големите инвеститори, пенсиите и фондовете ще обърнем и в тяхУспех- добър портфеил си направил
          Днес се прибирам къщи следобед и видях че съм станал акционер и тук.
          Все пак реших да послушам Киро че туканка е най-малко Тим от Тимуровците и бях ударих една заявка на 0.74лв за 800 акции. Взела че се изпълнила.
          Все пак това е 8 годишно дъно. Макър че с наште бамки никога не знаеш колко дъна още следват. Дано долу горе съм го нацелил.
          Времето ще покаже - ще бегаме ли или ще допълваме.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
            Ти ли изсипа днес?
            Не, но ми се ще да бях аз..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
              Не ми се чака до другите избори, още седмица , сипвам на загуба и изчезвам!
              Правилно, Хайърсъзов. Веднъж и ти да постъпиш разумно.
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                Голяма мъка , тегаво, байгън, спек! Прекалено дълго се задържа натискането на тоя "пазар"(позор), определено целите не са постигнати и ще продължава тормоза. Не ми се чака до другите избори, още седмица , сипвам на загуба и изчезвам!
                Ти ли изсипа днес?

                Коментар


                • Голяма мъка , тегаво, байгън, спек! Прекалено дълго се задържа натискането на тоя "пазар"(позор), определено целите не са постигнати и ще продължава тормоза. Не ми се чака до другите избори, още седмица , сипвам на загуба и изчезвам!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                    Т.е. , мажо си е продал част от дела?
                    търсиш и ти под вола теле .......................... но там има други работи

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
                      Май си прихванал от методите на Батката, за влизане и излизане.
                      При влизане - започват се форумни облучвания, След излизане - казваме чао на рибоците ))))) Инвестицията е ден до пладне
                      Може, де да знам...
                      Мнението не е препоръка за сделки!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                        Всъщност нямам вече...
                        Май си прихванал от методите на Батката, за влизане и излизане.
                        При влизане - започват се форумни облучвания, След излизане - казваме чао на рибоците ))))) Инвестицията е ден до пладне
                        Не е препоръка

                        Коментар


                        • Всъщност нямам вече...
                          Мнението не е препоръка за сделки!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                            Тук наскоро се включих и аз, банката има сравнително добра капиталова адекватност... а и закрих малко депозити наскоро...
                            Още ли държиш депозити?
                            If you really want to do this with your life you have to believe that you’re necessary. And you are. People want to live like this in their cars and their big fucking houses that they can’t even pay for? Then you’re necessary. The only reason they all get to continue living like kings is because we’ve got our fingers on the scales in their favor. I take my hand off and the whole world gets really fucking fair really fucking quickly and nobody actually wants that. They say they do but they don’t. They want what we have to give them, but they also want to play innocent and pretend they have no idea where it came from. That’s more hypocrisy than I’m willing to swallow.
                            Fuck them. Fuck normal people.

                            Коментар


                            • Тук наскоро се включих и аз, банката има сравнително добра капиталова адекватност... а и закрих малко депозити наскоро...
                              Мнението не е препоръка за сделки!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                                Тъкмо обратното -увеличил го е
                                Сори, моя грешка!

                                Коментар

                                Working...
                                X