IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
    Купувай CORP тогава! Там експанзията не спира!

    Ама ако утре ЕС натисне ББ да изтегли парите от там, падането ще е от високо
    Това, че всичките служители на Корп са си направили никове да хвалят банката очевидно по указание свише говори само едно. Банката определено има нужда от пари.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
      Ако съм мажоритар тук, отдавна да съм уволнил мениджмънта. То бива ниска рентабилност, ама чак пък толкова калпаво управление. Огромен кеш стои и носи само разходи, а за издръжка на лентяйстващата администрация разходите само нагоре. Преди ми харесваше, че са дефанзивни, но в тези времена да трупаш кеш като за последно не го разбирам
      Купувай CORP тогава! Там експанзията не спира!

      Ама ако утре ЕС натисне ББ да изтегли парите от там, падането ще е от високо

      Коментар


      • Много плитко разсъждавате, не само за банката, а и за групата като цяло. Такъв черно-бял и повърхностен поглед и в комиксите няма. Това рано или късно ще ви доведе загуби. Нямам тук и не е препоръка.
        Custodite sortem vestram

        Коментар


        • Ако съм мажоритар тук, отдавна да съм уволнил мениджмънта. То бива ниска рентабилност, ама чак пък толкова калпаво управление. Огромен кеш стои и носи само разходи, а за издръжка на лентяйстващата администрация разходите само нагоре. Преди ми харесваше, че са дефанзивни, но в тези времена да трупаш кеш като за последно не го разбирам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
            Имал ли си някога акции на ЦКБ?
            За спекула съм имал разбира се. Не и последните години.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
              То и ЦКБ така. С реално сигурно 80% експозиция към свързани лица и печалба от реинтегриране на провизии е една много печеливша банка.
              Имал ли си някога акции на ЦКБ?

              Коментар


              • То и ЦКБ така. С реално сигурно 80% експозиция към свързани лица и печалба от реинтегриране на провизии е една много печеливша банка.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
                  Що въпреки ТИМ, нима преди те да я купят 2001 някъде, е имала нещо общо със сега? или нима има дружества в Хима, които не се развиват добре, както е при банката?
                  Явно всеки си приказва каквото му е изгодно
                  Така е, реално Хима трябва да струва поне 10 пъти повече. Сегашната цена обаче включва и дисконт за готин мажоритар, та затова е такава

                  Коментар


                  • Ами тя ако беше много добре нямаше да е на тази цена, но има клиенти и традиции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Купи още Зрънчо щом смяташ, че компаниите се развиват много добре
                      Според мен там нещата се объркаха нещо - не знам какво - със завода за Биодизел - май нещо на държавно ниво и нормативната рамка ли обърка нещата - не знам
                      There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                      Коментар


                      • Доста си е зле банката и откъм обслужване на клиенти и като организация ,въпреки че имам малко акции не я харесвам...

                        Коментар


                        • Купи още Зрънчо щом смяташ, че компаниите се развиват много добре

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Може аз имам спомени, че съм продавал на седем и нещо, но е стара банка с традиции въпреки ТИМ
                            Що въпреки ТИМ, нима преди те да я купят 2001 някъде, е имала нещо общо със сега? или нима има дружества в Хима, които не се развиват добре, както е при банката?
                            Явно всеки си приказва каквото му е изгодно
                            There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                            Коментар


                            • Може аз имам спомени, че съм продавал на седем и нещо, но е стара банка с традиции въпреки ТИМ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Честито Пип. От ЦКБ доста пари съм изкарал орез годините. Обикновенно са растяли до 5-6 лева и е следвало увеличение на капиталаИ пак и пак. Да това са исторически дъна, но не си спомням колко беше историческия връх и не ми се рови- някъде между 7 и 8 лева може би. Така, че търпение..

                                Историческия връх е около 11,50 лева на бройка на 30,10,2007г.
                                Last edited by markov; 03.05.2012, 02:09.
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X