IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
    Дали ще тестваме дъното от 2002г ?
    Aз смятам че ще го подминем. След тия лоши отчети...
    Влязох на 74 и ще усреднявам на 71 с повечко.
    Ама падне ли под 67-68стинки - бегам
    То туй не ми е Сантандерката да ме задържа дивидента...
    Вчера даже ми се възстанови и капиталово, убава акция

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
      2009 г. беше подскочила малко акцията, спомням си че в края на 2008 г. бях купил точно на дъното, на 72 стинки.
      Всички купуваме точно и само на дъното! И после, разбира се всички продаваме на върха

      Коментар


      • Дали ще тестваме дъното от 2002г ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
          2009 г. беше подскочила малко акцията, спомням си че в края на 2008 г. бях купил точно на дъното, на 72 стинки.
          прав си , бате Гойко

          направих си труда и отделих малко време за да си припомня някои важни цени и дати

          Last edited by p0lki; 08.05.2012, 01:35.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от p0lki Разгледай мнение
            някой има ли спомен колко точно струваше акцията през февруари 2009 г. ............. при предното дъно

            гледам, че вчера дъното е било 0.727 лв. и не виждам никакви причини спада да спрее

            не е препоръка за нищо -> имам пари и се оглеждам за вход
            2009 г. беше подскочила малко акцията, спомням си че в края на 2008 г. бях купил точно на дъното, на 72 стинки.

            Коментар


            • някой има ли спомен колко точно струваше акцията през февруари 2009 г. ............. при предното дъно

              гледам, че вчера дъното е било 0.727 лв. и не виждам никакви причини спада да спрее

              не е препоръка за нищо -> имам пари и се оглеждам за вход

              Коментар


              • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                Не не мисля така! Дори съм сигурен че имат доста.

                Не мисля, че са политически зависими от настоящата власт! Никой не може да се развива без търпимост от властимащите!
                Обаче всички виждат кои "икономически групи" дръпнаха напоследък!
                Химимпорт? Аз не виждам нещо да са спечелили напоследък!

                Кой купи Кремиковци, Горубсо-Мадан, Булгартабак-Холдинг?
                Въпреки отявленото нежелание да си кажат къде си държат парите им се наложи и се видя колко от тях са в КТБ!
                виждам, че не знаеш доста неща ...................... дори и факта, че и преди герб да дойдат на власт, а и сега когато са на власт, ЦКБ са в топ 3 на банките в които държавните предприятия си държат парите по сметки им

                ХИМ-а имат достатъчно друга работа за да се нагърбват с още проблеми като Кремиковци, Горубсо-Мадан, Булгартабак-Холдинг .................................. а в тази държава има и други групировки които искат да печелят -------------- не са само ТИМ, я

                Коментар


                • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                  Май не четеш какво съм писал ,това че съм се "родил " в банка не значи че това е точно ЦКБ.
                  във всяка банка има изискване за заявка за теглене на пари над 10 000 лв или равностойност във валута .................. на някои места заявка се прави и за суми над 5000 лв.

                  Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                  Депозита ми е на падеж какви предизвестия бе аланкоолу
                  депозит и падеж - ок , но се прави заявка за теглене на пари .................. без значение има ли падеж или няма

                  Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                  .Що се отнася до сметката "синхро" никой от тази банка от каменната ера не ми е предложил таква опция и това за 15 те минути го забрави ,казвам ти 2 седмици чака жена ми за да може да си тегли парите от касата...
                  жена ти не е знаела какво иска или се е направила на велика и някоя лелка си е казала на акъла "е, сега ще ти разкажа играта, селска пръчко" ................. при жените често стават подобни неща

                  отиди в някой клон на ЦКБ и виж да колко време ще ти направят "синхрото" на картата със сметката ти ..................... а после ела тук и се похвали
                  Last edited by 2012; 04.05.2012, 15:32.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                    Това е система на работа ,която е заложена от мениджмънта ,ама това не е махленски пазар да се правят дребни тарикатлъци , а банка която трябва да вдъхва уважение и сигурност .У мен те го загубиха и почти нямам вземане даване с тях .Такива като теб нешматароци нека се занимават с тях
                    има основни неща които трябва да знаеш влизайки в институции като банка например

                    1. трябва да знаеш какво искаш и съвсем точно да кажеш искането си
                    2. трябва да знаеш с какъв тон да поискаш нещото там за което си влезнал

                    тези две неща , ако спазваш -> всички врати се отварят пред теб

                    ================


                    гледай сега какво ми се случва при ПИБ

                    имам две сметки при тях (еврова и левова) - с левовата сметка нямам проблем, но с евровата сметка имат някакъв проблем и всеки месец като ходя да тегля едни 1000 евро в банката ми казват, че нямам толкова пари по сметката ми и съответно не мога да тегля ---- а преди да отида до банката аз проверявам дали е пристигнал превода като гледам в акаунта ми в сайта им https://my.fibank.bg/Logon

                    така ............... и какво се случва вече 4-5 месеца ежемесечно --- аз настоявам, че имам пари по сметката, момиченцето което ме обслужва ми казва, че пари няма, после вика пряката си ръководителка която се звери десетина минути в компа им и пак ми заявява, че нямам пари, после викат шефката и я запознават с проблема, тя вече гледа строго, отива на нейния комп, после звъни в централата където и казват, че имам пари по сметката , но тя им казва, че нямам пари , а накрая й обясняват, че трябва да

                    ?!?!?!??!? внеса 1 ст. в евровата ми сметка ?!?!?!??!?!????!?

                    как става този номер не знам, но след като на касата внеса 1 стотинка , след това виждат, че имам евро в сметката ми и едва тогава мога да тегля пари

                    и всичко това се повтаря вече 4-5 месеца в клона на ПИБ в офиса им в МОЛ - Пловдив

                    отделям си поне 1 час и отивам да чакам

                    въпреки проблемите с тази банка - никога не съм отишъл да плюя по банката в темата им във този форум или някъде другаде

                    въпреки, че таксите ми в ПИБ са по-високи от тези в ЦКБ никога не съм плюл по ПИБ и не смятам да го правя

                    въпреки, че във всеки един клон на ПИБ работят млади момиченца и са по десетина във всеки им офис (и не са добре обучени), докато при ЦКБ освен касиер, охрана и една-две служителки които са на възраст над средната обикновено и си вършат много бързо работата, и най-важното е, че знаят какво да направят

                    просто ПИБ имат някакъв проблем в софтуера и приемам този факт и толкова....

                    така, че понякога и клиента трябва да влиза в "положение" на банката

                    Коментар


                    • Това че ника ми е тото 2 няма никаква връзка с моята личност ,не съм влизал в такова заведение може би 15-20 години ,от както го компютъризираха пък и насила не можеш ме накара .Твоя ник като е 2012 ,не ме кара да мисля , че си роден тази година или пък че си от таз година на БФБ и т.н.
                      Моля малко уважение ,това че пиша лоши неща за ЦКБ не ти дава право да ме обиждаш ....

                      Коментар


                      • Май не четеш какво съм писал ,това че съм се "родил " в банка не значи че това е точно ЦКБ.Депозита ми е на падеж какви предизвестия бе аланкоолу .Що се отнася до сметката "синхро" никой от тази банка от каменната ера не ми е предложил таква опция и това за 15 те минути го забрави ,казвам ти 2 седмици чака жена ми за да може да си тегли парите от касата...

                        Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                        това дори няма и да го коментирам защото ставаш смешен с написаното по-долу



                        хаххааа

                        сега положението било по-зле

                        защо не направиш справка с какъв кеш разполага банката?

                        щом си се родил в банка .................. чувал ли си някога, че за суми над 10 000 лв. има изискване за 3-дневно предизвестие когато искаш да теглиш ..................... дори има банки при които изискването предизвестие при теглене е за суми от над 5000 лв. или еквивалент в друга валута



                        язък, че си се родил в банка щом не можеш да си вземеш заплатата 2 седмици от ЦКБ

                        проблема ти е бил, че си искал дебитна карта, а не да си изтеглиш заплатата и затова си чакал 2 седмици

                        сега ще ти обясня как бързо да си изтеглиш парите при проблем с картата

                        значи освен дебитна карта -> имаш и сметка в банката

                        казваш да ти направят сметката "синхро" което става с написването на една молба и след 15 минути (време необходимо от централата да потвърдят молбата ти) вече разполагаш с цялата сума по картата и в сметката ти

                        и съответно можеш да теглиш не само от банкомат с картата, но и от касата във всеки един клон на ЦКБ само като представиш личната си карта

                        по-скоро си се родил в тото-пункт отколкото в банка

                        Коментар


                        • Това е система на работа ,която е заложена от мениджмънта ,ама това не е махленски пазар да се правят дребни тарикатлъци , а банка която трябва да вдъхва уважение и сигурност .У мен те го загубиха и почти нямам вземане даване с тях .Такива като теб нешматароци нека се занимават с тях

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                            Не става въпрос за това че са пратили картата някъде си ,а за това че трябваше да чака 2 седмици , и да им се моли да си изтегли заплатата от гише,
                            като видят шматароци някъде и всеки гледа да се еб@ва с тях


                            Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                            а за доларите -щом съм ги внесъл в техния клон ,на падежа пак трябва да са там или да им ги доставят ако трябва и не става въпрос за Симитли а за Стара Загора, където имаха 3 клона ...
                            това пък как го реши ................... искаш всеки клиент на деня и на минутата да го чакат с готовите пари ли???

                            и къде го има това

                            язък, че си роден в банка по твои думи

                            ако си си внесъл парите в симитли, а искаш да ги изтеглиш в бургас и вземат и ти кажат "господине вашите пари ви чакат в симитли" ................. ти как ще се чувстваш

                            или ако ти кажат, че за да ти занесат парите в бургас, то трябва да платиш определена сума за транспорт защото ти си внесъл парите в симитли

                            хайде малко по-сериозно и не ни занимавай с глупости

                            Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                            Ето от къде им се трупа КЕШа и административните разходи ..
                            браво ....................... един да се намери и да ни обясни как се трупа кеша и административните разходи

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                              Абе човек ,аз съм "роден в банка " ,
                              това дори няма и да го коментирам защото ставаш смешен с написаното по-долу

                              Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                              Знаеш ли че преди 1-2 години не можеха да ми изплатят 7-8 к долара ,на падеж на депозит и се питаха по телефоните къде колко има и ме разкарваха насам натам ...Като ги питам:- защо така ? отговорът беше" -Ами долърът не е толкова популярна валута ...
                              Представяш ли си 2/3 от търговията в света е в долари а тя ми говори глупости и даже моите пари не ми дава .Сега положението е много по-зле ...
                              хаххааа

                              сега положението било по-зле

                              защо не направиш справка с какъв кеш разполага банката?

                              щом си се родил в банка .................. чувал ли си някога, че за суми над 10 000 лв. има изискване за 3-дневно предизвестие когато искаш да теглиш ..................... дори има банки при които изискването предизвестие при теглене е за суми от над 5000 лв. или еквивалент в друга валута

                              Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                              Примерно : жена ми не може да си изтегли парите от собствената сметка 2 седмици ,защото дебитната и е изтекла ,а дубликатът пратен някъде си в друг клон в София и искаха 10 лева да и транспотират картата .Представяш ли си ...сякаш тази сметка е не на ЦКБ а на картовия оператор , че молби се писаха че н.з още какво за да си получи собствените пари ...Това в 21 век в ЕС
                              Вярно е че това не може да даде пълна картина за банката ,ама смятай какво е по върховете и т.н. среден и висш мениджмънт
                              язък, че си се родил в банка щом не можеш да си вземеш заплатата 2 седмици от ЦКБ

                              проблема ти е бил, че си искал дебитна карта, а не да си изтеглиш заплатата и затова си чакал 2 седмици

                              сега ще ти обясня как бързо да си изтеглиш парите при проблем с картата

                              значи освен дебитна карта -> имаш и сметка в банката

                              казваш да ти направят сметката "синхро" което става с написването на една молба и след 15 минути (време необходимо от централата да потвърдят молбата ти) вече разполагаш с цялата сума по картата и в сметката ти

                              и съответно можеш да теглиш не само от банкомат с картата, но и от касата във всеки един клон на ЦКБ само като представиш личната си карта

                              по-скоро си се родил в тото-пункт отколкото в банка

                              Коментар


                              • За кредитите както и да е ама твойте пари да не ти дават това как се нарича..като ти прибират парите са много мазни а като дойде време да си ги вземеш едва ли не си престъпник ...
                                За ПИБ и КОрп с малки забележки съм доволен ...


                                Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                                Навсякъде "работят" некадърници които все "забравят" да отметнат, да си отбележат, да следят...От ОББ чаках 7 дни да си оправят една грешка с преиздаване на карта за която дори и не подозират че са я направили. Единиствено системата им за кредити не греши... от ДСк чаках три дни великата сума от три хиляди лева да я съберат в един селски клон... За осребряването на чек в Райфайзен не ми се пише, че Мопасан ще се засрами от оня свят..

                                Коментар

                                Working...
                                X