IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
    Глупости на търкалета. За купуване на време и успокояване на пазарите.
    Щели да направят всичко възможно. Смях в залата.
    Май възможностите не са много щом не могат ги открият 3 години.
    Печатането на евро до паритет с долара е ясно.
    Ма какво ще стане с нашия борд после..
    ,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petergos Разгледай мнение
      Що става тука ,бе?


      http://www.investor.bg/novini/130/a/...zarite,137992/

      Коментар


      • Що става тука ,бе?

        Коментар


        • Т.к. повечето сини чипове падат (ПИБ, ХИМ, СОФАРМА, ЕНЕМОНА, и т.н.)... не ми се вярва, че ЦКБ ще удържи .

          Т.ч. ще си изтегля поръчките купува на 0.56-0.57 .

          Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
          Тук в момента ръстът е труден над 66 стотинки, т.к. няма ръст при другите акции на БФБ.

          Ако акцията върне до 60 стотинки ще си купя .
          Мнението ми не е препоръка!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Помпате ли ,помпате ли .....
            Качването е само спекуланска изцепка с цел прехвърлянето на картофа......
            Имам акциии.....
            Нито ХИМ се качва и е на 90 ст. ,нито банките по света и у нас са цъфнали ,нито борсата се съживява.....
            Не е препоръка....
            Батя да не си авторАт на тази спекулация защото се купуват само АДСИЦ и изведнАж ССВ...
            Самия софикс се помпи, какво остава за едно от дружествата му. Живото доказателство е, че днес индекса е бил около 1% плюс, докато по-общия БГ30 е около половин % надолу. Такова разклонение между двата индекса не е нормална работа А иначе днес най-напомпеното в Софикс изглежда да е Еубг - друга любима заигравка на спекулантчетата
            Не е препоръка
            http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

            Коментар


            • Тук в момента ръстът е труден над 66 стотинки, т.к. няма ръст при другите акции на БФБ.

              Ако акцията върне до 60 стотинки ще си купя .
              Мнението ми не е препоръка!!!

              Коментар


              • След като Тексим банк се появи на бул "Т. Александров", си мисля дали няма да продадат една от двете.....
                В главата ми е едно заглавие " Руснаци купуват банки на кило..."
                Ха дано, но едва ли...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                  Накрая, ще е интерсно )
                  За сега бива, дано задържи така аз лично, очаквах да дръпне повече надолу.
                  Ще се разчуе когато стане нещо сериозно в близко/далечно бъдеще

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Мда, не вярвах че толкова бързо ще добави 10% и то с обем. Сега ще ме е яд че не съм лапнал 100-тица
                    Че ти много бързо я шитна за има няма минута
                    Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dimapst Разгледай мнение
                      ... Че, това си бе най спукулантската хартия - навремето, разбира се... Даже и да е изцепка - който може ще хапне.
                      Докато гледаме шоуто, може да си плямпаме и надъхваме пазара
                      Накрая, ще е интерсно )

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Помпате ли ,помпате ли .....
                        Качването е само спекуланска изцепка с цел прехвърлянето на картофа......
                        Имам акциии.....
                        Нито ХИМ се качва и е на 90 ст. ,нито банките по света и у нас са цъфнали ,нито борсата се съживява.....
                        Не е препоръка....
                        Батя да не си авторАт на тази спекулация защото се купуват само АДСИЦ и изведнАж ССВ...

                        ... Че, това си бе най спукулантската хартия - навремето, разбира се... Даже и да е изцепка - който може ще хапне.
                        Докато гледаме шоуто, може да си плямпаме и надъхваме пазара

                        Коментар


                        • ДОВОЛЕН СЪМ- САМО ТАЗИ БАНКА Е ДОБА ЗА МЕН ОТ ТИМ И САМО ОТ НЕЯ ИМАМ

                          Коментар


                          • Помпате ли ,помпате ли .....
                            Качването е само спекуланска изцепка с цел прехвърлянето на картофа......
                            Имам акциии.....
                            Нито ХИМ се качва и е на 90 ст. ,нито банките по света и у нас са цъфнали ,нито борсата се съживява.....
                            Не е препоръка....
                            Батя да не си авторАт на тази спекулация защото се купуват само АДСИЦ и изведнАж ССВ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Мда, не вярвах че толкова бързо ще добави 10% и то с обем. Сега ще ме е яд че не съм лапнал 100-тица
                              Имаше ли предлагане за 100-ца?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dimapst Разгледай мнение
                                Добре бе Батя, добре!
                                Сега и други ще клъвнат вероятно по някое зрънце... Дай боже всекиму!
                                Мда, не вярвах че толкова бързо ще добави 10% и то с обем. Сега ще ме е яд че не съм лапнал 100-тица

                                Коментар

                                Working...
                                X