IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    Не ама ми мирише на пързул -хързул
    До 55 стинки като нищо може и да си тества дъното ще видим, колкото по ниско толкова по-добре
    Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

    Коментар


    • Голяма скука се заформя или..................затишие пред буря може би

      Коментар


      • Не ама ми мирише на пързул -хързул

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          Как сте бледолики ? Нещо умълчани ми се виждате . Споко бре банката си е корава.Който не се е оцапал от страх един ден ще жъне тук ама кога ще е и аз не мога ви кажа.Айде със здраве бледолики инвеститори а аз ще продължавам да препускам с дивия кон по американските прерии и да инвестирам
          Добре казано! Хау
          И все пак, малко вътрешно инфо от Маниту? Индикации за смяна мажоритарите ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            щото не останаха играчи вече.много шлака излезе от пазара и повече няма и да помисли за борса ...........а преди куцо кьорзво сакато на борсичката
            Да ти кажа че си в грешка.....пазарния цикъл включва в последната си фаза от набалончването куцо , кьораво и сакато. Инак не се получава. Точно техните пари се преразпределят накрая ....

            Спомням си един голям инвеститор беше казал че момента за продажба настъпва тогава когато чистачката в офиса или човека които ти лъска обувките те заговори за цените на акциите на борсата и евентуалните печалби.
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              щото не останаха играчи вече.много шлака излезе от пазара и повече няма и да помисли за борса ...........а преди куцо кьорзво сакато на борсичката
              Пък си е и криза, нормално е да се свият малко в разточителството и желанието за риск. А знаеш и кеша става по-дефицитен и желан в такъв момент, по-трудно се навиват за трансформация от типа кеш-хартии.
              Така, че спокойно, няма такава опасност от стаден ефект, какъвто сме го виждали. А и има значение с какво обикновените хорица ще са облъчени от медиите.
              Ако Европа я позабатачи, ще има медийни психоатаки. В такива моменти, някои може да се изкушат, да си теглят кинтите от фондовете, при което шепата спекуланти, които сме останали, ще сме без всякакво значение за състояните на индекси, хартии и бфб
              Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vola.X Разгледай мнение
                Сега май сме малко по- "имунизирани" от стадния ефект. Не е като едно време, когато се теглеха репата
                щото не останаха играчи вече.много шлака излезе от пазара и повече няма и да помисли за борса ...........а преди куцо кьорзво сакато на борсичката

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  ще ти кажа бледолики братко ама нека си свърша работата първо ............... да не се получи стадния ефект че не е гут така
                  Сега май сме малко по- "имунизирани" от стадния ефект. Не е като едно време, когато се теглеха репата
                  Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vola.X Разгледай мнение
                    Привет червенокожи ! Какво ти подшушна Великия Дух? Да не е нещо пак като "хързул-пързул"
                    ще ти кажа бледолики братко ама нека си свърша работата първо ............... да не се получи стадния ефект че не е гут така

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Как сте бледолики ? Нещо умълчани ми се виждате . Споко бре банката си е корава.Който не се е оцапал от страх един ден ще жъне тук ама кога ще е и аз не мога ви кажа.Айде със здраве бледолики инвеститори а аз ще продължавам да препускам с дивия кон по американските прерии и да инвестирам
                      Привет червенокожи ! Какво ти подшушна Великия Дух? Да не е нещо пак като "хързул-пързул"
                      Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                      Коментар


                      • Как сте бледолики ? Нещо умълчани ми се виждате . Споко бре банката си е корава.Който не се е оцапал от страх един ден ще жъне тук ама кога ще е и аз не мога ви кажа.Айде със здраве бледолики инвеститори а аз ще продължавам да препускам с дивия кон по американските прерии и да инвестирам

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Нали не забравяш че докато нашите печатате евро и другите ще печатат долари ,лири и каквото се сетиш....
                          Скоро ще кандисат и на европейски облигации.....няма къде да ходят германците.Нали не смяташ че могат да си изнасят цялата продукция в Германия е малко по големи лихви ще плащат....
                          Монти, не кандисват засега немците. И правилно правят.
                          Нали не мислиш че баба Меркел е готова да се самоубие и че Германия е способна да тегли като вол на гърба си всички останали лузъри от ЕС.
                          По скоро те ще излязат от еврозоната ми се струва и ще оставят другите да си чупят тиквите.
                          По казуса много ще е интересно какво ще отсъди немския конст.съд Септември.
                          И Гърция ще е на командно дишане дотогава.
                          Въобще много интересен Септември мисля се задава.

                          А тоя жабарин Драги - квото и да каже оттук нататък - никой няма да го бръсне за слива.
                          Днеска всички борси му показаха среден пръст.
                          Без нашата де, пореден ден на растеж. Ма ний си знаем че сме си спешъл кейс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                            Основни акционери на ЦКБ АД към 30.06.2012 г. :
                            ЦКБ Груп EАД 68.56%
                            Химимпорт АД 5.14%


                            Структура на акционерния капитал на ЦКБ АД към 31.03.2012 г. :
                            ЦКБ Груп EАД 68.56%
                            Химимпорт АД 9.90%
                            УПФ Съгласие 1.49%
                            ЗАД Армеец 3.34%
                            Artio International Equity Fund 1.13%
                            Други 15.58%
                            Аха, мерси Пенко за инфото.
                            Много ясно се вижда кой е бил главния мискинин дето разпродаваше и натискаше толкова време акцията надолу до ол таймс лоу.
                            Тия отдавна сме ги включили в игнор списъка и доста народ е гласувал за тях там

                            Коментар


                            • Основни акционери на ЦКБ АД към 30.06.2012 г. :
                              ЦКБ Груп EАД 68.56%
                              Химимпорт АД 5.14%


                              Структура на акционерния капитал на ЦКБ АД към 31.03.2012 г. :
                              ЦКБ Груп EАД 68.56%
                              Химимпорт АД 9.90%
                              УПФ Съгласие 1.49%
                              ЗАД Армеец 3.34%
                              Artio International Equity Fund 1.13%
                              Други 15.58%

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Глупости на търкалета. За купуване на време и успокояване на пазарите.
                                Щели да направят всичко възможно. Смях в залата.
                                Май възможностите не са много щом не могат ги открият 3 години.
                                Печатането на евро до паритет с долара е ясно.
                                Ма какво ще стане с нашия борд после..
                                ,
                                Нали не забравяш че докато нашите печатате евро и другите ще печатат долари ,лири и каквото се сетиш....
                                Скоро ще кандисат и на европейски облигации.....няма къде да ходят германците.Нали не смяташ че могат да си изнасят цялата продукция в Германия е малко по големи лихви ще плащат....

                                Коментар

                                Working...
                                X