IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ташунко, издаде се, никъв индианец не си
    те са принципни и честни хора
    а ти колко подличко си лъгал по-налоду
    сменяй ника, не си достоен за член на тая раса

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bond009 Разгледай мнение
      И защо червенокожи смяташ, че артията ще пада- защото ти се купува евтино ли
      Ами така ми каза Великия дух а иначе да аз като всички искам тънканажи да купувам.Простичко нали

      Коментар


      • Хихихихи Цифров се появи.Мараба ве тарикат Нищо не пропускам драги купил продал и чакал отново това е. А ти как го изигра я дай малко опит?

        Коментар


        • И защо червенокожи смяташ, че артията ще пада- защото ти се купува евтино ли

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            2011 февруари разпродадох тая чудна артийка и излязох в почивка та до сега докато не забелязах нещо познато от рода на пързулкане и рекох да поиграем малкичко отново Те това е историята.
            да не пропускаш нещо в тази история???

            я да видим последните ти мнения преди да се покриеш за около година???







            тц тц тц все успешни инвеститори са се събрали в този форум...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от baiH Разгледай мнение
              Успех Вожде!
              май или юни...?
              Кажи сега - след година и половина идваш да ни кажеш,
              че рано си се върнал?
              пп
              Успех и на бледоликите и др.субекти.
              Толкова време ли е минало Бях тук ама не влизах у форумчето че имаше един специалист нещо с цифри му беше ника и си викам е па тоя е корифей да му слушат глупостите бледоликите и кво да му чета на форумчето па тогава 2011 февруари разпродадох тая чудна артийка и излязох в почивка та до сега докато не забелязах нещо познато от рода на пързулкане и рекох да поиграем малкичко отново Те това е историята.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Мдаааа май пак ще изляза прав че трябва да се изчака тук.Ще има плъзгане надолу и може да се купува и на по ниски цени.Няма кой да влиза с яки пари тук и всичко чертае познат сценарий.Успех на бледоликите
                Успех Вожде!
                май или юни...?
                Кажи сега - след година и половина идваш да ни кажеш,
                че рано си се върнал?
                пп
                Успех и на бледоликите и др.субекти.

                Коментар


                • Мдаааа май пак ще изляза прав че трябва да се изчака тук.Ще има плъзгане надолу и може да се купува и на по ниски цени.Няма кой да влиза с яки пари тук и всичко чертае познат сценарий.Успех на бледоликите

                  Коментар


                  • Мдааа умраля работа е тук

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      ами нормално да чакат да тества дъното пак. като гледам как се продават по 1000 бр а после всигат цената с 84 бр си е жива агония.Ми не им се купува на ората сега май повече им се продава.Смешна работа е станало тук
                      Истината е че нито им се продава ,нито им се купува на участниците ,докато мажоритара не им пусне гювеч след големите разпродажби....Вярно свършиха излизането на големине но няма никой на тяхно място....
                      Трябват стимули ,иначе ще си стой на тези нива до изборите.....
                      Не е препоръка....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        ами нормално да чакат да тества дъното пак. като гледам как се продават по 1000 бр а после всигат цената с 84 бр си е жива агония.Ми не им се купува на ората сега май повече им се продава.Смешна работа е станало тук
                        То проблема е ниската ликвидност и яко оределите ордъри, от дъното за няколко дни с ниско обороти го качиха 15%
                        Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                          Щото чакат да стигне 60 стинки и накупят хаха ако може малко по ниско ще съм много доволен
                          ами нормално да чакат да тества дъното пак. като гледам как се продават по 1000 бр а после всигат цената с 84 бр си е жива агония.Ми не им се купува на ората сега май повече им се продава.Смешна работа е станало тук

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            Ми не знам от кога точно не съм влизал у форумчето ама ся забелязах едно познато движение на любимата ми артийка и реших да погледна настроенията тук ама то умряла работа
                            Щото чакат да стигне 60 стинки и накупят хаха ако може малко по ниско ще съм много доволен
                            Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                              Ташунко колко, година и половина ли те нямаше?
                              Ми не знам от кога точно не съм влизал у форумчето ама ся забелязах едно познато движение на любимата ми артийка и реших да погледна настроенията тук ама то умряла работа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Мда и на мен така ми говори Великия дух .Натам се е запътила артийката.Абе гейм си е тука
                                Ташунко колко, година и половина ли те нямаше?

                                Коментар

                                Working...
                                X