IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кажи сега Монти какво виждаш ти за тая акция щото моето мнение не те кефи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Предполагам , не държиш да ти пусна как се хвалеше че е купил ЗХБГ на 60 ст ,ССВ на 1,3 , ХИМ на 2,5 , София БТ на 51 лв и тн все за пример
      Като го чета вече е мажоритар в ТИМ и го чакам на яхтата на Армеец когато се яви следващият частен изпълнител да продава
      Ти май още вярваш в дядо Коледа Разни времена разни идеали бледолики.Купил продал важнотот е да си в играта.Нали така или бъркам

      Коментар


      • То се видя че докато Хима не си намери дъното и тука няма да видим хаир.
        Дано поне междувременно пак падне под 60 че да си допълним още.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          Цифров браво възхитен съм от теб и ша та взема за пример.Скоро пак може да се скрия щото бачкам по договор за много кинти и няма да имам много време да та наглеждам как са развиваш умствено и инвеститорски.Ти си продължавай да си джуркаш на борсичката и ако иискаш може да ми кажеш някоя артийка да инвестирам в нея
          Предполагам , не държиш да ти пусна как се хвалеше че е купил ЗХБГ на 60 ст ,ССВ на 1,3 , ХИМ на 2,5 , София БТ на 51 лв и тн все за пример
          Като го чета вече е мажоритар в ТИМ и го чакам на яхтата на Армеец когато се яви следващият частен изпълнител да продава

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dimapst Разгледай мнение
            Пожелавам на Ташко да стане Мъдьо по позицията
            Абе Курьо май по добре ще е

            Коментар


            • Цифров браво възхитен съм от теб и ша та взема за пример.Скоро пак може да се скрия щото бачкам по договор за много кинти и няма да имам много време да та наглеждам как са развиваш умствено и инвеститорски.Ти си продължавай да си джуркаш на борсичката и ако иискаш може да ми кажеш някоя артийка да инвестирам в нея

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Хихихихи Цифров се появи.
                ами аз не съм изчезвал за да се появя ............................ като теб например

                Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Мараба ве тарикат
                я, индианците са се научили да се поздравяват като турчеещите се цигани

                Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Нищо не пропускам драги купил продал и чакал отново това е.
                те всички купуват и продават, но само трима са с претенции, че улавят всяко движение ................... дори и илюзорно да е

                първия беше пеньо който като изчезна се появи твоя ник, а през цялото това време мисирката не е пропуснала нито едно възходящо движение по всички позиции които са мърдали и тя по принцип никога не обявява като купува, но накрая обявява, че е продала и спечелила

                Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                А ти как го изигра я дай малко опит?
                продадох февруари 2011 и на 1-2.март.2011 в тази тема обявих, че скоро няма видим цени от 1,80 ...................... после купих табаци в предвид очакваната приватизация тогава ................................ после взех един солиден дивидент от табаците .................... сега вече разпродавам табаците и купувам отново ЦКБ, но вече количеството акции на банката е три пъти повече от това което продадох преди година и половина

                например миналия месец имах едно айсбергче от 10 000 бр. с връх 1 000 на цена от 0,541 лв. и някой подплашен индианец ми продаде на зор тогава ......................... имам покупки на 0.55; и на 0.56; и на 0.57; и на 0.58 и така се развиха нещата при мен

                в темите за табаците можеш да видиш кога и на какви цени съм купувал и продавал, а най-подробна информация можеш да получиш от твоята приятелка мисирката

                Коментар


                • Пожелавам на Ташко да стане Мъдьо по позицията

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    Ташко, ти продаде ли сега или чакаш да купиш подмолно на 1,38 пъти отдолу ?!
                    ами изчаквам сега да видя до къде ще падне цената щото имах видение че ще направи едно движенийце надолу и тя наистина започна да се пързулка но иначе да ще купувам поне такива ми са намеренията

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Що бе, ако падне с 30 стинки няма ли да ти е кеф ))) Ще заредиш самосвала до дупка с пени-стокс ))
                      не е препоръка
                      Мдааа. Така е.
                      Зареждаме и пак си чакаме лефчето.
                      Търпение му е майката

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        Тука ко ша пайме бе колеги ?

                        Аз викам да се засилваме веке. Стига сме копали. Другите отчети ще са по-добри. Айде за Коледа на левче промоции.

                        Ма ако има още останали мечки да довтасат до 55стинки - да заповядат.
                        Пак нема лошо. Ще хапнем медец.
                        Що бе, ако падне с 30 стинки няма ли да ти е кеф ))) Ще заредиш самосвала до дупка с пени-стокс ))
                        не е препоръка
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Тука ко ша пайме бе колеги ?

                          Аз викам да се засилваме веке. Стига сме копали. Другите отчети ще са по-добри. Айде за Коледа на левче промоции.

                          Ма ако има още останали мечки да довтасат до 55стинки - да заповядат.
                          Пак нема лошо. Ще хапнем медец.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            Батя ами те затова на някой на борсата им викат играчи .........а не полски свирачи.Игра е това бе бледолики трябва се играе
                            Ташко, ти продаде ли сега или чакаш да купиш подмолно на 1,38 пъти отдолу ?!
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              ташунко, издаде се, никъв индианец не си
                              те са принципни и честни хора
                              а ти колко подличко си лъгал по-налоду
                              сменяй ника, не си достоен за член на тая раса
                              Батя ами те затова на някой на борсата им викат играчи .........а не полски свирачи.Игра е това бе бледолики трябва се играе

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                ташунко, издаде се, никъв индианец не си
                                те са принципни и честни хора
                                а ти колко подличко си лъгал по-налоду
                                сменяй ника, не си достоен за член на тая раса
                                Императора ги учи на лошо

                                Коментар

                                Working...
                                X