IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Марков,
    Нормалните борси се движат от страх и алчност ,но нашата не е нормална останали са куп спекуланти и задръстени инвеститори и настроенията са апатия и безнадежност от икономическата ,политическата и каквато си пожелаеш обстановка..
    Спекулнтите гледат да купят еФтино перспективни акции а безнадеждните се оставят на произвола....ТИМ от няколко години става все по безнадеждна и безнадеждна в очите и на най големите си фенове....
    Така , че когато и последният оптимист продаде ще се качи за нас не важи защото не идват нови и без предрасъдъци спекуланти...
    Много са ми смешни хора които наляво и надясно раздават квалификации ...а самите те с нищо не са доказали че са нещо по-различно.

    Кой е задръстен , кое е безнадеждно и т.н. са субективни усещания .....не ни насаждаи твоето виждане ако обичаш !
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
      Не си прав, има още но са на привършване.
      Та според теорията наближава обрата
      Бе не са на привършване. Само във форума имат 4-5 фена. Така че когато и те се отчаят и минат от другата страна, тогава ще сме видели дъното.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
        Хубавото на борсите е че няма как само в една посока да се движат.
        Обикновенно, тя / посоката / се променя като почти не останат вярващи в обръщането и ........
        Марков,
        Нормалните борси се движат от страх и алчност ,но нашата не е нормална останали са куп спекуланти и задръстени инвеститори и настроенията са апатия и безнадежност от икономическата ,политическата и каквато си пожелаеш обстановка..
        Спекулнтите гледат да купят еФтино перспективни акции а безнадеждните се оставят на произвола....ТИМ от няколко години става все по безнадеждна и безнадеждна в очите и на най големите си фенове....
        Така , че когато и последният оптимист продаде ще се качи за нас не важи защото не идват нови и без предрасъдъци спекуланти...

        Коментар


        • Казваш че трябва да се измъкнем от кризата , да се стабилизират нещата и тогава акциите да почнат да растат .Хммм....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
            Хубавото на борсите е че няма как само в една посока да се движат.
            Обикновенно, тя / посоката / се променя като почти не останат вярващи в обръщането и ........
            Нищо ново под слънцето и преди и сега е имало кризи страх разочерование.Лошото е че не виждам скоро измъкване от тая криза а и от там как да скочат цените на акциите.Ще има доста дълго време да се лута пазара.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
              то от 2009г няма вярващи ама няма никакво движение нагоре, освен като изключим началото на 2010г. явно аз съм мазохист и само пълня ли пълня
              Не си прав, има още но са на привършване.
              Та според теорията наближава обрата
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар




              • то от 2009г няма вярващи ама няма никакво движение нагоре, освен като изключим началото на 2010г. явно аз съм мазохист и само пълня ли пълня

                Коментар


                • Хубавото на борсите е че няма как само в една посока да се движат.
                  Обикновенно, тя / посоката / се променя като почти не останат вярващи в обръщането и ........
                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                    а кога ще вземе да се вдигне че то 2 години само си пада та ми омръзна вече да купувам
                    Абе с тая вселенска криза не го виждам скоро да са вдигне.

                    Коментар




                    • а кога ще вземе да се вдигне че то 2 години само си пада та ми омръзна вече да купувам

                      Коментар


                      • Ей много са се оклюмали бледоликите тук Нали нямаше да пада туй ЦКБ бре. Де са ся ония многознайковци дето ма оплюваха преди време.Хубаво пада ЦКБ и още може да са парзулне.Ма май и кинти няма за да се купува

                        Коментар


                        • А дали въобще ще се появят?

                          Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                          То като се появи лавината купувачи, тогава ще видиш, какъв цирк ще стане тука.
                          Мнението ми не е препоръка!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Купуват щастливите кокошки на ТИМ , продават осъзналите се манипулирани големи риби....
                            Когато продаде и последният руснак ще станеш мажоритар на Белово
                            Не е препоръка...
                            какво "не е препоръка...", бе ..........
                            Last edited by X_Y; 21.08.2012, 14:44.

                            Коментар


                            • То като се появи лавината купувачи, тогава ще видиш, какъв цирк ще стане тука.

                              Коментар


                              • Продавачите се скриха . Но най-вероятно скоро Лавината пак ще се появи .
                                Мнението ми не е препоръка!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X