IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Прав си ,съжалявам че понякога обръщам внимание на такива индивиди...ще се поправя. Приключвам с него.

    А иначе някои от писанията наистина са много ценни, направо къртят ....
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov
      Голям си смешко колега..........
      хубав подпис си си сложил

      Първоначално изпратено от markov
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит
      а не спазваш написаното...

      ---------------------------------------------------------------------------------

      целия форум знае, че мис**ката купи 2000 бр. ХИМ на 2 лева; 3000 бр. ЦКБ на 1.30 лв.; 10 000 бр. ЗХБГ на 0.40 лв. и накрая отиде да избива загубите при ОТЦК където тя все усредняваше, все усредняваше за да може към днешна дата средната там да и е 5 лева и още се надява да продаде на 5 лева за да излезе на нула .......................... преди година пишеше как при ОЦК ще скокне цената до 12 лв., а към днешна дата гарантира, че цената щяла да иде до 5 лв.

      сега мис**ката си мисли, че всички са забравили блестящите и провидения от преди година и излезна да обяви, че

      Първоначално изпратено от Мис**ката Монти
      Купил съм високо рискови акции в ОТЦК на 2 лв , ССВ на 65 стинки ,ХИМ но 83 стинки и ЗХБГ на 30 стинки/близо 5% от портфеила ми / за да пиша където си и каквото си искам и особенно каквото си искам.......
      не е лесно на един 55-60 годишен дядка да се прави на палячо и да ни забавлява с жалката си особа ............................ я да си припомним малко от бисерите на мис**ката ........................ енджой


      Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
      Килур утре ще намеря указанието за отмяна на продажбата на акциите Т+2..
      Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
      какво да помисля..... акциите на БФБ и не само на там от две години официално отпадна срок за сетълментза придобиване и продажба...ако не знаеш не пиши а чети правилници......
      Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
      Акцията като номинал е еФтина....
      Първоначално изпратено от Монти
      Първоначално изпратено от polki
      Първоначално изпратено от Монти през януари2011 Разгледай мнение
      Добре дошъл на поредния качествен инвеститор в БАКБ
      мисирко, в качеството си на каква посрещаш нови инвеститори в темата за БАКБ
      В качестото си че имам акций, купувам още акций и депозит си направих в БАКБ
      Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
      аз качих средната че продавах на около 35-40 лв....
      Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
      Подценеността или надцененоста на дадена позиция понякога се определя от търсенето и предлагането на маркета..........
      Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
      Ами при цена на ССВ от леФче щеше да е доста интересна ситуация закупуването на ВАСВ на 10 лв. ....
      Първоначално изпратено от meche_cveti93
      Относно празника аз мислех да не го смятам за такъв ама вкъщи вече ме "оскубаха" финансово...
      Първоначално изпратено от meche_cveti93
      Имам акции с количество броят на пръстите на двете ръце...
      Първоначално изпратено от meche_cveti93
      Голяма борба водите чак се съжалих и вместо да продам ви помогнах като купих 20 акции... пък да видим.
      Първоначално изпратено от meche_cveti93
      Полки , понеже не пиеш сигурно тогава имаш склероза...
      Първоначално изпратено от meche_cveti93
      100 евра - Е в Тайланд за нищо няма да стигнат но тук е една средна пенсия.....
      Първоначално изпратено от meche_cveti93
      Полки, искам да те помоля да ми пратиш сайтовете където гледаш премаркета ДАУ и DAX защото ми преинсталираха компютъра и ми унищожиха сайтовете от които ги гледах...
      Първоначално изпратено от meche_cveti93
      Така е за закупилите акции на БАКБ е най добре да са в изчаквателна позиция ,но за нямащите или недопълнилите свърши хубавото време. Цена около 25- 30 лв за акция е най малкото което може да се случи ...
      Първоначално изпратено от Монти
      Грамърси има почти блокираща квота и може да наложи седмицата като цена!.
      Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      От известно време се продават акции на голям купувач при цена 25 лв.
      Първоначално изпратено от Монти
      Не съм икономист и материята с облигации ,капитализации ,инвестиции и др.п. икономически термини ми е малко чужда...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        За какво да ми вярваш ....
        Ти си от другата страна на барикадата като Циганина от Столипиново ....вече си минал тази барикада и сам не се осещаш кога я мина ,забравяш когато ти се подиграваха за това че си БСП подлога и инвестиционно недоразумие а/цвети тогава / те защищавах....
        Голям си смешко колега.......

        След безкрайните ти писания, често противоречащи си и многооо объркани разбрахме че всъщност си се набутал тук много яко 2008, след това уж купуваш акции и ги продаваш с омерзение ама си на въображаема печалба. Това разбира се те мотивира пък да злостловиш въпреки че уж печелиш. И понеже вероятно си изял дървото тук втори път си решил да избиеш загубите в ОЦК , ама там пък съвсем си си го набил ! Ако не беше трагичен щеше да си смешен !

        И понеже съвсем се оплете в лъжи и бръщолевене и няма вече какъв аргумент да извадиш в своя защита, почна с простотиите....
        Не знам кои и кога е твърдял че съм цитирам " инвестиционно недоразумение " или " подлога на БСП " и честно казано не ме интересува. Избагвам да се самонаказвам за простотията на другите ......
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          А и още нещо като си кажа колко е шит акцията и я продам с печалба се чуствам морално чист че не съм измамник който вика колко е велика ССВ за да продаде на някой новобранец и да го направи горд притежател на Белово...
          За ЕЛАРГ , Атера , БТН никога не съм имал това чувство като омърсен ,същото и в София комерс за което въпреки големият фундамент никога не съм я купувал.......
          Abe какво да си говорим, щом Ташунко го няма - мечи сигнал
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • А и още нещо като си кажа колко е шит акцията и я продам с печалба се чуствам морално чист че не съм измамник който вика колко е велика ССВ за да продаде на някой новобранец и да го направи горд притежател на Белово...
            За ЕЛАРГ , Атера , БТН никога не съм имал това чувство като омърсен ,същото и в София комерс за което въпреки големият фундамент никога не съм я купувал.......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
              Важното е да си вярваш сам , ние че не ти вярваме няма значение.

              п.п.
              Често се увличаш в писането и си противоречиш комично, но както и по-нагоре ти казах важното е сам да си вярвяш....че другите ти се смеят няма значение.

              За какво да ми вярваш ....
              Ти си от другата страна на барикадата като Циганина от Столипиново ....вече си минал тази барикада и сам не се осещаш кога я мина ,забравяш когато ти се подиграваха за това че си БСП подлога и инвестиционно недоразумие а/цвети тогава / те защищавах....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Не схващам аз съм спекулант а не инвеститор...
                Три пъти съм продавал ОТЦК и ССВ и един ЗХБГ ....на такива като теб на който никой не може да им каже какво да правят с парите ..
                Важното е да си вярваш сам , ние че не ти вярваме няма значение.

                п.п.
                Често се увличаш в писането и си противоречиш комично, но както и по-нагоре ти казах важното е сам да си вярвяш....че другите ти се смеят няма значение.
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                  Ти съвсем се оплете в лъжи колега , не схващаш ли някакво противоречие в писанията си:
                  Не схващам аз съм спекулант а не инвеститор...
                  Три пъти съм продавал ОТЦК и ССВ и един ЗХБГ ....на такива като теб на който никой не може да им каже какво да правят с парите ..

                  Коментар


                  • Ти съвсем се оплете в лъжи колега , не схващаш ли някакво противоречие в писанията си:

                    Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Купил съм високо рискови акции в ОТЦК на 2 лв , ССВ на 65 стинки ,ХИМ но 83 стинки и ЗХБГ на 30 стинки/близо 5% от портфеила ми / за да пиша където си и каквото си искам и особенно каквото си искам.......
                    Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Спекулнтите гледат да купят еФтино перспективни акции а безнадеждните се оставят на произвола....ТИМ от няколко години става все по безнадеждна и безнадеждна в очите и на най големите си фенове....
                    Така , че когато и последният оптимист продаде ще се качи за нас не важи защото не идват нови и без предрасъдъци спекуланти...

                    Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Не се сърдя на никого интересно ми е докога може да търпите загуби по позициите ..
                    Все пак не сме 2008 и кеша не е без дъно...
                    Финансовите пазари освен парите ,преразпределят и доверието в юридическите субекти ...
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                      ФПП има отдавна.Просто си нямаш идея колко инфо имам за тази компания........до ,което ти не можеш да стигнеш....

                      Е споко...не са доноси,а имейли показващи истината.Ти гледай да не отнесеш голямата глоба.....
                      Браво Бобан 1, като истинско ченге трябва да си добре информиран, къде за ФПП, къде за други неща. Трупай имейли, може да се окажат златна мина.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                        Нормално , едно от основните правила при инвестирането е да не се слагат всички яйца в една кошница. Така се намалява риска и е съвсем нормално в различни периоди едни акции да вървят а други не, а след време да се променят кардинално нещата.

                        НО НЕ Е нормално обаче поведението ти в ТАЗИ тема защото си се набил в много по лоша и избушена акция от на ХИМ или ЦКБ и имаш наглостта да досаждаш тук
                        !

                        Марков ,понеже Бобан знаеше какво ще напиша приди малко ,да продължа да му уважавам шестото чувство....
                        Купил съм високо рискови акции в ОТЦК на 2 лв , ССВ на 65 стинки ,ХИМ но 83 стинки и ЗХБГ на 30 стинки/близо 5% от портфеила ми / за да пиша където си и каквото си искам и особенно каквото си искам.......

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
                          Полицейски, аз за ФПП и Атера разправям отдавна. Сигурно за теб и тогава е било скъпо. Айде, че днес никакви доноси не си писал още. Направо го брой за дъждовен деня.
                          ФПП има отдавна.Просто си нямаш идея колко инфо имам за тази компания........до ,което ти не можеш да стигнеш....

                          Е споко...не са доноси,а имейли показващи истината.Ти гледай да не отнесеш голямата глоба.....

                          Коментар


                          • Полицейски, аз за ФПП и Атера разправям отдавна. Сигурно за теб и тогава е било скъпо. Айде, че днес никакви доноси не си писал още. Направо го брой за дъждовен деня.


                            Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                            ОК сега ли да купувам ФПП...или Атера...Естествено,че искаш да се освободиш от тях......На тези цени е нормално.Оня ден някой се направи на мъж,вдигна Атерата до 2.20....сега сигурно псува.

                            Е не сме чак толкова податливи (поне аз на манипулации)...Яд ме когато ДИРЕКТНО лъжеш,обявяваш фалити,говориш глупости за кредитен портфеил на банка,който се следи и от БНБ....разправяш глупости кой как продал няколко милиона акции ,а пък то няма и половината обем...Абе мъчиш се да лъжеш.Но имай в предвид ,че Биг Брадър гледа всичко.....

                            Хайде Успех


                            Монти,нарочно написах този пост към теб така....защото ти знаех предварително отговора....Каквото и да ти пиша...ти си знаеш едно и също:0

                            Успех и на теб

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
                              Така е, но нали форума е за това - да се убеждаваме кой прав, кой крив и т.н.. Пък ако моя интерес се осъществи - примерно някой да продаде Хим или ЦКБ и да купи от моите акции (например Атера или Феърплей) - значи ще съм си постигнал целта. Пазара е много малък и всеки нов купувач за моите акции е ценен

                              ОК сега ли да купувам ФПП...или Атера...Естествено,че искаш да се освободиш от тях......На тези цени е нормално.Оня ден някой се направи на мъж,вдигна Атерата до 2.20....сега сигурно псува.

                              Е не сме чак толкова податливи (поне аз на манипулации)...Яд ме когато ДИРЕКТНО лъжеш,обявяваш фалити,говориш глупости за кредитен портфеил на банка,който се следи и от БНБ....разправяш глупости кой как продал няколко милиона акции ,а пък то няма и половината обем...Абе мъчиш се да лъжеш.Но имай в предвид ,че Биг Брадър гледа всичко.....

                              Хайде Успех


                              Монти,нарочно написах този пост към теб така....защото ти знаех предварително отговора....Каквото и да ти пиша...ти си знаеш едно и също:0

                              Успех и на теб

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Трябваше да почнеш как е Еларг ,Атерата , Тютюните ,Петрол, ДБ ,Комерса .....
                                После може за Фармата и накрая за Оловото ....
                                Така е честно и ще ти отговоря....
                                Нормално , едно от основните правила при инвестирането е да не се слагат всички яйца в една кошница. Така се намалява риска и е съвсем нормално в различни периоди едни акции да вървят а други не, а след време да се променят кардинално нещата.

                                НО НЕ Е нормално обаче поведението ти в ТАЗИ тема защото си се набил в много по лоша и избушена акция от на ХИМ или ЦКБ и имаш наглостта да досаждаш тук !
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X