IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
    Ехе какво парче се продава, е жалко че са ми по ниски ордерите
    Аха, и аз го видях.
    Възможно е да е Батята, той на тия нива май влезе и може да му е писнало да чака след като има и по добри алтернативи.
    Обикновено не си играе на дребно той. Поради което определено му симпатизирам че го може

    Коментар


    • Ехе какво парче се продава, е жалко че са ми по ниски ордерите
      Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от branimir Разгледай мнение
        Какво мислите да направим една инициатива за назначаване на контрольор дружеството, много ми е интересно какво информация ще ни представи той на нас акционерите на банката
        Това беше много добро. Определено имаш чуство за хумор.

        Коментар


        • контрольор

          Какво мислите да направим една инициатива за назначаване на контрольор дружеството, много ми е интересно какво информация ще ни представи той на нас акционерите на банката

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
            Така е, но нали форума е за това - да се убеждаваме кой прав, кой крив и т.н.. Пък ако моя интерес се осъществи - примерно някой да продаде Хим или ЦКБ и да купи от моите акции (например Атера или Феърплей) - значи ще съм си постигнал целта. Пазара е много малък и всеки нов купувач за моите акции е ценен
            ОК, успя ли да си продадеш 100 к в атерата, или още търсиш баламурници тук и при хима?
            Last edited by daneda121; 25.08.2012, 19:29.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
              като гледам колко много ч е к и д ж и и са си дали "експертното" мнение и че отново темата е актуална усещам че май ще има скоро време раздвижване тук )))
              Колко ги преброи "чекиджиите", без да броиш себе си, разбира се ?

              Коментар




              • като гледам колко много ч е к и д ж и и са си дали "експертното" мнение и че отново темата е актуална усещам че май ще има скоро време раздвижване тук )))

                Коментар


                • Ако не, подсъзнателно се търси виновник за собствените неудачи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
                    На последната страница в темата за ЦКБ:
                    Споменавания на ЦКБ - едно
                    Споменавания на АТЕРА - осем
                    Споменавания на ОК (моя ник) - девет.
                    това какво означава:
                    - че не се пише по темата
                    - че модератора не си върши работата
                    - че форума няма нужда от модератори които не си вършат работата и инвестора може да спести от заплати за подобни индивиди

                    Коментар


                    • На последната страница в темата за ЦКБ:
                      Споменавания на ЦКБ - едно
                      Споменавания на АТЕРА - осем
                      Споменавания на ОК (моя ник) - девет.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                        А това за Атерките, как ти звучи - цитирам: "ще си паднат и ще станат атрактивни нива за покупка да кажем 30-50 стинки надолу." ...
                        Това какво е, ако не жалка, безподобна манипулацийка, колкото и да си я маскирал като невинна!?
                        Добре ще коригира с 30-50 стинки, горе се затапи, едно фибо като се дръпне и нива на корекция са там някъде. Ако ще падне там ше, сега ми скъпо за покупка - мнение Както и това не е темата.
                        Last edited by needtoknowmore; 24.08.2012, 16:49.
                        Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SubZero Разгледай мнение
                          Де юре или де фякто?
                          Абе защо си губя времето...
                          Губи го от време на време, ако обичаш, иначе и форума става безинтересен, а и на миштуриите мозъците може да включат малко от малко. Те разбират (си мисля аз) и то много добре разбират, ами само се правят, че не разбират...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                            Тук бъркаш, нямат.
                            Де юре или де фякто?
                            Абе защо си губя времето...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                              Що бе лошо на Артетките няма, ще си паднат и ще станат атрактивни нива за покупка да кажем 30-50 стинки надолу. Ако се запази и тази тенденция за спад на лошите кредити и преструктуриранията то няма се пуснат нам си колко имота за продан, цените на НИ ще си се запазят и с тези увеличаващи цени на храни и ко. добра доходност ще дават Бих си купил, но сега са ми скъпи
                              А това за Атерките, как ти звучи - цитирам: "ще си паднат и ще станат атрактивни нива за покупка да кажем 30-50 стинки надолу." ...
                              Това какво е, ако не жалка, безподобна манипулацийка, колкото и да си я маскирал като невинна!?
                              Last edited by mecka_stryvnica; 24.08.2012, 14:56.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SubZero Разгледай мнение
                                Значи фирмите, които купиха активите на Пушляка нямат нищо общо с ПИБ, така ли?!?
                                В коя държава живеете?
                                Мечтатели...

                                Тук бъркаш, нямат.

                                Коментар

                                Working...
                                X