IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
    ОК, би ли коментирам придобиването на татинвестбанк - положително или отрицателно е?
    Тая банка е толкова малка, че не си струва да се коментира. В Македония са направили близо 2 млн евро загуба за полугодието, доколкото им схващам отчета. Другото, което ме кефи е, че продължават да купуват акции на Химснаб. Делът им там се е увеличил за сметка на Химимпорт. Явно виждат страхотни перспективи в тази борсова перла.

    Коментар


    • Перат хората, а миноритарите кучета ги яли.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
        ОК, би ли коментирам придобиването на татинвестбанк - положително или отрицателно е?
        Или македонската банка...?

        Наливат пари, заздравяват ги......но каква е им ползата , само мажо си знае....

        Коментар


        • ОК, би ли коментирам придобиването на татинвестбанк - положително или отрицателно е?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
            Тук 58% спад на консолидираната печалба.
            Днес срив.

            Коментар


            • Тук 58% спад на консолидираната печалба.

              Коментар


              • Еййй аве туканканка направо сте изфъщяли бре бледолики.Много спор за нищо .Не ви се вярваше че ще падне любимото ми ЦКБ................ами падна бре ха купувайте сега ..........ама страх нали или няма кеш вече( то при някой не свърши тоя кеш 4 г ) Та къв му е проблема да падне пак до 55 ст та може и по доле Много нерви хабите бре кво ви пука или много сте се нахакали тук.Ами играйте бре що се страхувате.КУпил някой по скъпо ми да чисти на загуба кога почне да се дропва цената ама нали алчност как тъй ще се овътрим па после хептен си го втъквате.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                  На ЦЦБто и харесвам обслужването. Само си даваш личната карта и казваш какво искаш. Мацката пише всичко. Ти само се подписваш.
                  Само да не се бях набутвал с акции на 1,06 лв Ама нали съм дългосрочен инвеститор...
                  ha ha ha - готино!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                    Предпочитаните банки за нашите спестявания

                    През последната година (1 юли 2011 - 30 юни 2012 г.) домакинствата в страната успяха да спестят 4.49 млрд. лв.

                    Изчисления на Profit.bg на база данни от Българска народна банка показват, че населението насочва влоговете си главно към 11 банки в страната. Всички те успяха да привлекат по над 100 млн. лв. нови депозитите за разглеждания период.

                    Лидер в това отношение е Първа инвестиционна банка, успяла да привлече 852 млн. лв. депозити, докато в Корпоративна търговска банка и Уникредит Булбанк бяха вложени съответно 759 и 433 млн. лв.

                    В челото сред предпочитаните банки за нашите спестявания са също и Централна кооперативна банка и Банка ДСК, привлекли 413 млн. лв. и 376 млн. лв. нови влогове.

                    Над 100 млн. лв. са депозираните средства за периода и в още шест банки - Обединена българска банка, Райфайзенбанк, SG Експресбанк, Пощенска банка, Българо-американска кредитна банка и Алианц Банк.

                    Ръстът на спестяванията до рекордните 33.78 млрд. лв. идва на фона на намаляващите лихви по депозитите през последната година.

                    Вчера от Българска народна банка информираха, че през юли 2012 г. спрямо юли 2011 г. средният лихвен процент по депозитите с договорен матуритет в левове се понижава с 0.39 пр.п. до 4.94%, а по тези в евро – с 0.34 пр.п. до 4.45%.

                    В сравнение с юни 2012 г. средният лихвен процент по депозитите с договорен матуритет в левове нараства с 0.02 пр.п., а по тези в евро – с 0.08 пр.п.

                    http://profit.bg/news/Predpochitanit...nid-94884.html
                    На ЦЦБто и харесвам обслужването. Само си даваш личната карта и казваш какво искаш. Мацката пише всичко. Ти само се подписваш.
                    Само да не се бях набутвал с акции на 1,06 лв Ама нали съм дългосрочен инвеститор...
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Предпочитаните банки за нашите спестявания

                      През последната година (1 юли 2011 - 30 юни 2012 г.) домакинствата в страната успяха да спестят 4.49 млрд. лв.

                      Изчисления на Profit.bg на база данни от Българска народна банка показват, че населението насочва влоговете си главно към 11 банки в страната. Всички те успяха да привлекат по над 100 млн. лв. нови депозитите за разглеждания период.

                      Лидер в това отношение е Първа инвестиционна банка, успяла да привлече 852 млн. лв. депозити, докато в Корпоративна търговска банка и Уникредит Булбанк бяха вложени съответно 759 и 433 млн. лв.

                      В челото сред предпочитаните банки за нашите спестявания са също и Централна кооперативна банка и Банка ДСК, привлекли 413 млн. лв. и 376 млн. лв. нови влогове.

                      Над 100 млн. лв. са депозираните средства за периода и в още шест банки - Обединена българска банка, Райфайзенбанк, SG Експресбанк, Пощенска банка, Българо-американска кредитна банка и Алианц Банк.

                      Ръстът на спестяванията до рекордните 33.78 млрд. лв. идва на фона на намаляващите лихви по депозитите през последната година.

                      Вчера от Българска народна банка информираха, че през юли 2012 г. спрямо юли 2011 г. средният лихвен процент по депозитите с договорен матуритет в левове се понижава с 0.39 пр.п. до 4.94%, а по тези в евро – с 0.34 пр.п. до 4.45%.

                      В сравнение с юни 2012 г. средният лихвен процент по депозитите с договорен матуритет в левове нараства с 0.02 пр.п., а по тези в евро – с 0.08 пр.п.

                      http://profit.bg/news/Predpochitanit...nid-94884.html

                      Коментар


                      • Не бях аз бе момци.
                        Правилно сте забелязали че преди месец взех един 50Т на 60 ст.
                        После успях да шитна 5Т на 66 и сега си ги върнах обратно, нищо повече не съм правил
                        Дебна по-ниско ако продавачите свалят гащи, ще взема още... и ще си чакам бичите времена
                        Добрият, стар Батя

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                          батята го търси от 100 хил нагоре ...................... на тези цени не би се занимавал с по-малко от 50 000

                          а то 25 хил колко са??? ..................... някоя дребна цаца като теб ще ги лапне още утре сигурно

                          аз си помислих да не се е появил някой айсберг с връх 25 хил
                          Не знам може и такова да е - на края на сесията просто го мернах - ами ако бе по ниско щях го лапна
                          Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                            2012 - близо 25к виж го
                            пибел, може и той да е аз си спомянм май 50к парче на тези нива се размени миналия месец та знае ли се
                            батята го търси от 100 хил нагоре ...................... на тези цени не би се занимавал с по-малко от 50 000

                            а то 25 хил колко са??? ..................... някоя дребна цаца като теб ще ги лапне още утре сигурно

                            аз си помислих да не се е появил някой айсберг с връх 25 хил

                            Коментар


                            • 2012 - близо 25к виж го
                              пибел, може и той да е аз си спомянм май 50к парче на тези нива се размени миналия месец та знае ли се
                              Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                                Ехе какво парче се продава, е жалко че са ми по ниски ордерите
                                я кажи какво парче се е продавало, че аз не го видях

                                Коментар

                                Working...
                                X