IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    Не могат се изравнят, нали. Би било много тъпо. И противоестествено.
    могат да се изравнят и няма нищо тъпо или противоестествено, но чисто психологически при еднаква цена купувачите биха се прехвърлили от ЦКБ на ХИМ

    ....................... то и сега разликата е десетина % между цените на двете акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petergos Разгледай мнение
      И аз мисля ,че на Артио са им останали малко акции,та затова питах Батя,ако знае нещо повече да каже .
      От трите шита на ТИМ тук има най голяма вероятност да се измъкне човек без загуби...|Даже и затова ,че няма големи продавачи и последното падане от 70 стинки до 55 е конюктура че въпреки че нямаше големи продавачи ,купувачите бяха още по малко....
      Не е препоръка....

      Коментар


      • И аз мисля ,че на Артио са им останали малко акции,та затова питах Батя,ако знае нещо повече да каже .

        Коментар


        • и тук имаше пробив до 72 стинки преди ......
          Ако няма предлагане отивават на 73 до два три дни....
          защо се купува....
          Не е препоръка....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tuj-to Разгледай мнение
            Не, просто за мащабите на пазара в момента, тяхното предлагане граничи с + безкрайност....затова!
            Абе пак са си догадки, аз мисля че имат по малко от 200-300к щото като гледам обемите за последните 2 месеца и нещо и това което се случва на ОТС-то на там ми бие. Докато не дойде отчета само догадки.
            Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petergos Разгледай мнение
              От къде знаеш ,че имат още? Догатки или?
              Не, просто за мащабите на пазара в момента, тяхното предлагане граничи с + безкрайност....затова!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Спекулант Разгледай мнение
                Артио имат още, но засега спряха да дават по всичките си позиции.
                И преди така спираха за по ден-два, но сега може да са решили че на биците им трябва по-дълга почивка. Не знам, но все си мисля че пак ще скочат в един момент. Щом са взели решение и са тръгнали да сипват с кофата, докато не се изпразни надали ще мирясат.
                То е като оная приказка за жената. Тръгне ли веднъж да ходи, няма спиране
                От къде знаеш ,че имат още? Догатки или?

                Коментар


                • Хврък, хврък.

                  Коментар


                  • Артио имат още, но засега спряха да дават по всичките си позиции.
                    И преди така спираха за по ден-два, но сега може да са решили че на биците им трябва по-дълга почивка. Не знам, но все си мисля че пак ще скочат в един момент. Щом са взели решение и са тръгнали да сипват с кофата, докато не се изпразни надали ще мирясат.
                    То е като оная приказка за жената. Тръгне ли веднъж да ходи, няма спиране
                    Добрият, стар Батя

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                      Артио май се изгубиха по пазара няколко дена и позициите, които натискаха доскоро показват малко рога.
                      Абе спрямо това което гледах от отчета на СЕК и обемите на борсата и извън нея, излиза че са минали 1,2 милки то почти толкова колкото са Артио.
                      Факт е че продава спря, интересно ми е отчета да видя как са там акционерите, до тогава само гадаеене
                      Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                      Коментар


                      • Артио май се изгубиха по пазара няколко дена и позициите, които натискаха доскоро показват малко рога.

                        Коментар


                        • ЪЪЪ тая тема на трета страница, що така
                          Някой купува по-малко и качва по-много, голямия продавач дали има още за сипване

                          Коментар


                          • За днес, трипъл файв....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                              няма да се плашите ...................... ако на продавача са свършили артиите на ЦКБ, то хартиите на ХИМ-а нямат свършване

                              а едните без другите хартии няма чак толкова на къде да избягат
                              Не могат се изравнят, нали. Би било много тъпо. И противоестествено.
                              Само 30% съм напълнил кошничката и при двете. Ма има време.

                              Коментар


                              • няма да се плашите ...................... ако на продавача са свършили артиите на ЦКБ, то хартиите на ХИМ-а нямат свършване

                                а едните без другите хартии няма чак толкова на къде да избягат

                                Коментар

                                Working...
                                X