IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И аз мисля като тебе Протоколов. Тука най малкото тим от тимуровските, все пак има и регулация и не могат си правят такива акробатики като на другите места. Не и в такава степен поне.
    Пак влязох и аз на 0.56. Оттука насетне на всяка стотинка надолу ще удвоявам.
    Пък да видим докъде ще я докараме.
    Пу на хаирлия да е като предния път и отново едни бързи поне 20% за месец-два

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
      Благодаря за отговора, а ако направим въпроса малко по-сложен, какво би отговорил в %.
      ЦКБ ще струва над 1 лв в следващата 1 г. - хх %
      ЦКБ ще струва над 1 лв в следващите 3 г. - хх %
      ЦКБ ще струва над 1 лв в следващите 5 г. - хх %

      А и защо се смята, че е по-изгодно тук, отколкото в Хим. ?
      Няма причина цената да е 1/3 отколкото е била преди 12 г , особено за тези които могат да я "оценят" ... Кога ще мине 1 лв - на мен лично ми се иска тия дни Иначе си мисля, че ще има значителен ръст на есен, ...започващ след изборите. Скромния ми опит на БФБ казва да не си слагам таргет време - случват се необичайни неща , особено касаещи "случайните миноритари".
      Относно въпроса - дали в холдинга или тук ... на мен като прост инвеститор ми се струват прекалено сложни тези холдинги ... "Отчетната гимнастика" в една банка под надзора на БНБ е мисията невъзможна. Как се справя един холдинг под надзора на КФН могат да напишат много от форумците
      Написаното не е препоръка за търговия с ценни книжа.
      Вярвай само на вътрешния си усет. Пилотите казват, че първото решение е най-правилното
      Last edited by Protokol; 29.11.2012, 20:27.
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Според мен вероятността клони към 100%, но основното неизвестно е кога .... повечето пишещи нямат желание да хвърлят толкова далече - врътки да стават
        Благодаря за отговора, а ако направим въпроса малко по-сложен, какво би отговорил в %.
        ЦКБ ще струва над 1 лв в следващата 1 г. - хх %
        ЦКБ ще струва над 1 лв в следващите 3 г. - хх %
        ЦКБ ще струва над 1 лв в следващите 5 г. - хх %

        А и защо се смята, че е по-изгодно тук, отколкото в Хим. ?
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
          Искам да ви питам нещо: Каква е вероятността някога тази кция да струва над 1 лв., без значение след колко време - 1г., 2., 5 г.? И защо смятате, че тук е по-изгодно от самият холдинг, защото като гледам резултатите са в негова полза. Чел съм ви, че отчетите не трябва да се гледат, но нали и тук ги пишат "същите хора"?
          Според мен вероятността клони към 100%, но основното неизвестно е кога .... повечето пишещи нямат желание да хвърлят толкова далече - врътки да стават
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Искам да ви питам нещо: Каква е вероятността някога тази кция да струва над 1 лв., без значение след колко време - 1г., 2., 5 г.? И защо смятате, че тук е по-изгодно от самият холдинг, защото като гледам резултатите са в негова полза. Чел съм ви, че отчетите не трябва да се гледат, но нали и тук ги пишат "същите хора"?
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
              в смисъл, че мисирката ще тръгне да продава на 47-48-49 ст. онези 3000 акции които купи на 1.333 с цел да си ги купи на обратно на 40 ст. и ще се намерят още поне стотина мисирка и ще се лее кръв както стана с мисирката при БТХ

              Репата са от 40 до 50 стинки .... ще е интересно ,за дългосрочните донори...
              Да му мислят всички Мунчовци по позициите на ТИМ ,който чакат над леФче да се върнат следващата година....
              Не е препоръка....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                мазало в смисъл - много хора ще искат да купят или мазало че всички ще разберат че филма ще е "ЗХБГ 2"
                в смисъл, че мисирката ще тръгне да продава на 47-48-49 ст. онези 3000 акции които купи на 1.333 с цел да си ги купи на обратно на 40 ст. и ще се намерят още поне стотина мисирка и ще се лее кръв както стана с мисирката при БТХ

                Коментар


                • Тихо, концесионирам
                  Не е препоръка за търговия с ЦК.
                  Last edited by Fiscalist; 29.11.2012, 18:24.
                  Custodite sortem vestram

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                    падне ли под 50 ст ще стане мазало
                    мазало в смисъл - много хора ще искат да купят или мазало че всички ще разберат че филма ще е "ЗХБГ 2"

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                      падне ли под 50 ст ще стане мазало
                      И да падне ,ще се намери кой да я подкрепи....
                      Тук от ТИМ е най сигурната акция и то заради надзора на БНБ върху банките ,така че и на мен ми е интересно защо точно тук се продава при липса на голям излизащ вече няколко месеца....
                      Бих допълнил на 45-50 ст ....поне 10К ....
                      Не е препоръка...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                        А де, купих си малко преди малко - Елана и Карол ми продадоха
                        падне ли под 50 ст ще стане мазало

                        Коментар


                        • А де, купих си малко преди малко - Елана и Карол ми продадоха
                          Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                          Коментар


                          • кой продава още тук на тези цени

                            Коментар


                            • http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5294491

                              Коментар


                              • Банка налива пари за новия стадион

                                08-11-2012 Янаки ДИМИТРОВ

                                „Тема Спорт“ разбра, че българската банка, която може да налее пари, е Централна кооперативна банка, която е контролирана от „Химимпорт“, който пък е собственик на ФК Черно море. Интересно е, че холдингът от години иска да построи стадион „Варна“ в едноименния град, но поради различни технологични и финансови пречки, досега няма сериозно развитие. Едно от дружествата – „Армеец“ плати 1 милион лева, за да даде име на новата спортна зала на 4-и километър в София.
                                Възможно е новото име на стадиона на ФК Левски, или пък на целия комплекс, да съдържа и абревиатурата на банката на латиница – CCB, като към това бъде добавено или „Георги Аспарухов“, или „Арена“. Ако групировката купи ексклузивни права върху името на новия стадион поне за 10 години, ще трябва да плати повече от милион на година, предполагат финансисти.

                                Коментар

                                Working...
                                X