IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абе не знам с колко ще надуем платната като гледах отчетите им за 9месечието са на -.
    Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
      Обърках с Енергото - 10% няма ги правим на въпрос.
      2% са и аз съм на мнението на колегата за предварителна договорка
      Що се отнася до Енерго про, там според инфо във форума купучачите с 50% отгоре са клиенти на посредника на твойта любима група. Сам може да се сетиш, кои
      Last edited by znae6t; 03.12.2012, 15:36.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
        какви 50%?
        Обърках с Енергото - 10% няма ги правим на въпрос.
        Не-заслужил инвеститор

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
          И защо - щото купиха с 50% отгоре?
          Пакета в Чез Електро бе продаден през 2% от Булбанк, което според мен доказа, че е имало предварително ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
            И защо - щото купиха с 50% отгоре?
            какви 50%?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
              Иска ми се тази новина да надуе платната на нашия кораб

              http://www.investor.bg/novini-i-anal...gariia,143712/
              И защо - щото купиха с 50% отгоре?
              Не-заслужил инвеститор

              Коментар


              • Иска ми се тази новина да надуе платната на нашия кораб

                http://www.investor.bg/novini-i-anal...gariia,143712/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                  За да има такава цена, тя трябва да се аргументира пред КФН - емисионна, счетоводна и пазарни стойности, парични потоци, 6 м. назад сделки на борсата и т.н.
                  За мен тази цена е реалната и ако има обръщане на тренда това ще е ориентира ..

                  Друг е въпроса, че другарите нямат никакъв интерес да я поддържат в момента и дори не се интересуват на какви нива е ...?!

                  Хубав уикенд!
                  Добре , но такива като Мунчо от Столипиново който вложиха стотици К в ТИМ фирмите ,какво да правят след като никой не ги интересува цените на тези акции...
                  От моста и скок и то за шит мажоритари....А децата ...

                  Коментар


                  • Нека не забравяме цената на увеличението, беше 1,5 лв.!

                    За да има такава цена, тя трябва да се аргументира пред КФН - емисионна, счетоводна и пазарни стойности, парични потоци, 6 м. назад сделки на борсата и т.н.
                    За мен тази цена е реалната и ако има обръщане на тренда това ще е ориентира ..

                    Друг е въпроса, че другарите нямат никакъв интерес да я поддържат в момента и дори не се интересуват на какви нива е ...?!

                    Хубав уикенд!

                    Коментар


                    • Когато Мажоритарния собственик започне да се отнася с миноритарните акционери като с равни и да споделя печалбата с тях(а не да се фръцкоти по яхти а за нас макари) тогава може би някой ще започне да купува и харесва акцията. Не може мажо да казва че иска пари и да предлага акции, че няма да дава дивидент, от поведението му виждаме че не му пука нито за ЗХБГ, нито за Хим, нито за ЦКБ и акцията да расте!!! Не става - акцията ще си стои долу докато видим че на ТИМ и пука за нея - иначе всички разбрахме че е средство ч/з което се източват парите на заблудените пенсионери поверили парите си въс фондовете им. И аз имах ама викам щом на мажо не му пука за цената на хартишките, как ще дойде някой да ги купи че и да му пука , я СЕЛ.
                      Успех дано да спечелите ама аз не им вярвам.
                      Има мажовци , като Еврохолд, които поне вдигнаха цената и дадоха възможност за изход на акционерите, преди увеличение на капитала!
                      Има мажовци, като чичо Оги които правят обратни и излизат на две борси само и само да помогнат на миноритар да излезе без да смачка акцията, а тия какво ???

                      всеки си знае - аз продадох и нямам тимаджийски дружества!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                        А когато янките си продадат пакета /било то след 1, 3 г./ ще видиме ли Хима поне над 1лв., и ако да на колко % си сигурен?
                        2 месеца след продажбата ще мине левче,ако щеш само заради„счетоводни нужди“

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                          А когато янките си продадат пакета /било то след 1, 3 г./ ще видиме ли Хима поне над 1лв., и ако да на колко % си сигурен?
                          15% - ов, то туй макар и куца си е борса бе, объркал си се нещо.
                          Единственото сигурно нещо е че нищо сигурно няма.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                            А когато янките си продадат пакета /било то след 1, 3 г./ ще видиме ли Хима поне над 1лв., и ако да на колко % си сигурен?
                            100% ще го видим над 1лв

                            Какви са тези въпроси всичко е цикли.

                            Очаквам от догодина значително да се подобрят приходите и печалбите на ЦКБ, след срочния подчинен дълг. Казвал съм го тази акция е една от най-потенциалните, проста сметка е ще се види къде е ЦКБ и къде са другите. ЦКБ в момента заема консервативна политика по линия на кредита, за разлика от КТБ ПИБ и компания - предлния процент на нови креди спрямо нови депозити е красноречив и се вижда как се подобрява, като се променят нещата после да няма учудени.
                            Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение
                              ЦКБ е малко вероятно да стане по–скъпа от ХИМ,а ХИМ ще е на тези нива докато янките не си продадът пакета.
                              А когато янките си продадат пакета /било то след 1, 3 г./ ще видиме ли Хима поне над 1лв., и ако да на колко % си сигурен?
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                И аз мисля като тебе Протоколов. Тука най малкото тим от тимуровските, все пак има и регулация и не могат си правят такива акробатики като на другите места. Не и в такава степен поне.
                                Пак влязох и аз на 0.56. Оттука насетне на всяка стотинка надолу ще удвоявам.
                                Пък да видим докъде ще я докараме.
                                Пу на хаирлия да е като предния път и отново едни бързи поне 20% за месец-два
                                ЦКБ е малко вероятно да стане по–скъпа от ХИМ,а ХИМ ще е на тези нива докато янките не си продадът пакета.

                                Коментар

                                Working...
                                X