IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
    А те са му дарение бе


    те на мисирките лапащи от държавните им службици все дарения им правят .................. за да не се каже подкуп което вече е мръсна дума

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Не знам ,какво ти харесва ама такова желание да се изпълняват поръчките купува не съм виждал скоро и то при такава активност на малките ...Може би защото бях забравил Тимовите позиции..
      Направих 10 К ,свалих средната си под 60 ст и ви оставям на спокойствие да водите боят ..
      Не ми се участва в мечи капани....
      как я свали средната под 6о ст ? Май ни мяташ на черешата

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
        мисирко, доскоро се хвалеше, че си купила 3000 акции на ЦКБ на 1.33 за 4000 лв. , а днес вече обявяваш , че имаш 10 000 акции на средна цена под 60 ст.



        мисирко, задавам ти елементарен въпрос на който предварително знам, че няма да можеш да отговориш, но все пак ще ти дам шанс

        мисирко, на каква цена купи останалите 7 000 акции за да може средната да ти падне под 60 ст.
        А те са му дарение бе
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
          но пък и тук е характерно описаното от Полки - през 5-10 ст. беж.
          тука трябва някой корав с много кинти да подкара валяка и едва тогава ще станат нещата....

          за сега на мен нещата ми приличат за пореден път опит да се увлекат спекулантите и да им се отрежат главите или поне да им се прехвърли горещия картоф...

          видя се, че два дена нямаше сделка и решиха с малко пари да направят патаклама ................ но за съжаление не можаха да изкарат и 24 часа ................... и утре пак ще сме на изходна позиция

          не е препоръка - имам акции

          Коментар


          • мисирко , а обясни сега на форума кога минаха 7000 брйки на цена от 0.285 лв., че съм пропуснал този момент

            Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Е ако ми се помолиш и си платиш загубеният бас в БТН... ще приемем, че си малко неграмотен а не опигофрен и бавноразвиващ идиот и простак ,както мислят останалите във Форума...
            мисирко, чукам те леко, но не можеш да се усетиш защото си тъпа бетер мисирка

            Коментар


            • Кога се появиха тия две сделки на ОТС, че цял ден нищо не видях?
              Вероятност да са хАртиените? Щото ако да - може и под половин млн. да слязоха.
              Мечето правилно отбеляза, че Хима с 3.7 или 6.7 надвиснали катери ката дена, тук...но пък и тук е характерно описаното от Полки - през 5-10 ст. беж.
              Поне ще е интересно с ластиците. Днес явно ред на ПДНГ и то с немалко за родната БФБ. Трасето засили, ама...Неохима и него пробваха, ама нещо май не отскочи добре, та влиза ли някой/и едър/ри или не?
              Препоръки нямам!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                , доскоро се хвалеше, че си купил 3000 акции на ЦКБ под 0,64 лв. , а днес вече обявяваш , че имаш 10 000 акции на средна цена под 60 ст.

                Понеже съм тъп , да ми обясниш на каква ли цена са купени останалите 7 К.......
                Е ако ми се помолиш и си платиш загубеният бас в БТН... ще приемем, че си малко неграмотен а не опигофрен и бавноразвиващ идиот и простак ,както мислят останалите във Форума...

                Коментар


                • мисирко, доскоро се хвалеше, че си купила 3000 акции на ЦКБ на 1.33 за 4000 лв. , а днес вече обявяваш , че имаш 10 000 акции на средна цена под 60 ст.

                  Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Направих 10 К ,свалих средната си под 60 ст и ви оставям на спокойствие да водите боят ..
                  мисирко, задавам ти елементарен въпрос на който предварително знам, че няма да можеш да отговориш, но все пак ще ти дам шанс

                  мисирко, на каква цена купи останалите 7 000 акции за да може средната да ти падне под 60 ст.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                    Мен ме радват обемите, нека да са такива пък да растем с малко. Прекалено бързо ще изчистим мечите настроения.
                    и как ще растеш с малко като всеки взел миналата седмица на 56-57 ст започва да разтоварва на 63-64 доволен на десетината % печалба???

                    преди 2 месеца и половина беше същата ситуация



                    за да се върнем на изходно ниво от 55 ст....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
                      Както тук, така и по много други позиции се наблюдава раздвижване, което или е преструктуриране на портфейли или си е обикновено активизиране и колкото и да е смачкана и нещастна БФБ вече изостава страшно много от другите европейски борси и най-вероятно някой е се възползва от това, а дали ще му донесе успех времето ще покаже!
                      Купува се в ТИМ позициите ,интересното че на цената на ХИМ тежат милиони акции на Грамърси а се качиха над 25 ст. и близо над 30 % а в ССВ където натиска не е толкова силен някой яко купува на ниски цени а някой натиска за да си продаде някой пакета и днес продавача сякаш някой го гонеше да изпълни петилетката точно днес за продажба ,но не пускашу до ония 60 К на 57 ст който пазят нивото..
                      Другото ,сякаш се чака точният човек да купи ,така днес сгазиха малките да не качват цената........
                      Другата която върви е КАО - тя е ясна ,БТН цепи рекорди и Ст планина май има купувач освен ПФ
                      Трасе днес също има търсене ,забелязал съм че тя върви с акциите на ТИМ.....
                      Не е препоръка..

                      Коментар


                      • Както тук, така и по много други позиции се наблюдава раздвижване, което или е преструктуриране на портфейли или си е обикновено активизиране и колкото и да е смачкана и нещастна БФБ вече изостава страшно много от другите европейски борси и най-вероятно някой е се възползва от това, а дали ще му донесе успех времето ще покаже!
                        Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                          И на извън борсово е минал сравнително добър пакет
                          мда
                          74 000 0.595

                          Коментар


                          • И на извън борсово е минал сравнително добър пакет
                            Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                            Коментар


                            • Идеята на оборотите е ликвидността, а тя кореспондира за доверие, което се връща.
                              Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                                Мен ме радват обемите, нека да са такива пък да растем с малко. Прекалено бързо ще изчистим мечите настроения.
                                Не знам ,какво ти харесва ама такова желание да се изпълняват поръчките купува не съм виждал скоро и то при такава активност на малките ...Може би защото бях забравил Тимовите позиции..
                                Направих 10 К ,свалих средната си под 60 ст и ви оставям на спокойствие да водите боят ..
                                Не ми се участва в мечи капани....

                                Коментар

                                Working...
                                X