IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 200% е сериозна загуба!!! Къде взе висшото Никола?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
      изпускаш си нервите когато някой ти припомни 2006 години, а имаш претенции, че форума бил на нивото от 2003 година

      трудни години бяха за теб тогава и затова и до ден днешен се връщаш да триеш собствените си мнения от онези години в които всеки те взимаше за изтривалка

      въпреки, че в последните години започна да ползваш по някоя "вносна" думичка в речника си нивото ти е същото ..................... и ти (както и мисирката) когато купите някоя акция започвате да я хвалите, а като продадете започвате да плюете по акцията .................. по-умните в този форум сменят никовете за тази "операция", но на по-простичките им се случва на едната седмица да плюят, на следващата седмица да лижат там където плюят, а на третата седмица пак да плюете

      няколко човека в тази тема ти отговориха подобаващо, но ти освен с обиди друго нищо не можа да измислиш .................. освен да вмъкнеш някоя "вносна" думичка дето си научил в последните 7 години, де
      Ех Полкич сладурче мое. Най-много ме е яд че ти падам на ниското ниво, но какво да се прави, понякога се налага да поставям селчовци с неясни претенции на мястото им. Всичко което исках да направя е да посъветвам хората да не допускат моята грешка с ранно влизане тук. Защо отново реши да ми се напънеш не ми е ясно. Може би защото тук си 200% загуба? Не знам не интересуват личните ти проблеми.

      Иначе в последните години съм научил толкова вносни думички, колкото децата на твоите внуци няма да научат. Горе долу толкова голяма е разликата между нас, моето патенце патенце с начално образование.
      The weak are meat and the strong do eat.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
        през едно мнение под твоето е описано на какви условия трябва да отговаря .............. описания от теб "айсберг" отговаря ли според теб???

        ............... ако мислиш, че отговаря то тогава се пробвай да го пуснеш утре в сесията
        Аз мисля добре знам как и що се пуска айсберга.
        Обаче беше толкова убедителен и си викам да не се изсипя, та пуснах 1 017 с връх 339. Еми получи се да ти кажа честно. Бутилки не искам, просто повече комуникативност.
        Гойко, майтапа настрана, но дай Боже по-скоро да е!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
          Консултант, ние много добре знаем айсберга що за животно е, други мисля също знаят, но се губят в превода, препирайки в поредна дрязга...
          Гойко, кога?
          Е кога, аз откъде да знам! После като стане 2 лева ще питаш кога ше стане пак на 60 стинки, радвай се на настоящето.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
            Е кво да ми е трудно?
            Е ли възможен описания от мен айсберг али не?
            през едно мнение под твоето е описано на какви условия трябва да отговаря .............. описания от теб "айсберг" отговаря ли според теб???

            ............... ако мислиш, че отговаря то тогава се пробвай да го пуснеш утре в сесията

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
              Е ние да не сме ясновидци да кажеме след колко време. Спокойно, ще я видиме и на 1 лев, и на 2 лева .....
              Консултант, ние много добре знаем айсберга що за животно е, други мисля също знаят, но се губят в превода, препирайки в поредна дрязга...
              Гойко, кога?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                Защо хората имаме такава неистова нужда да се доказваме? Какво значение има дали може да се направи айсберг с 200 лв на сделка? На кой не е ясно, че ако човек е уверен в дадена позиция, това не би го спряло?
                мисирката си измисля за да бъде интересна, но който не го интересува може и да прескача смешките й...

                Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                Кажете нещо за това кой продава, кажете след колко време ще я видим тази акция на 1 лв примерно.........
                все питаш кога акцията ще стане левче , но как не можа да разбереш, че това никой не може да предположи???

                а това, че някой продава, а друг купува си е напълно в реда на нещата...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                  що се месиш в неща за които ти е трудно да вникнеш?
                  Е кво да ми е трудно?
                  Е ли възможен описания от мен айсберг али не?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                    Защо хората имаме такава неистова нужда да се доказваме? Какво значение има дали може да се направи айсберг с 200 лв на сделка? На кой не е ясно, че ако човек е уверен в дадена позиция, това не би го спряло? Кажете нещо за това кой продава, кажете след колко време ще я видим тази акция на 1 лв примерно.........
                    Е ние да не сме ясновидци да кажеме след колко време. Спокойно, ще я видиме и на 1 лев, и на 2 лева .....

                    Коментар


                    • А колко "юбаво" би било да сме конструктивни и добронамерени!

                      „Айсберг” поръчки
                      Поръчката тип айсберг се характеризира със задължителен лимит, общ обем и върхов (пиков) обем. Върховият обем (върхът) е видимата част от "айсберга" и се въвежда в системата с оригиналния момент на въвеждане на поръчката тип "айсберг" в съответствие с ценовия/времеви приоритет. Минималният изискуем обем за „айсберг” е 1000 акции, като пиковият обем е минимум 10 % от общия. При модела на непрекъсната търговия, когато върхът бъде изпълнен изцяло, но все още остава скрит обем, в системата се въвежда нов върхов обем с нов момент на въвеждане. При аукционната търговия поръчките тип "айсберг" участват с пълния им обем. Последният въведен връх в системата с поръчки може да бъде по-малък от определения обем за върха. Поръчките тип "айсберг" не се обозначават като такива в системата Те са валидни само за текущия ден на търговия (валидни за деня).

                      Коментар


                      • Айде и аз да си кажем, 2012 туканка не съм много успешен имам влизане на 85-86 и излизане на 68-69, сега съм зрител... в интерес на истината мисля че всикчо ще стане ясно Март-Април, а може и да е дошло време за зареждане

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                          Полкич, ти не разбра ли толкова време дебелче сладко, че ти няма как да ме засегнеш. През 2006 година съм бил трети курс студент, честно казано и дори тогава хората са уважавали и ценили моето мнение, така че не знам защо изобщо се напъваш. Просто човек с IQ на дете втори клас няма как го направи това. Единствената причина, поради която те трия е защото пълниш с тъпотии форума и освен обиди не допринасяш с нищо.

                          И ми е най-смешно, като започнеш да лъжеш хората, колко акции имаш тук и тн. Ти не знаеш какво е собствен капитал, пък си тръгнал да инвестираш. Когато и да отворя тази тема ти все пускаш айсберги от 2 лева. Ти да не вземеш да се окажеш в един момент мажоритар?

                          Спри се с лъжите и започни да мислиш малко преди да пишеш, защото вече дори не е и смешно, а по-скоро тъжно. Ако отново имаш лични проблеми, моля те ми пиши на лични съобщения и ме обиждай там, а не пълни форума с простотия и дълбока селска посредственост. Предварително ти благодаря за разбирането, приятелче.
                          изпускаш си нервите когато някой ти припомни 2006 години, а имаш претенции, че форума бил на нивото от 2003 година

                          трудни години бяха за теб тогава и затова и до ден днешен се връщаш да триеш собствените си мнения от онези години в които всеки те взимаше за изтривалка

                          въпреки, че в последните години започна да ползваш по някоя "вносна" думичка в речника си нивото ти е същото ..................... и ти (както и мисирката) когато купите някоя акция започвате да я хвалите, а като продадете започвате да плюете по акцията .................. по-умните в този форум сменят никовете за тази "операция", но на по-простичките им се случва на едната седмица да плюят, на следващата седмица да лижат там където плюят, а на третата седмица пак да плюете

                          няколко човека в тази тема ти отговориха подобаващо, но ти освен с обиди друго нищо не можа да измислиш .................. освен да вмъкнеш някоя "вносна" думичка дето си научил в последните 7 години, де

                          Коментар


                          • Защо хората имаме такава неистова нужда да се доказваме? Какво значение има дали може да се направи айсберг с 200 лв на сделка? На кой не е ясно, че ако човек е уверен в дадена позиция, това не би го спряло? Кажете нещо за това кой продава, кажете след колко време ще я видим тази акция на 1 лв примерно.........
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                              3 пъти по 200 лв. или 3 по 339 бр.са си 1017 бр. за 600 лв.
                              Кое не може да се получи?
                              що се месиш в неща за които ти е трудно да вникнеш?

                              Коментар


                              • Кой посредник изсипа накрая днес?

                                Коментар

                                Working...
                                X