IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А спрете се.....
    Почти всички имаме акции тук....
    Само че различни гледни точки...
    Личностните конфликти ,няма да покачи акцията ,само ще изгони и най малкият нов участник ,като види нивото на интелект на притежателите на акции... ТУК!..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
      Иначе Батя стискам палци да излезе инвестицията в най-скоро време. Беше понаправил добри пари, сега отново си на ръба фалита.
      Абе Николчо, откъде това самочувствие, че знаеш с точност какво е в паницата на Батя ти?!

      Далеч съм от ръба бе пич, не се бой за мен

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
        Та да се върнем на конструктивния диалог - на 57 ст. айсберга беше техен. Сега пак те наливат по 100-ина хил. Хипотетично ако всичко около 57 е било през тях - кой аджеба има толкова освен заподозрения досега? Вариант същия да ползва няколко посредника? Респективно колко ще да остава? Да не забравяме и ония 74 хил. от петък.
        Предположения просто.
        Ако си чел по-надолу, оказа се че нямаме читава информация за актуалната акционерна структура за да се ориентираме какви са възможните продавачи.
        Акцията обаче за мен е евтина. Не съм врачка за да предвидя кога точно ще свършат надъханите продавачи и ще отскочи. Видя какво стана при Хим. Продавача, даже не е разтоварил всичко, но се отдръпна и ето един 40-50% ръст за нула време. Е, когато очаквам сериозна доходност от дадена акция съм готов да почакам и повечка ако е нужно.

        Никой да не тълкува че надъхвам да се купува. Споделям аз какво правя. Може и да е грешка, всеки сам да си преценя. А не после да ми пищят разни мишлета, че нарочно съм ги бил подвел и са се прецакали, а аз съм спечелил на техен гръб! Това са чисто лузърски оправдания!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
          Та да се върнем на конструктивния диалог - на 57 ст. айсберга беше техен. Сега пак те наливат по 100-ина хил. Хипотетично ако всичко около 57 е било през тях - кой аджеба има толкова освен заподозрения досега? Вариант същия да ползва няколко посредника? Респективно колко ще да остава? Да не забравяме и ония 74 хил. от петък.
          Предположения просто.
          Също така и ако да разчитаме само дребни след приключване на продажбите да качат - жална ни майка.
          T.e. дано скоро задуха вятъра на промяната и почнат да влизат едри.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
            браво на теб

            хайде сега виж в петък когато мисирката написа



            дали е имало такъв айсберг ..................... защото подобен айсберг нямаше тогава

            виж, че батката като написа, че са продавали от ПФБК и още в следващия пост и мисирката била купувала от ПФБК



            ......................... затова и казах на мисирката да пусне един скрийншот, ама тя вече не искала да чете темата
            Виж какво Мунчо.......
            на мен не ми се четат кой е отсрещната страна ,само заради /тогава така мислех/ ,че ще е от помощ на хората в темата поисках от брокера ми кой е продавача ИП . ...
            Нито ме интересуваш ,че заради теб отиде опита на дребните да качат акцията ,нито кога ще качи тази скапана акция ,нито колко си вътре ,нито простотията ти ,нито разводняването на форума ,нито егото ти на пеленаче,нито наглостта ти и идиотизма ти ........
            Дойде един добър анализатор на банките ,вие му разказахте играта за да си начешете егото ,колко сте Велики и прави.... Същото както Куроператора в Софарма ..
            Нито тук ,нито там акцията е просперираща ,поне като цена.....
            казах на коя цена е единият айсберг....
            Но не простотията няма край ,трябва и доклад да напиша на сделките си и брокера си да го преставя със снимка цял ръст или само на лицето....
            Рядка идиотия е тук....

            Коментар


            • Иначе Батя стискам палци да излезе инвестицията в най-скоро време. Беше понаправил добри пари, сега отново си на ръба фалита.
              The weak are meat and the strong do eat.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                200% е сериозна загуба!!! Къде взе висшото Никола?
                Репо на репото, потребителски и ипотечни кредити. Мисля че бъзика беше ясен.

                Иначе няма съмнение, че акцията е евтина. Проблемът тук е тайминга.
                The weak are meat and the strong do eat.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                  Ех Полкич сладурче мое. Най-много ме е яд че ти падам на ниското ниво, но какво да се прави, понякога се налага да поставям селчовци с неясни претенции на мястото им. Всичко което исках да направя е да посъветвам хората да не допускат моята грешка с ранно влизане тук. Защо отново реши да ми се напънеш не ми е ясно. Може би защото тук си 200% загуба? Не знам не интересуват личните ти проблеми.

                  Иначе в последните години съм научил толкова вносни думички, колкото децата на твоите внуци няма да научат. Горе долу толкова голяма е разликата между нас, моето патенце патенце с начално образование.
                  "Гражданчето", откъде го напомпи тва самочувствие.
                  Аз пък си мислЪ, че акцийката е доста подценена.
                  Ако не са тия активизирали се в тоя момент продавачи, къде ли щеше да е цената.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Булбанк.
                    Аз ги отървах от 30Т... не послушах Николчо, нали съм си корава глава
                    На булбанките това им било количеството за днес. Утре обаче може да изкарат ново... ако ли пък не ПФБК ще изкара... или пък някой друг. Абе ...ще за всички от сърце
                    Та да се върнем на конструктивния диалог - на 57 ст. айсберга беше техен. Сега пак те наливат по 100-ина хил. Хипотетично ако всичко около 57 е било през тях - кой аджеба има толкова освен заподозрения досега? Вариант същия да ползва няколко посредника? Респективно колко ще да остава? Да не забравяме и ония 74 хил. от петък.
                    Предположения просто.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Булбанк.
                      Аз ги отървах от 30Т... не послушах Николчо, нали съм си корава глава
                      На булбанките това им било количеството за днес. Утре обаче може да изкарат ново... ако ли пък не ПФБК ще изкара... или пък някой друг. Абе ...ще за всички от сърце
                      Бравос, ще дам знак и аз като влеза..

                      Успешна и късмет!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Булбанк.
                        Аз ги отървах от 30Т... не послушах Николчо, нали съм си корава глава
                        дали са му 1 000 кинта премия за новата година и сега му е зор как на най-ниско да купи .................. все още не е забравил номерата които през 2006 използваше

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                          Кой посредник изсипа накрая днес?
                          Булбанк.
                          Аз ги отървах от 30Т... не послушах Николчо, нали съм си корава глава
                          На булбанките това им било количеството за днес. Утре обаче може да изкарат ново... ако ли пък не ПФБК ще изкара... или пък някой друг. Абе ...ще за всички от сърце

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                            браво на теб
                            хайде сега виж в петък когато мисирката написа
                            дали е имало такъв айсберг ..................... защото подобен айсберг нямаше тогава
                            Почти бях сигурен, че говориш за конкретиката, а не принципно за такъв айсберг. Не ми се рови, здраве да е, важното е, че уточнихме общото.
                            Гойко, сигурен бях, че някой ще захапе тая загуба.
                            Пак се връщаме на фундаменталния въпрос: Що е това животно над 100 % загуба и има ли почва у нас.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                              200% е сериозна загуба!!! Къде взе висшото Никола?
                              е, как къде ................... където пешо млекото и мисирката, че и той там се е наредил .................. даже няколко пъти

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                                Аз мисля добре знам как и що се пуска айсберга.
                                Обаче беше толкова убедителен и си викам да не се изсипя, та пуснах 1 017 с връх 339. Еми получи се да ти кажа честно.
                                браво на теб

                                хайде сега виж в петък когато мисирката написа

                                Първоначално изпратено от мисирката
                                Има много айсберги ... айсберг за 200 лв. на сделка......
                                Бях решил да ви сложа едно рамо ама ми разводниха сделките и ме отказаха...
                                дали е имало такъв айсберг ..................... защото подобен айсберг нямаше тогава

                                виж, че батката като написа, че са продавали от ПФБК и още в следващия пост и мисирката била купувала от ПФБК



                                ......................... затова и казах на мисирката да пусне един скрийншот, ама тя вече не искала да чете темата

                                Коментар

                                Working...
                                X