IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
    Някой знае ли защо са толкова ниски цените тук? Не е препоръка за нищо.
    Няма нужда от пропаганда

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
      Аз съм купил отдавна още на 0.72 средна, но не ми се получи инвестицията, защото реално от около половин година стоя на загуба, което не ми харесва. За разлика от форумните мултимилионери, обаче аз не мога да си позволя да купувам при всяко падане и да осреднявам с епични айсберги.

      Ще си купя повече, когато Артио си свършат с акциите и когато състоянието на сектора се стабилизира. Нямам проблем да купя и на 1 лев. Аз тук чакам x2 след няколко години, така че такива движения от 15% вълнуват само инвеститорите с репа.
      Вече можеш да излезеш на печалба
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Браво на ЦКБ!
        Мнението ми не е препоръка!!!

        Коментар


        • Ракета като ви казвам, от нашия космодрум все потенциални ракети пускаме със носители или без
          Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

          Коментар


          • Някой знае ли защо са толкова ниски цените тук? Не е препоръка за нищо.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Up up up

              Първа кота - 80 стинки, на лятос - лефче, поне

              Тоя път няма бързам да кихам на 70 като предния. Таргет - дабъл
              Малиии, мецаните бетер избушени. Яко стадо бизони.
              Машалла.
              Чи то още днес като гледам ще минем 80 стинки, а лятото вместо левче може и 1$ да е туканка
              Вече и привилегированите скочиха..КЕФФФФ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                Какво става!?!?
                Някой се мъчи да инвестира 20К евро в позицията

                Коментар


                • Лудница при ТИМ

                  Коментар


                  • Какво става!?!?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                      Аз съм купил отдавна още на 0.72 средна, но не ми се получи инвестицията, защото реално от около половин година стоя на загуба, което не ми харесва. За разлика от форумните мултимилионери, обаче аз не мога да си позволя да купувам при всяко падане и да осреднявам с епични айсберги.

                      Ще си купя повече, когато Артио си свършат с акциите и когато състоянието на сектора се стабилизира. Нямам проблем да купя и на 1 лев. Аз тук чакам x2 след няколко години, така че такива движения от 15% вълнуват само инвеститорите с репа.
                      Това беше майтап, защото предния ден се изказваше много категорично. Мислиш ли, че има инвеститори с репа?

                      Коментар


                      • Много ми е интересно, на какви нива ще бягат продавачите днес.
                        Хима кара с 200, а ние сме като теснолинейка отзад.
                        Last edited by Три без коз; 09.01.2013, 09:23.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                          не се заяждай, много е ясно, че това е случай при който не само губиш 100%, но остава и след това толкова да дължиш на банката.
                          Благодаря ти че му го обясни, че вече съвсем бях изгубил надежда.

                          Лек и успешен ден на всички.
                          The weak are meat and the strong do eat.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                            Какво става?!?! Да не почна Никола да купува?
                            Аз съм купил отдавна още на 0.72 средна, но не ми се получи инвестицията, защото реално от около половин година стоя на загуба, което не ми харесва. За разлика от форумните мултимилионери, обаче аз не мога да си позволя да купувам при всяко падане и да осреднявам с епични айсберги.

                            Ще си купя повече, когато Артио си свършат с акциите и когато състоянието на сектора се стабилизира. Нямам проблем да купя и на 1 лев. Аз тук чакам x2 след няколко години, така че такива движения от 15% вълнуват само инвеститорите с репа.
                            The weak are meat and the strong do eat.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                              100% съм сигурен, че никой от претендиращите за големи специалисти тук не знае отговорът на въпроса: Кога започват да се вдигат акциите на една борса?
                              След дъно или положителен тест на дъно за сега и двете ги имаме при акцията
                              Какво ще е уискито?
                              Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                              Коментар


                              • у

                                Коментар

                                Working...
                                X