IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
    е това е генералния въпрос който и мен ме вълнува, но нито съм купувал, нито съм продавал тази седмица за да мога да взема отношение

    мисирката днес беше писала, че е продавала в диапазона на 75-77 ст., но явно не знае на кой е продала .................... докато онзи ден батката като написа, че на аукциона при затваряне са били булбанк и ПФБК .............. и мисирката веднага след това писа, че имала 3 сделки с ПФБК



    никой не иска да каже на кой са продавали днес и остава само да гадаем
    От Кобос може ли да се види кой е от другата страна?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Защо Valuatorе,
      Полки пише в този форум само заради мен....
      никой не му чете простотиите му , ако не са обидни към някой...
      Трай си че сега ще те погне и теб.... ако кажеш нещо за корекция на ХИМ...
      Монти, това, че си продала, не означава, че ще има корекция.
      И вчера имаше един, който обясняваше, че вчерашните покупки били направени с парите от продажбите по другите позиции. Явно е гледал и смятал нещо друго и сериозно се беше объркал.
      Тази вечер виждам, че ти достойно го заместваш.
      Но ние не сме виновни за твоите грешки и сега да ни принуждаваш да слушаме за мечтани от теб корекции. Корекции е имало и пак ще има, но не е казано, че ще бъдат, когато ти пожелаеш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
        Някой знае ли кой купува?
        е това е генералния въпрос който и мен ме вълнува, но нито съм купувал, нито съм продавал тази седмица за да мога да взема отношение

        мисирката днес беше писала, че е продавала в диапазона на 75-77 ст., но явно не знае на кой е продала .................... докато онзи ден батката като написа, че на аукциона при затваряне са били булбанк и ПФБК .............. и мисирката веднага след това писа, че имала 3 сделки с ПФБК



        никой не иска да каже на кой са продавали днес и остава само да гадаем

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Valuator Разгледай мнение
          Момчета Монти и 2012, както се казваше в една забавна телевизионно реклама за един полугол водопроводчик и ученичка с къса поличка, що не си вземете ваша стая/тема и да си спамите в нея
          Защо Valuatorе,
          Полки пише в този форум само заради мен....
          никой не му чете простотиите му , ако не са обидни към някой...
          Трай си че сега ще те погне и теб.... ако кажеш нещо за корекция на ХИМ...

          Коментар


          • Момчета Монти и 2012, както се казваше в една забавна телевизионна реклама за един полугол водопроводчик и ученичка с къса поличка, що не си вземете ваша стая/тема и да си спамите в нея
            Last edited by Valuator; 09.01.2013, 20:48.

            Коментар


            • Някой знае ли кой купува?
              Мнението ми не е препоръка!!!

              Коментар


              • Кире вземам си думите назад - не си карък
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                  точно там сме



                  близките дни ще са много интересни ................. особено ще е интересна реакцията на продалите вчера и днес

                  Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                  и как ще растеш с малко като всеки взел миналата седмица на 56-57 ст започва да разтоварва на 63-64 доволен на десетината % печалба???

                  преди 2 месеца и половина беше същата ситуация



                  за да се върнем на изходно ниво от 55 ст....
                  А малко си пийни хапчетата ...и си уточни мненията. Този пост е от три дни....
                  А продаващите като мен купуват акции различни от ХИМ и сие..
                  Днес купувах КАО ...
                  Ако утре ви пропадне ралито ,що читави акции ще излезат на маркета ...
                  Още отсега правим списъци...
                  Жалко че ССВ и сие е от пени маркета и няма да е пълна разпродажбата....
                  Не е препоръка...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                    точно там сме



                    близките дни ще са много интересни ................. особено ще е интересна реакцията на продалите вчера и днес
                    Дано сме прави, аз днес си донакупих

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                      На 15 сме - има няколко човека които правят нещо останалите се питат КАКВО СТАВА?!
                      точно там сме



                      близките дни ще са много интересни ................. особено ще е интересна реакцията на продалите вчера и днес

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                        Как я мислите, къде сме на онази картинка
                        продалите в момента са на мнение, че цената пак ще падне...

                        ............. лошо ще е само за онези като мисирката (ако днес е продала онези 3 000 бройки които купи 1.333 лв.) с цел следващата седмица да си ги купи на по-ниска цена

                        защото миналата година така и се случи на мисирката при БТХ - беше купила 100 бр. на над 30 лв. и като взе да пада цената тя продаваше на по високо за да ги купи на по-ниско и така направи няколко пъти с по десетина акции, и накрая сложи всичките си 100 акции на 24 лв с цел да си ги купи обратно на 22 лв., но БТХ като отпраши и мисирката след това купи една на 70лв.

                        горния пример го давам и съветвам никой да не го прави тук при цкб ................ препоръка е...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                          Как я мислите, къде сме на онази картинка
                          На 15 сме - има няколко човека които правят нещо останалите се питат КАКВО СТАВА?!
                          Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            ...
                            ... ,басове ще хващате...
                            Пумияри!
                            Малииии
                            Гледай сега и чети, че май не си чел много книги, а си тръгнал с артии да търгуваш
                            Помия се нарича рънъта на праситата, а помияри са такива, на които също им харесва. Значи, пишат го с О, а не У. Иначе, евалата за сеченото и на артиите, и на артиядържачите

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                              На G-точката сме
                              Стига бе, тя картинката беше с цифри
                              Надявам се да сме някъде около 15

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                                Как я мислите, къде сме на онази картинка
                                На G-точката сме

                                Коментар

                                Working...
                                X