IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
    Мммдааааа....Наздраве
    Наздраве Боб!
    Биците трябва да се държим, че засега сме рядка порода!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      Ееех, като споменаваш 2007-ма... тогава банките ги водиха за изгодни на Р/В от 3-4.
      А сега кво, и на 0.30-0.40 трябва да се радваме, така ли
      Аз мисля да изчакам по-нормални нива на Р/В... на който му се бърза да си продава.

      Наздраве на съакционерите!
      След такъв ден, някак си по-гладко се лъзга бърбана. :cool:
      Мммдааааа....Наздраве

      Коментар


      • Казах че си ги купих обратно
        Отново сме в играта
        от 55 стинки,мерси на тия дето ми ги продадоха

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Доби Разгледай мнение
          мда,купихме си ги обратно,под номинал на 50%
          па през 2007-ма на каква цена ви ги продавахме?
          Ееех, като споменаваш 2007-ма... тогава банките ги водиха за изгодни на Р/В от 3-4.
          А сега кво, и на 0.30-0.40 трябва да се радваме, така ли
          Аз мисля да изчакам по-нормални нива на Р/В... на който му се бърза да си продава.

          Наздраве на съакционерите!
          След такъв ден, някак си по-гладко се лъзга бърбана.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


            Покерче,
            нито си устроумен нито оригинален...
            Забравяш , в близката година маркета те прави десетина пъти валат на всичко кос... няколко пъти
            Къди си подвизаваш и на какви нива...
            Пък тогава ще говорим и ще ми обясниш тези работи..... и днес имам десетина сделки в двете посоки...
            Ти пък си забавен.

            Коментар


            • мда,купихме си ги обратно,под номинал на 50%
              па през 2007-ма на каква цена ви ги продавахме?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                Продължавай да гледаш.
                Ще ти става още по-лошо, но явно силата ти е в гледането.
                Снощи ти обясних някои работи.
                Покерче,
                нито си устроумен нито оригинален...
                Забравяш , в близката година маркета те прави десетина пъти валат на всичко кос... няколко пъти
                Къди си подвизаваш и на какви нива...
                Пък тогава ще говорим и ще ми обясниш тези работи..... и днес имам десетина сделки в двете посоки...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Защо ? Кеширал съм на над 25 % печалба и ви гледам сеира или казано мача по културно...
                  само че мача почва да става повече от един и ще влизат все нови отбори от А ,Б и В група....
                  та културният играч гледа къде са се качили 25-30 % акциите и търси следващите а не да дълбае покрива на къщичката си и да се моли да не завали и да го удави....
                  Засега някой пусна биковете в къщичката на Бедо а друг в застравователите и някой холдинги..на Дачия....
                  Чакаме движение в Б групата....на Донев....
                  В отбора на ХИМ нищо ново продавача си продаде 100 К акции на 1,195 лв и няколко ентусиасти решиха на скочат на 1,25 лв... Браво за скока ама големият засега не иска да купува там.. В привилигированите няма ентусиазъм за покупки пак....

                  В ССВ едно закъсняло ИП дето пуска налягането на теджерите реши да си напазарува ... а после .немаше никой друг освен него ...
                  В ЗХБГ заради Керезов чакат Коледа и получават подаръци ...преди ОСА... .
                  Продължавай да гледаш.
                  Ще ти става още по-лошо, но явно силата ти е в гледането.
                  Снощи ти обясних някои работи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                    Недей ,че на Монти ще му стане лошо
                    Защо ? Кеширал съм на над 25 % печалба и ви гледам сеира или казано мача по културно...
                    само че мача почва да става повече от един и ще влизат все нови отбори от А ,Б и В група....
                    та културният играч гледа къде са се качили 25-30 % акциите и търси следващите а не да дълбае покрива на къщичката си и да се моли да не завали и да го удави....
                    Засега някой пусна биковете в къщичката на Бедо а друг в застравователите и някой холдинги..на Дачия....
                    Чакаме движение в Б групата....на Донев....
                    В отбора на ХИМ нищо ново продавача си продаде 100 К акции на 1,195 лв и няколко ентусиасти решиха на скочат на 1,25 лв... Браво за скока ама големият засега не иска да купува там.. В привилигированите няма ентусиазъм за покупки пак....

                    В ССВ едно закъсняло ИП дето пуска налягането на теджерите реши да си напазарува ... а после .немаше никой друг освен него ...
                    В ЗХБГ заради Керезов чакат Коледа и получават подаръци ...преди ОСА... .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                      Корекциите знаеш събуждат страха, за сметка на алчността. Утре ако до 11 се засили с % като днес имам още надежда. Като цяло ми се иска и бая по-нагоре, но знае ли човек.

                      Е, не се засили по уречения начин, но поне начина го имаше, както и цялостния резултат за днес. Да гледаме, да видим, ега излезем сухи.

                      Коментар


                      • честито на печелившите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                          Имам някакво дежа ву, последно като пълнеха някакви айсберги беше при хима на нива към 90 стинки... сега знаем къде е..

                          Та сега гледам пак някакви айсберги пълнят, ама ЦКБ, на 80 стинки..

                          Не е препоръка естествено

                          Ластик-айсберг-ластик-айсберг и така от 85-90 ст. както каза ти.
                          Познато бе и тук мисля около 70, сега 80, къде му е края обаче, казва ли ти някой.
                          Препоръки никакви!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                            Имам някакво дежа ву, последно като пълнеха някакви айсберги беше при хима на нива към 90 стинки... сега знаем къде е..

                            Та сега гледам пак някакви айсберги пълнят, ама ЦКБ, на 80 стинки..

                            Не е препоръка естествено
                            Недей ,че на Монти ще му стане лошо

                            Коментар


                            • Имам някакво дежа ву, последно като пълнеха някакви айсберги беше при хима на нива към 90 стинки... сега знаем къде е..

                              Та сега гледам пак някакви айсберги пълнят, ама ЦКБ, на 80 стинки..

                              Не е препоръка естествено

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                АМИ НЯМА ДА Е ЛОШО ДА ДОБУТАТ ДО 1,50, АМА НАДАЛИ ПОНЕ СЕГА
                                Ейййй, няма насищане това спекулантина...
                                Вчера беше 50 стинки, днес за 1.5 лв си мисли.....

                                Коментар

                                Working...
                                X