IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
    гледай си там анализите и продължавай да правиш оценка на ситуацията, а ще чакаме да ни кажеш момента в който да купуваме защото според теб на 57 стинки е

    налЕ
    Пак не си разбрал, Полкич. На няколко пъти казах, че акцията е евтина и че чакам x2 след 2-3 години. Единственото съображение, което имам към нея е тайминга на влизане поради риска да се затворят пари за по-дълъг период от време без ясно движение. Един вид точно това, което аз направих. Влизаш на средна 0.71 (нали е евтина) и после акцията ти седи на загуба повече от половин година.

    Всичко което исках да направя е да ви споделя моята грешка и защо ме е шубе да влизам в момента. Не е нужно да ми се нахвърляте така, когато моето мнение е по-различно от вашето.
    The weak are meat and the strong do eat.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Счетоводно са винаги на печалба.....
      Доби, ти като разби форекса вчера, се прехвърли на акциите ли..??
      ми...рекох малко да си отпочинат очите ми
      късо-дълго, дълго-късо, в един момент луднах
      па и старата любов ръжда не хваща,откога дебна звяра да се събуди

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
        Не интересува как губиш парите си. Факт е че когато и да отворя темата ти все си пускаш айсберги.
        а, така...

        няма да се интересуваш от парите ми и какви ордери пускам - не е твоя работа

        гледай си там анализите и продължавай да правиш оценка на ситуацията, а ще чакаме да ни кажеш момента в който да купуваме защото според теб на 57 стинки е
        Първоначално изпратено от Никола
        тотално малоумие да се купуват акции на ЦКБ
        налЕ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Доби Разгледай мнение
          Е и? Какъв е изводът? Направиха увеличение на капитала на 1.50лв и си прибраха обратно акциите на 55стинки?
          Този резултат как ще им се отрази след време счетоводно?
          Счетоводно са винаги на печалба.....
          Доби, ти като разби форекса вчера, се прехвърли на акциите ли..??

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
            Колко грозна тема. Участниците зли, увълчени и прости като в политика. А акцията се покачи толкова добре! Желая ви да откриете вътрешен покой!
            + 1
            Като падаше борсата и се трупаха загуби е обяснимо...
            При рипаш пазар, да се дърляш като прошляков циганин е ДИАГНОЗА....

            Коментар


            • Е и? Какъв е изводът? Направиха увеличение на капитала на 1.50лв и си прибраха обратно акциите на 55стинки?
              Този резултат как ще им се отрази след време счетоводно?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                имаше един пеньо в този форум който искаше да се заклевам в децата синавремето
                Айде сега глупости. Да оставим дечицата извън този "спор".

                Не интересува как губиш парите си. Факт е че когато и да отворя темата ти все си пускаш айсберги.
                The weak are meat and the strong do eat.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                  Ама Благойчо, майна ти пускаш тук айсберги от 3.50?

                  Как става този номер? То по твоите думи ще излезе, че си налял милиони. Стига вече. Спри се малко.
                  никога през живота си не съм купувал ЦКБ на цена над 1.50 лв./акция

                  имаше един пеньо в този форум който искаше да се заклевам в децата синавремето

                  ако и ти искаш ............... то мога да ти се закълна в горенасаното


                  Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                  В предишния ти пост имаш над 15 правописни и пунктуационни грешки.
                  мислих, че форума не е филоложки ........................ но и с моето начално образование пак е много това което пиша, нали

                  Коментар


                  • батка, в понеделник като прочетох, че си пред фалит



                    се притесних за теб и искам да те попитам няколко дни по-късно дали не си фалирал вече

                    батка, с нещо да помогна, ако мога

                    Коментар


                    • Ама Благойчо, майна ти пускаш тук айсберги от 3.50?

                      Как става този номер? То по твоите думи ще излезе, че си налял милиони. Стига вече. Спри се малко.

                      Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                      факта е, че човек с начално образование от спортно училище знае кога да си сложи айсберга да си купи акции и знае кога да си сложи айсберга да продаде акциите, а момчето научило десетина думи на английски и правещо анализи предсказва кой кога ще фалира и знае кой с какви средства борави (заемни, кредити, репа и тем подобни)

                      това е факта...

                      ако някой се познае в думите ми нека знае, че всякакво съвпадение с лица и събития е съвсем случайно

                      В предишния ти пост имаш над 15 правописни и пунктуационни грешки.
                      The weak are meat and the strong do eat.

                      Коментар


                      • факта е, че човек с начално образование от спортно училище знае кога да си сложи айсберга да си купи акции и знае кога да си сложи айсберга да продаде акциите, а момчето научило десетина думи на английски и правещо анализи предсказва кой кога ще фалира и знае кой с какви средства борави (заемни, кредити, репа и тем подобни)

                        това е факта...

                        ако някой се познае в думите ми нека знае, че всякакво съвпадение с лица и събития е съвсем случайно

                        Коментар


                        • Колко грозна тема. Участниците зли, увълчени и прости като в политика. А акцията се покачи толкова добре! Желая ви да откриете вътрешен покой!
                          Custodite sortem vestram

                          Коментар


                          • Факт.

                            Сега когато върне през следващия месец нямам търпение отново да започнеш да пускаш айсберги. Най-тъжното е че не можеш да вникнеш в в смисъла на текста, който съм написал защото най-вероятно си с начално образование от спортно училище.

                            Ако беше вникнал в думите най-вероятно щеше да се запиташ, защо се покачват акциите само на ХИМ и покрай тях акциите на ЦКБ? Дали е съврзано със сектора и икономиката, или има някакви други фактори, които не са свързани със състоянието на икономиката, сектора и борсата?

                            Много жалко че нямаш познанията да си отговориш на тези интригуващи въпроси.
                            The weak are meat and the strong do eat.

                            Коментар


                            • е след този анализ започна всичко в началото на тази седмица



                              анализа беше зашеметяващ ................. остава завинаги във фолклора на форума

                              не често след подобен анализ акцията рипва с 60% нагоре

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                                Никола, ти на 57 стотинки убеждаваше хората, че не си струва акцията, а 2 дена по късно като скочи обяви, че имаш акции?!


                                dex... започни да мислиш. Не е толкова трудно. Смисъл.. знам че в този форум е класика да се лъже и да се преписват неща, които не са казвани, но това е прекалено...


                                Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                                В момента е тотално малоумие да се купиват акции на ЦКБ.

                                1. Проблемна икономика;
                                2. Проблемен сектор;
                                3. Проблемен капиталов пазар;
                                4. Голям продавач по позиция, която не може да поеме предлагането.

                                Иначе като цяло, ако някой изобщо вярва на отчетите банката си е ок. Просто според мен е рано да се влиза на този етап, поради изброените по-горе фактори.

                                ПП: Имам акции.

                                Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                                И пак не разбра. хаха

                                Идеята е да инвестираш непосредствено преди да поскъпне. А не примерно да купиш ЦКБ на 70 ст, защото е втина и после 2 години да търпиш загуби.
                                Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                                като теб ли?


                                Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                                Точно. Просто искам други хора да не правят моята грешка. Все пак човек, ако не се учи от грешките си няма да стигне далече.
                                Last edited by Nikola; 11.01.2013, 16:56.
                                The weak are meat and the strong do eat.

                                Коментар

                                Working...
                                X