IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vola.X Разгледай мнение
    Прочете горното внимателно ( и за модераторите се отнася).
    Хора, които рецитират данни, получени в определен момент, благодарение на приятелско отношение от събеседник и без никакви скрупули са готови да плюят на това, хвърляйки всичко като помия в публичен форум, такива хора според мен може да бъдат маркирани от един модератор с ниво, и като бан. Сиреч, модераторът би трябвало да бъде и своего рода психолог, да оценя психопатщините в зародиш, а тук може да се посочат предостатъчно примери на нарастваща простащина. Иначе казано, модераторе, вместо постоянно да се дискредитира нивото на форума, един бан на всичкото XX12, би могъл да свърши, работа, докато и самия хх12 се понаучи, кое е е добре и кое не за пускане в коментар. Не казвам, че всичкото на хх12 е лошо, а само това, че не намира трезвената граница. Това за Дакс и ДауДжонс си е добро и си заслужава публикацията, но не и всичко останало
    Не е препоръка за търговията с ценни артии, артони и тоалетпапири
    Принципно си напълно прав за всичко. Проблемът е че 99% от нещата, които пише са лъжи, които се повтарят, като мантра така че в един момент да започнат да изглеждат, като истина, така че не е кой знае какъв проблем. Относно банването му това си е решение на администраторите. Щом не са го баннали, значи неговите постове им носят някаква стойност. Ще си търпим Полкича и тва е.

    Аз съм сигурен, че е пичага но просто в интернет се старае да изглежда, като лош човек. Видях го на Банско през лятото. Ами човека си изглежда пичага, не знам защо в интернет само се заяжда с хората.
    The weak are meat and the strong do eat.

    Коментар


    • Та...в понеделник как сме?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
        много бързо забравяш, бе, човек???

        нали лично ти ми написа, че имаш 200 000 акции на ЦКБ и средната ти била 3.50 ................. бил си ги замразил тези акции и няма да ги пипаш докато не стигнели 3.50

        или това не си го писал по скайпа до мен???

        както не ми беше писал, че най-хубавите ти години били в кюстендилското ти село, а???

        както и мисирката не ме беше питала къде да гледа ДАКС и ДАУ ДЖОУНС защото и били преинсталирали компютъра и си загубила сайтовете???

        измислям ли си ги тези неща или

        налЕ???

        аре, бегай и не занимавай повече форума с проблемите ти...
        Прочете горното внимателно ( и за модераторите се отнася).
        Хора, които рецитират данни, получени в определен момент, благодарение на приятелско отношение от събеседник и без никакви скрупули са готови да плюят на това, хвърляйки всичко като помия в публичен форум, такива хора според мен може да бъдат маркирани от един модератор с ниво, и като бан. Сиреч, модераторът би трябвало да бъде и своего рода психолог, да оценя психопатщините в зародиш, а тук може да се посочат предостатъчно примери на нарастваща простащина. Иначе казано, модераторе, вместо постоянно да се дискредитира нивото на форума, един бан на всичкото XX12, би могъл да свърши, работа, докато и самия хх12 се понаучи, кое е е добре и кое не за пускане в коментар. Не казвам, че всичкото на хх12 е лошо, а само това, че не намира трезвената граница. Това за Дакс и ДауДжонс си е добро и си заслужава публикацията, но не и всичко останало
        Не е препоръка за търговията с ценни артии, артони и тоалетпапири
        Last edited by Vola.X; 11.01.2013, 23:34.
        Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Приеми че
          отдавна съм приел, че си мисирка и долното за пореден път потвърждава това

          Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          имам платформа ,където има и Щатският и Немският маркет и премаркет и като ми се бъгна компа ,преинсталирането на платформата трябваше да отиде един ,два дни докато ми пратят данните от ИП .... а имаше големи движения тогава и исках да следя в реално време....
          Питал съм 50% на лични и на скайп и лично ,къде е следващата ракета и толкова са ме питали мен и сега пиша по 30 поста на ден на лични с различни форумци движенията...
          както казва Никола ние сме от един отбор защото няма къси...
          монти, ти си като разтворена длан в този форум

          всеки те знае кога си купила някоя акция, кога си взела нова платформа, всеки знае кога си направила виртуална врътка и кога си направила подарък на някого от семейството ти ............. да ти припомням ли пак

          една година преди да си вземеш платформата ефокс на еврофинанс ме питаше на лични къде да гледаш дакса и премаркета на дау, а за българския пазар ползваш платформата на карол

          вместо да си млъкнеш и да се направиш на разсеяна, ти започваш да ми обясняваш поредната ти фантасмагория при положение, че няколко години отричаше, че изобщо си ме питала къде да гледаш индексите и акциите на външните пазари

          Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Не мога да разбера къде е проблема....
          знам, че ти няма да разбереш нищо, но все пак опитах...

          лично за мен е проблем когато започнеш да се правиш на много отворена и като вземеш да обявяваш виртуални печалби -> качи се някоя акция и след това обикаляш форума и разправяш, че си купила ................ после падне някоя акция, а ти пак обикаляш форума да разправяш как си спечелила

          аз съм ти казал, че ще започна да те уважавам когато си отвориш една тема и започнеш в реално време да си обявяваш сделките - на колко купуваш и на колко продаваш ............... така както някои правят в темите на дакса и дау, така както батката прави при акциите които купува

          другото което дразни при тебе, монти, е, че като купиш някоя акция и и няма движение започваш да обикаляш темите и да разправяш къде си се набутала и приканваш и другите да купуват

          така беше при БАКБ преди 2 години ............ обсебваш темата, почваш да посрещат нови съакционери, обикаляш всички теми на форума и едни локуми разтягаш .................... а накрая се сърдиш, че ти вадя цитати от които се срамуваш

          миналата година същото беше и при ОЦК .............. започна със 100-200 бройки на 5-6лв. , после взе да обикаляш по форума, после пак осредни на няколко пъти и колкото повече падаше акцията ти толкова повече осредняваше .............. последно се похвали как си купила 500 бр. на 0.30 лв. и разправяше как ще продаваш на 5 лв.

          сега си купила КАО след излизане на новината за предварителната договорка за продажбата на компанията, и пак почваш да обикаляш темите с надеждата някой да продаде другаде и да иде да купи КАО за да се качи акцията която вече си купила

          същото го правеше и николчо в този форум преди ти да се появиш ............... той хвалеше биовет (ако не се бъркам) щом имаше акции там, после като продадеше започваше да пише как тази акция не струвала, после като я купеше пак започваше да я хвали до небесата и все ставаше на подбив в този форум...

          карай я по-скромно и незабележимо, не се изтъквай толкова защото го нямаш потенциала да си това за което искаш да се представиш...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
            Ако се направи сериал по темата спорът (и уточняването) между Полки (ака 2012 и още много никове) и Монти (ака Мече Цвети) съм сигурен, че ще бие по брой серии "дързост и красота" и "докато свят светува " взети накуп



            стига сте се джафкали.

            тимаджиите са последните хора, които бих нарекъл пазарно действащи бизнесмени, но искрено се надявам ЦБК да иде на 3 кинта.. дойде ли този ден.. всичкото акции ще са по 3 така че всички ще сме доволни.

            успех!
            Къде го видя на календара - откакто го написа го чета няколко пъти вече
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Ако се направи сериал по темата спорът (и уточняването) между Полки (ака 2012 и още много никове) и Монти (ака Мече Цвети) съм сигурен, че ще бие по брой серии "дързост и красота" и "докато свят светува " взети накуп



              стига сте се джафкали.

              тимаджиите са последните хора, които бих нарекъл пазарно действащи бизнесмени, но искрено се надявам ЦБК да иде на 3 кинта.. дойде ли този ден.. всичкото акции ще са по 3 така че всички ще сме доволни.

              успех!
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                ти пак ли не можеш да разбереш къде е проблема???



                проблема е в това, че на единия ден ти ме питаш къде да гледаш индексите и акциите, а на предния ден ме поучаваш и ми обясняваш кое и как е при дакса и на премаркета при дау

                лошо
                Приеми че имам платформа ,където има и Щатският и Немският маркет и премаркет и като ми се бъгна компа ,преинсталирането на платформата трябваше да отиде един ,два дни докато ми пратят данните от ИП .... а имаше големи движения тогава и исках да следя в реално време....
                Питал съм 50% на лични и на скайп и лично ,къде е следващата ракета и толкова са ме питали мен и сега пиша по 30 поста на ден на лични с различни форумци движенията...
                както казва Никола ние сме от един отбор защото няма къси...
                Не мога да разбера къде е проблема и какво има да се дели....

                Коментар


                • Роден съм в София, но това няма значение. Човек не може да съди другите хора по родното им място, а по държанието си и отношението им към другите хора.

                  Пожелавам ви приятна вечер и се дръжте културно. моля ви. Не се дръжте, като животни. Всичко сме от един отбор.
                  The weak are meat and the strong do eat.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Това че от 100 изказвания ,99 са лъжи и една е истина , не те прави честен човек.... и тази истина си опътил някой до кварталния магазин е страшно добро дело...
                    ти пак ли не можеш да разбереш къде е проблема???

                    всички са разбрали, но специално за теб ще ти го обясня простичко

                    проблема е в това, че на единия ден ти ме питаш къде да гледаш индексите и акциите, а на предния ден ме поучаваш и ми обясняваш кое и как е при дакса и на премаркета при дау

                    проблема е в това, че никола ми пише, че най-хубавите му години били на село и ми го пише това на скайпа, а от една година пише редовно, че аз съм селянин ................ а бабите ми и дядовците ми живееха в Пловдив и нямаха къщи на село, единия ми дядо беше от софия и имаше половин апартамент там .................... ако ме оставиш в едно село аз ще умра от глад

                    проблема, че николчо се е ушил на високи нива на акциите и от години не поглежда акциите колко струват и не смее да купи някоя акция, но си позволява да казва, че в момента е малоумно да се купуват акции

                    проблема е, че есента на 2007 година николчо и куропертора пишеха как ще се вдигат акциите и таблици правеха (КАО-то беше 18 лв май и го чакаха на 27 лв., а след месец след анализа им стана 10 лв) , и какво ли не още правеха, а сега като стържем дъното пише кой щял да фалира и кой е 200% на загуба, и как не бивало да се купува сега

                    николчо , пусни онази табличка с цените които ни буташе през 2007 година

                    Първоначално изпратено от Никола
                    Благойчо, майна ти явно вече наистина си на върха на черешата. Аз лично нямам толкова пари за съжаление. Виж, някога може да сме имали толкова акции на ЦКБ, но от няколко години нямаме.
                    хубаво - продал си - няма лошо - сега го научавам - преди 2 години ми беше писал, че си ги замразил и няма да ги пипаш

                    Първоначално изпратено от Никола
                    Иначе си прав за летата прекарани на село при баба и дядо с тази разлика, че го бях писал във форума. Рай ми беше. За разлика от теб не ме срам да си го призная, защото няма от какво да ме бъде срам, въпреки че живея в град, а ти на село.
                    ами , добре - аз съм в Пловдив и съм на село ..................... а ти от кюстендилско си станал столичанин

                    ок - няма лошо

                    Коментар


                    • Е ми,някои купуват и продават ,други само купуват,трети продават много изгодно без да купуват,а някои просто пишат......а бе форум,,,,,,!

                      Коментар


                      • Благойчо, майна ти явно вече наистина си на върха на черешата. Аз лично нямам толкова пари за съжаление. Виж, някога може да сме имали толкова акции на ЦКБ във фонда, но от няколко години нямаме. Спри с лъжите вече, моля те. Не познавам човек, който да лъже повече от теб. Мисля че имаш сериозен психологически проблем.

                        Иначе си прав за летата прекарани на село при баба и дядо с тази разлика, че го бях писал във форума. Рай ми беше. За разлика от теб не ме срам да си го призная, защото няма от какво да ме бъде срам, въпреки че живея в град, а ти на село.
                        Last edited by Nikola; 11.01.2013, 21:10.
                        The weak are meat and the strong do eat.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                          много бързо забравяш, бе, човек???


                          както и Монти не ме беше питал къде да гледа ДАКС и ДАУ ДЖОУНС защото и били преинсталирали компютъра и си загубила сайтовете???

                          или

                          налЕ???

                          аре, бегай и не занимавай повече форума с проблемите ти...
                          Това че от 100 изказвания ,99 са лъжи и една е истина , не те прави честен човек.... и тази истина си опътил някой до кварталния магазин е страшно добро дело...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                            Ти ги разби на пух и прах.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                              много бързо забравяш, бе, човек???

                              нали лично ти ми написа, че имаш 200 000 акции на ЦКБ и средната ти била 3.50 ................. бил си ги замразил тези акции и няма да ги пипаш докато не стигнели 3.50

                              или това не си го писал по скайпа до мен???

                              както не ми беше писал, че най-хубавите ти години били в кюстендилското ти село, а???

                              както и мисирката не ме беше питала къде да гледа ДАКС и ДАУ ДЖОУНС защото и били преинсталирали компютъра и си загубила сайтовете???

                              измислям ли си ги тези неща или

                              налЕ???

                              аре, бегай и не занимавай повече форума с проблемите ти...

                              Ти ги разби на пух и прах.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                                Много ми е любопитно, защо си мислиш, че съм купувал на 3.57?

                                Дори и още десет пъти да го повториш това не го прави истина, нали знаеш?
                                много бързо забравяш, бе, човек???

                                нали лично ти ми написа, че имаш 200 000 акции на ЦКБ и средната ти била 3.50 ................. бил си ги замразил тези акции и няма да ги пипаш докато не стигнели 3.50

                                или това не си го писал по скайпа до мен???

                                както не ми беше писал, че най-хубавите ти години били в кюстендилското ти село, а???

                                както и мисирката не ме беше питала къде да гледа ДАКС и ДАУ ДЖОУНС защото и били преинсталирали компютъра и си загубила сайтовете???

                                измислям ли си ги тези неща или

                                налЕ???

                                аре, бегай и не занимавай повече форума с проблемите ти...

                                Коментар

                                Working...
                                X