IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Перверзници - дигат самолетът от бамкови акции.
    Само изпитателен полет все още се опипва почвата, бе само погалване

    Коментар


    • Перверзници - дигат самолетът от бамкови акции.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • лека кур-екция. следва отново ерекция.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
          Хайде на корекцията.
          май, ще почакате... гледайте моментума и не го изпускайте от поглед ама, да не се унесете прекалено дълго в медитация...

          Коментар


          • Хайде на корекцията.

            Коментар


            • Как така селоф приятели? Следва левче!
              Мнението не е препоръка за търговия.

              Коментар


              • Корекция

                Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                селоф ли ще последва
                Ок.Дори да последва известна разпродажба,не очаквам нивата да се сринат под 0,70-0,75 лв/бр , което си е в реда на нещата и само ще потвърди тренда ...
                Но нека колегите от техническия анализ да се изкажат по-компетентно


                Имам акции и успех на БГспекулантите ...
                не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                  Топло топло. И ако се потвърдят нещата, какво ще последва?
                  селоф ли ще последва

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                    Топло топло. И ако се потвърдят нещата, какво ще последва?
                    Ще последва че някои нива са все още ниски. Иначе ще има студ.
                    Не се бъзи-кай !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                      Топло топло. И ако се потвърдят нещата, какво ще последва?
                      Ако имате новини тук е мястото да споделите... форумите са за това, а всеки си има глава за да ги осмисля ...
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marcy Разгледай мнение
                        Сега отиграваме слуховете, дано да се потвърдят с него и новините.
                        Топло топло. И ако се потвърдят нещата, какво ще последва?
                        The weak are meat and the strong do eat.

                        Коментар


                        • Да нещата са добре за сега, но чакам и още по добри нива, след годишния отчет.
                          Сега отиграваме слуховете, дано да се потвърдят с него и новините.
                          Не се бъзи-кай !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                            Та...в понеделник как сме?
                            Ден , два - почивка
                            после .......

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Като последно ,поемам ангажимента да не коментираш твой постове ако и ти поемеш този ангажимент за мойте ,даже и чрез трети лица....
                              Ако не си оправите ангажиментите, ей я тая тема:
                              http://www.investor.bg/forum/showthr...01#p1357937121
                              в нея кой каквото има да доуточнява, а в тази да караме по същество.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                                отдавна съм приел, че си мисирка и долното за пореден път потвърждава това



                                монти, ти си като разтворена длан в този форум

                                всеки те знае кога си купила някоя акция, кога си взела нова платформа, всеки знае кога си направила виртуална врътка и кога си направила подарък на някого от семейството ти ............. да ти припомням ли пак

                                една година преди да си вземеш платформата ефокс на еврофинанс ме питаше на лични къде да гледаш дакса и премаркета на дау, а за българския пазар ползваш платформата на карол вместо да си млъкнеш и да се направиш на разсеяна, ти започваш да ми обясняваш поредната ти фантасмагория при положение, че няколко години отричаше, че изобщо си ме питала къде да гледаш индексите и акциите на външните пазари



                                знам, че ти няма да разбереш нищо, но все пак опитах...

                                лично за мен е проблем когато започнеш да се правиш на много отворена и като вземеш да обявяваш виртуални печалби -> качи се някоя акция и след това обикаляш форума и разправяш, че си купила ................ после падне някоя акция, а ти пак обикаляш форума да разправяш как си спечелила

                                аз съм ти казал, че ще започна да те уважавам когато си отвориш една тема и започнеш в реално време да си обявяваш сделките - на колко купуваш и на колко продаваш ............... така както някои правят в темите на дакса и дау, така както батката прави при акциите които купува
                                другото което дразни при тебе, монти, е, че като купиш някоя акция и и няма движение започваш да обикаляш темите и да разправяш къде си се набутала и приканваш и другите да купуват

                                така беше при БАКБ преди 2 години ............ обсебваш темата, почваш да посрещат нови съакционери, обикаляш всички теми на форума и едни локуми разтягаш .................... а накрая се сърдиш, че ти вадя цитати от които се срамуваш

                                миналата година същото беше и при ОЦК .............. започна със 100-200 бройки на 5-6лв. , после взе да обикаляш по форума, после пак осредни на няколко пъти и колкото повече падаше акцията ти толкова повече осредняваше .............. последно се похвали как си купила 500 бр. на 0.30 лв. и разправяше как ще продаваш на 5 лв.сега си купила КАО след излизане на новината за предварителната договорка за продажбата на компанията, и пак почваш да обикаляш темите с надеждата някой да продаде другаде и да иде да купи КАО за да се качи акцията която вече си купила

                                същото го правеше и николчо в този форум преди ти да се появиш ............... той хвалеше биовет (ако не се бъркам) щом имаше акции там, после като продадеше започваше да пише как тази акция не струвала, после като я купеше пак започваше да я хвали до небесата и все ставаше на подбив в този форум...

                                карай я по-скромно и незабележимо, не се изтъквай толкова защото го нямаш потенциала да си това за което искаш да се представиш...
                                Полки,
                                за последно прочетох написанното от теб....
                                Пак да ти го повторя ,това че си написал няколко истини от 100 не те прави честен човек...
                                Първо в Еврофинанс съм клиент от 2002 г. и така цялата ти тежест на написаното от теб за ДАУ и ДАХ не е вярна...Приеми че заради добрите тогава отношения съм ти искал ройтер за индексите и валутите за момента тогава ...
                                Второ Оловно цинковият комплекс се подкрепяше от Стандарт и спекулантите купуваха ниско и му продаваха високо до 2 лв... после чакаха следващото ниско ит.н. до взимане на лиценза на ИП някъде около 2 лв....тогава спряхме да купуваме и тези последните 300 акции ясно заявих че е хазарт......
                                Трето Обвиняваш ме че съм купувал акциите и съм ги хвалил ,да правил съм го и го правя това е мое право и на всички други да хвалят акциите си щом са сметнали че са качествени...Как иначе щеше да разбереш да купиш БТН , София БТ ,Благоевград БТ и в добрите времена за Калинките....не говоря за Петрол , Еларг и т.н...
                                Четвърто Когато аз цитирам на колко съм ги купил и кои акции е заблуда и манипулация а когато Батя съобщана е добро дело и за пример...това се казва двоен аршин защото имаме общи акции в 50 % от позициите.. !
                                Пето 90 % постовете ти в този форум са негативен отговор на мойте постове не към теб.. няма значение какви са и придружени с някакви стари мой постове от 2010 ,2011 г. и непрекъснато заяждане хвърля кал и върху теб и мен и върху форума и акциите който държим...... Другите 9 % са във спорта и само един е по същество..
                                Шесто Единственото вярно е моят провал при БАКБ и то в рамките на 15 % , но при 10 акции ,седем да се качват и една да пада и 2 да са равновесни аз смятам за успех и веднъж съм го приел като такъв ,но не приемам вече трета година да ми се повтаря като магнитофонна лента на кол център ...



                                Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                                лека и пръст и на мисирката...
                                Това е пост от тема ОЦК.... Няма нужда от коментар....за автора на писанието...

                                Като последно ,поемам ангажимента да не коментираш твой постове ако и ти поемеш този ангажимент за мойте ,даже и чрез трети лица....
                                Last edited by Монти; 12.01.2013, 12:35.

                                Коментар

                                Working...
                                X