IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
    Хе хе... в тази тема сте страшни хумористи. Нищо, няма лошо, забавлявайте се. Щото и на мен ми е весело.
    Забавно е, да. Днес разбрах, че има хора, които действително вярват, че Джими Роджърс е дал пари на ТИМ.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
      бай дъ уй - не, там продадох, че нали ти следвах съвета
      Умно момче ще излезеш в крайна сметка. От публичните банки само ЦКБ си заслужава.
      The weak are meat and the strong do eat.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
        Абе вие в тази банка имате достъп до investipedia ли че го провери толкова бързо какво е? Взимаш поста ми от датата, на която съм го постнал и на тази база го изчисляваш.

        By the way ти и там ли си купил на абсолютния минимум?
        когато си прав, прав си. В инвестопедия сега виждам, че точно това пише - нру: датата на поста на малкия никола и след това датата на следващия удобен негов пост.

        бай дъ уй - не, там продадох, че нали ти следвах съвета

        Коментар


        • Хе хе... в тази тема сте страшни хумористи. Нищо, няма лошо, забавлявайте се. Щото и на мен ми е весело.
          Custodite sortem vestram

          Коментар


          • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
            ето пак определения - какво било глупаво, какво не. Отварям тълковния речник за "г.упаво" и ми казва: "изказвания на ghettoff"
            The weak are meat and the strong do eat.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
              може би сам трябва да осъзнаеш какво е преди да го използваш. Нали осъзнаваш че твоето нру е различно от моето?
              Абе вие в тази банка имате достъп до investipedia ли че го провери толкова бързо какво е? Взимаш поста ми от датата, на която съм го постнал и на тази база го изчисляваш.

              By the way ти и там ли си купил на абсолютния минимум?
              The weak are meat and the strong do eat.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                Сега искаш да те уча и на това как се изчислява HPY ли?
                може би сам трябва да осъзнаеш какво е преди да го използваш. Нали осъзнаваш че твоето нру е различно от моето?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                  Извинявай, не исках да те наричам малоумен. Но е глупаво да не осребриш движение от 30%. Ако си убеден, че посоката е на север пак ще купиш.. Но докато държиш горещи картофи, наистина не може да си сигурен дали няма да си опариш езика.
                  ето пак определения - какво било глупаво, какво не. Отварям тълковния речник за "г.упаво" и ми казва: "изказвания на ghettoff"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                    ПиБ-също скочи с 25% бай дъ уей
                    Сега искаш да те уча и на това как се изчислява HPY ли?
                    The weak are meat and the strong do eat.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                      поредния, който ръси определения ей така. само малоумните наричат други малоумни. разумните действат по друг начин.
                      п.с. аз спадам към малоумните, купили на малоумна цена и непродали на такущата.
                      Извинявай, не исках да те наричам малоумен. Но е глупаво да не осребриш движение от 30%. Ако си убеден, че посоката е на север пак ще купиш.. Но докато държиш горещи картофи, наистина не може да си сигурен дали няма да си опариш езика.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                        поредния, който ръси определения ей така. само малоумните наричат други малоумни. разумните действат по друг начин.
                        п.с. аз спадам към малоумните, купили на малоумна цена и непродали на такущата.
                        Абе и аз се радвах, като купувах преди време на 0.70, но така се наших, че половин година си носих загубите.
                        The weak are meat and the strong do eat.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение


                          Ето това им споделих на момчета, но пък то се оказа че в такъв момента, че някой им пусна някакъв слух и цената се качи. Това че през този период се качват само акции на Химипорт, а другите банки седят на едно място явно няма никакво значение. Хората си го обясняват с промяна в сантимента.
                          ПиБ-също скочи с 25% бай дъ уей

                          Коментар


                          • От днес със сигурност си го обясняват и с появата на Дж. Роджърс.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                              Незнам какво ви е говорил, но малоумен ще си ако си купил на 0,58 и вече не си продал. Независимо от това какво очакваш да стане с акцията.
                              поредния, който ръси определения ей така. само малоумните наричат други малоумни. разумните действат по друг начин.
                              п.с. аз спадам към малоумните, купили на малоумна цена и непродали на такущата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                                Незнам какво ви е говорил, но малоумен ще си ако си купил на 0,58 и вече не си продал. Независимо от това какво очакваш да стане с акцията.


                                Ето това им споделих на момчета, но пък то се оказа че в такъв момента, че някой им пусна някакъв слух и цената се качи. Това че през този период се качват само акции на Химипорт, а другите банки седят на едно място явно няма никакво значение. Хората си го обясняват с промяна в сантимента.
                                The weak are meat and the strong do eat.

                                Коментар

                                Working...
                                X