IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BOBAN1
    Почнах в 14;15;31....Нямаше начин

    Последните са от 16;31;10



    Поне гледах да съм внимателен....ама трябват кинти.....Лош ден за мен,не от борсата..абе...от сутринта се почна...Даеба и..........
    Както и да е...........Нагоре сме ,пак
    А не, нищо лично, просто се зачудих за тоя обем, както и за края. Щото не ги видях такива парцали в края за мен, сиреч най-рано 16 ч., та затова се замислих.
    Ега скоро пак да се върне капитала на БФБ!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
      Хубаво си дал графиката, ще видим дали ще се задържи на тези цени, според мен е все още доста подценена, но да видим и отчета.....
      ами хубаво е понякога да се поглежда графиката защото ясно се вижда , че в първите 9 месеца на графиката цената на акцията не може да падне под 75 ст. и после за месец-два се изсули до 52-53 стинки .............. после пак въпреки многобройните "опити" да падне цената акцията се оказва стабилна и в следващите 6 месеца не пада под 55стинки

      ............ сега при бързия ъп се вижда, че цената стигна над 80 стинки и пак се върна до ключовото ниво от 75 стинки което не се проби надолу о много бързо акцията пак пое нагоре към 90-те стинки

      мисля, че пробие ли 1.08 пътя нагоре ще е отворен пътя за нови висини...

      имам акции на ЦКБ --- не препоръчвам на никого покупки-продажби на акции на ЦКБ --- нямам опит с графики и други подобни теории --- анализаторите имат думата...

      Коментар


      • Хубаво си дал графиката, ще видим дали ще се задържи на тези цени, според мен е все още доста подценена, но да видим и отчета.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
          Аз днес разпродадох към 25 % от портфейла, ЦКБ продадох много малко
          не се учудвам на тези разпродажби ............................. от една страна някои очакват корекция, а от друга страна настоящите цени бяха силни нива на подкрепа при спада и на теория сега трябва да са силна съпротива при ъпа



          да видим какво следва - не е препоръка за нищо - имам акции - и нищо не съм продал до сега

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
            Спокойно,аз днес продадох в края на сесията 37К бройки.......трябва ми кеш ...за друго............Споко ,няма да продавам повече......

            Ами ...налага се ......Пак сме нагоре.Споко
            Аз днес разпродадох към 25 % от портфейла, ЦКБ продадох много малко, мисля, че може още много нагоре. Набелязал ли си нещо за купуване?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
              Спокойно,аз днес продадох в края на сесията 37К бройки.......трябва ми кеш ...за друго............Споко ,няма да продавам повече......

              Ами ...налага се ......Пак сме нагоре.Споко
              Това края на сесията от към 14 часа ли е?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                Спокойно,аз днес продадох в края на сесията 37К бройки.......трябва ми кеш ...за друго............Споко ,няма да продавам повече......

                Ами ...налага се ......Пак сме нагоре.Споко
                добре ................. спокойни сме

                винаги съм уважавал хората които коректно обявяват отиграванията си и няма нужда да ни информираш каква е причината за продажбата ............... дори и да мислиш, че следва спад и после пак ще се яхнеш тук или другаде ............... това си е твое право

                очаквам включване в близките дни от "ташунко без сапа" ................ преди година по това време се беше набучил на 90-94 стинки и обяви цел 1.50 .............. но нещо пазара не го послуша и той смени ника .................. пак ще се появи щом сме пак на "неговите нива"

                Коментар


                • Спокойно,аз днес продадох в края на сесията 37К бройки.......трябва ми кеш ...за друго............Споко ,няма да продавам повече......

                  Ами ...налага се ......Пак сме нагоре.Споко

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                    Баси power-а.
                    аналгина помага ли ти или ти идва вече слаб на 92 стинки

                    ................... точно преди 3 седмици предостави на широката публика анализчето как не бива да се купува на 57 ст

                    към днескашна дата как ги виждаш нещата???

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                      Баси power-а.
                      получих душевен орг...
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                        Баси power-а.

                        Коментар


                        • ще избухне повече ако колегите от дясно си приберат малко хартията. Играта на тия от другата страна я гледахме достатъчно. Новият сценарий ми допада много.

                          Горното е препоръка единствено за качествено филмово изкуство, с цел задържане на зрителския интерес

                          Коментар


                          • Баси power-а.
                            The weak are meat and the strong do eat.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Orange Ray Разгледай мнение
                              Според твоя анализ, кое е по-подценено, Хим или Цкб
                              Нефт и Газ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BSE Analysis Разгледай мнение
                                Не само ЦКБ.
                                Мисля, че все повече става ясно, че спадът 2011-2012 беше предимно спекулативен, без реално да има фундамент. Това спекулативното мисля, вече е увладяно и преживяно - вече не вярвам да има много които да живеят с мисълта да продават беаз пари приемерно ЦКБ на 0.20 от счетоводната с цел спекула
                                Според твоя анализ, кое е по-подценено, Хим или Цкб

                                Коментар

                                Working...
                                X