IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
    Да пуснеш поръчка и да седи - ОК, явно да, но за сключване на сделка сам със себе си надали ако има някой ще си каже, макар че в ЦД би следвало да се засече, а и да няма - няма как да знаем.
    Възможно е да съм улучил (безкрайният) момент когато ЦД си е бъркал в носа с пръстче и е тренирал правене на топчета

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dimapst Разгледай мнение
      От изложеното до тук, излиза че е възможно - поне теоретически
      Да пуснеш поръчка и да седи - ОК, явно да, но за сключване на сделка сам със себе си надали ако има някой ще си каже, макар че в ЦД би следвало да се засече, а и да няма - няма как да знаем.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
        Аха, пуснал си я направо, та добре, че не е била пазарна, та не си ги срещнал.
        В тоя случай май щеше да има кофти случка, което все пак ми е интересно технически дали е възможно?
        От изложеното до тук, излиза че е възможно - поне теоретически

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dimapst Разгледай мнение
          ... реално се появи на борсата в последствие я изтрих
          Аха, пуснал си я направо, та добре, че не е била пазарна, та не си ги срещнал.
          В тоя случай май щеше да има кофти случка, което все пак ми е интересно технически дали е възможно?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

            Е ОК, ако правилно съм разбрал просто си отворил прозореца за поръчка, въвел си си стойностите и си спрял дотам. Къде е проблема?
            ... реално се появи на борсата в последствие я изтрих

            Коментар


            • Каквото станало станало, да не искате сега да глобят човека.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dimapst Разгледай мнение
                не успях, забелязох при проверката за сигурност след въвеждането си проверявам нещата за всеки случай... Бях приготвил "мечия и бичия" костюм и в суматохата ги навлякох едновременно

                Е ОК, ако правилно съм разбрал просто си отворил прозореца за поръчка, въвел си си стойностите и си спрял дотам. Къде е проблема?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dimapst Разгледай мнение
                  не успях, забелязох при проверката за сигурност след въвеждането си проверявам нещата за всеки случай... Бях приготвил "мечия и бичия" костюм и в суматохата ги навлякох едновременно
                  Ако не се лъжа,Кобос-а не позволява да продадеш сам на себе си,за другите платформи не съм наясно,,,,,,,,

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                    Купил си и си продал сам на себе си или ... ?
                    не успях, забелязох при проверката за сигурност след въвеждането си проверявам нещата за всеки случай... Бях приготвил "мечия и бичия" костюм и в суматохата ги навлякох едновременно

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dimapst Разгледай мнение
                      Колеги, да не би да съм пропуснал някаква новост в търговската практика на БФБ неволно подадох насрещни поръчки по - позицията и най любопитното бе, че
                      системата ги прие... Въпроса ми е:
                      За софтуерна грешка в платформата ли става въпрос или господ знае какво?
                      Ще се радвам ако има компетентен по въпроса....
                      Купил си и си продал сам на себе си или ... ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dimapst Разгледай мнение
                        Колеги, да не би да съм пропуснал някаква новост в търговската практика на БФБ неволно подадох насрещни поръчки по - позицията и най любопитното бе, че
                        системата ги прие... Въпроса ми е:
                        За софтуерна грешка в платформата ли става въпрос или господ знае какво?
                        Ще се радвам ако има компетентен по въпроса....
                        Мисля, че не е проблем да стане, въпросът е, комисията да не те налази, защото по тези текстове в уредбата май имаше глоби преди време.

                        Коментар


                        • Колеги, да не би да съм пропуснал някаква новост в търговската практика на БФБ неволно подадох насрещни поръчки по - позицията и най любопитното бе, че
                          системата ги прие... Въпроса ми е:
                          За софтуерна грешка в платформата ли става въпрос или господ знае какво?
                          Ще се радвам ако има компетентен по въпроса....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                            Днес пак сме във фаза "да съберем акциите на децата"
                            Не е препоръка.

                            Разбира се.

                            Коментар


                            • Днес пак сме във фаза "да съберем акциите на децата"
                              Не е препоръка.
                              Custodite sortem vestram

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                                Хубаво си дал графиката, ще видим дали ще се задържи на тези цени, според мен е все още доста подценена, но да видим и отчета.....
                                Някои може и да си го видели вече .... годината свърши преди месец и ...веднага след това яко ръст
                                Last edited by Protokol; 29.01.2013, 13:30.
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X