IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
    Че къде дремА половин година?
    сълза в окото, наточих се днес за втора врътка за месеца дай боже всекиму!
    ... но нищо чудно и да съм се минал вече добре че си имам още
    Last edited by dimapst; 30.01.2013, 13:20. Причина: допълнение

    Коментар


    • Це-Ка-Бе на леф
      ах че мазен кеф

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dimapst Разгледай мнение
        Момчета, хайде кеширайте, бе... наложително трябва да купя
        Че къде дремА половин година?
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Момчета, хайде кеширайте, бе... наложително трябва да купя

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Alan Greenspan Разгледай мнение
            Конграчюлейшънс, господа!
            Днеска левче, утре два :-)
            "Рубль положиш,два береш.Два положиш,*уй возмеш".

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
              Ще избутаме ли до левче днес
              ЩЕ!

              Коментар


              • Конграчюлейшънс, господа!
                Днеска левче, утре два :-)
                изразеното мнение не представлява препоръка за покупка или продажба на ЦК.

                Коментар


                • Ще избутаме ли до левче днес

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                    В ЦД сделка сам със себе си няма да мине - цитирам моя брокер който ме уведоми, при неволно искане в бързината от моя страна да направя сделка сам със себе си. Поръчката ми не я качи на БФБ.
                    Последното отговаря явно на въпроса, в смисъл такъв, че проверката при брокера още я хваща. Въпроса обаче остава ако си пръв двустранно, особено ако си с едни диспропорционални обеми "продава", фактора "изкривяване" и регулатора.
                    Но там навлизаме в едни хипотези, които по-добре да не ни се налага да ги разглеждаме.

                    Коментар


                    • Време е да подминем левчето, което ще ме накара да купувам отново, напук на някои хора, които като прочетат, какво съм написал, ще гледат ето така:

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                        Да пуснеш поръчка и да седи - ОК, явно да, но за сключване на сделка сам със себе си надали ако има някой ще си каже, макар че в ЦД би следвало да се засече, а и да няма - няма как да знаем.
                        В ЦД сделка сам със себе си няма да мине - цитирам моя брокер който ме уведоми, при неволно искане в бързината от моя страна да направя сделка сам със себе си. Поръчката ми не я качи на БФБ.
                        Last edited by radon222a; 29.01.2013, 23:47.

                        Коментар


                        • Е , как да се сдържи човек при такива коментари подкрепени със съответната графика и да не продава....
                          Днес беше добър ден - особено ако си купил с 20% по-надолу преди 20дни
                          А както видяхме някои имаха покупки дори и на 0,57 .

                          Браво !!!
                          не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

                          Коментар


                          • Човека може би е пуснал по една поръчка от страна на топа. По случайност не си е засякъл цените.
                            Депозитара ще го види това като приключи сделката след ден-два, не на мига.
                            Сега виждам, че си обикновено с 2 първи - не мислиш ли, че не е от най-здравословното и вероятно изкривяване?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Жека ,
                              мъча да разбера какво е направил колегата...
                              Обикновенно имам и първа поръчка купува и първа поръчка продава ако има по голям диапазон от 5 % ...по дадена позиция...
                              Сериозно?! Аз нямам опит в това отношение - просто при мен е постулат да имам поръчка само от една страна... опита е функция на времето
                              Благодаря за инфото!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                                Да пуснеш поръчка и да седи - ОК, явно да, но за сключване на сделка сам със себе си надали ако има някой ще си каже, макар че в ЦД би следвало да се засече, а и да няма - няма как да знаем.
                                Жека ,
                                мъча да разбера какво е направил колегата...
                                Обикновенно имам и първа поръчка купува и първа поръчка продава ако има по голям диапазон от 5 % ...по дадена позиция...

                                Коментар

                                Working...
                                X