IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Nikola, след големия срив, ти вече не си същия

    Коментар


    • кой купил -> купил...
      кой продал -> продал...
      гледам, че някои си смятат и виртуални профит-и

      живота продължава ......................... задържим ли ниво от 1.10 то следващата гара е на 1.30

      знам, че на анализаторчетата аналгина не им помага вече при тези нива на акцията и в скоро време пак ще трябва психиатър да посещават

      не е препоръка за покупки и продажби - имам акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
        Nikola????????????? И аз съм ги учил ДИЦИЕФИ, МИЦИЕФИ и т.н.даже бях отличник, но лошото е, че ми ги преподаваха хора които никога не бяха изкарали и 1 лев на какъвто и да е пазар!!! Може ли да дадеш една прогноза, че ние не просветените въпреки че гоним/я 100 % доходност НИ ГИ РАЗБИРАМИ НИЩАТА
        Какво да ти кажа, освен поздравления за смелостта.

        Аз ще се задоволя с едни скромни 40% и да си чакам x2 живот и здраве през идните години.
        The weak are meat and the strong do eat.

        Коментар


        • Nikola????????????? И аз съм ги учил ДИЦИЕФИ, МИЦИЕФИ и т.н.даже бях отличник, но лошото е, че ми ги преподаваха хора които никога не бяха изкарали и 1 лев на какъвто и да е пазар!!! Може ли да дадеш една прогноза, че ние не просветените въпреки че гоним/я 100 % доходност НИ ГИ РАЗБИРАМИ НИЩАТА

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
            Отворихте ли бутилките


            А няма и месец....тази акция беше 60ст
            Е рано е, още е следобяд
            Иначе добре се получават нещата!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
              Отворихте ли бутилките


              А няма и месец....тази акция беше 60ст
              а не бе и чакането си заслужаваше...
              "При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав."
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Отворихте ли бутилките


                А няма и месец....тази акция беше 60ст

                Коментар


                • Тука що ударихме левче, ПИБ трябва да ходи на 2.50 - 3 май...
                  Мнението не е препоръка за сделки!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                    Е,аз не се вземам насериозно.Промяната в настроенията ще си проличи.
                    Благодаря, така си и мислех ...
                    Хайде със здраве
                    Last edited by Protokol; 30.01.2013, 15:33.
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      Рано ли е свиркай когато трябва ... ценя "независимите" анализатори ...без майтап
                      Е,аз не се вземам насериозно.Промяната в настроенията ще си проличи.

                      Коментар


                      • тука цепите мрака...
                        поздрави
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                          Ръстът е най-вече при тимаджиите и отчасти при FIB,както в началото на 2011 г.Баба Меца ще си хапне от медеца...Рано е за кеширане.
                          Рано ли е свиркай когато трябва ... ценя "независимите" анализатори ...без майтап
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Orange Ray Разгледай мнение
                            Генерале, виждам, че ръста на индекса ви се отразява благоприятно.
                            Да се надяваме и занапред да е така
                            Ръстът е най-вече при тимаджиите и отчасти при FIB,както в началото на 2011 г.Баба Меца ще си хапне от медеца...Рано е за кеширане.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                              "Рубль положиш,два береш.Два положиш,*уй возмеш".
                              Генерале, виждам, че ръста на индекса ви се отразява благоприятно.
                              Да се надяваме и занапред да е така

                              Коментар


                              • Някой фенове побързаха да кешират тук.
                                Явно мислят на дребно, а не гледат голямата картинка.
                                Дори на 2-2,50 Р/В ще е срамно ниско, под единица.
                                Та препоръката е да се гледа биг пикчър

                                Коментар

                                Working...
                                X