IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Благодаря Ти , Вейдъре, за коментара.
    Да продадох малко ,но днес пак се изкуших , а имам и още ...

    Подкрепям и Международните ни приятели ,затова ще "закарфича" едни скромни 12К на 2.00 лв.
    А за останалите ще видим ....

    Да живее ЪПА
    Last edited by Dmirkata; 31.01.2013, 19:10.
    не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dmirkata Разгледай мнение
      Като гледам БИГ Пикчъра - следва рязък спад до 0,80 или греша ....

      Не че нивата на съпротива са много силни, но ъпът нещо поизчезна
      ако падне под 90 ст. следващо ниво на подкрепа е 75 ст...

      засега няма такава опасност

      Първоначално изпратено от Dmirkata Разгледай мнение
      ок , ще стискаме още малко .......... и дано да си прав ...че не ми се пропуска момента да си ги продам,понеже оптимизмът е хубаво нещо , но понякога доста скъпо ми струва ...
      а, ти пък какво има да стискаш ................... нали предния ден писа, че си продал

      Първоначално изпратено от Dmirkata Разгледай мнение
      Е , как да се сдържи човек при такива коментари подкрепени със съответната графика и да не продава....
      Last edited by 2012; 31.01.2013, 17:45.

      Коментар


      • Здравейте приятели на ТБ ЦКБ. Очакваме повишение на цената до 1,5 на първо време. Желаем успех на приятелите на ТБ ЦКБ АД.
        Не е препоръка.
        Мнението не е препоръка за търговия.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
          Не гледаш правилната картинка. Аз пък я виждам другояче - тестване на 1.83 ... до тогава 3-4 напред една назад...класика
          ок , ще стискаме още малко .......... и дано да си прав ...че не ми се пропуска момента да си ги продам,понеже оптимизмът е хубаво нещо , но понякога доста скъпо ми струва ...
          Last edited by Dmirkata; 31.01.2013, 15:55.
          не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dmirkata Разгледай мнение
            Като гледам БИГ Пикчъра - следва рязък спад до 0,80 или греша ....

            Не че нивата на съпротива са много силни, но ъпът нещо поизчезна
            Не гледаш правилната картинка. Аз пък я виждам другояче - тестване на 1.83 ... до тогава 3-4 напред една назад...класика
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
              не се учудвам на тези разпродажби ............................. от една страна някои очакват корекция, а от друга страна настоящите цени бяха силни нива на подкрепа при спада и на теория сега трябва да са силна съпротива при ъпа



              да видим какво следва - не е препоръка за нищо - имам акции - и нищо не съм продал до сега

              Като гледам БИГ Пикчъра - следва рязък спад до 0,80 или греша ....

              Не че нивата на съпротива са много силни, но ъпът нещо поизчезна
              не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
                Това не е което е!
                обърках препратките

                Коментар


                • Това не е което е!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Голямата Мисирка1059381206
                    мисирко, ти вчера купи привилегировани ХИМ-чета и от днес вече си мислиш, че Шеф съм ти станал

                    мисирко, доктор ти трябва на теб, че се люшкаш на пазара като "изоставена гемия" .................. до вчера слушаше анаизаторчето и гледаше тъпо компа, а днес се юрна да купуваш като невидяла...
                    Шефе ,
                    е защото си шеФ на ятото на всички пернати инвестирали в ТИМ с надеждата да станат милионери тази година....
                    Колкото по малко се чува нашияг глас ,толкова по близо е кланицата ...
                    Никола е години напред в знанията и анализите от някакъв пъдпъдък...даже и водач на ятото...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Голямата Мисирка
                      мисирко, спала си на течение .................. отивай веднага на доктор

                      препоръка е...
                      Шефе ,
                      какви доктори виждаш във фурната....

                      Коментар


                      • Никола, много мислиш и смяташ. Там ти е проблема
                        МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Голямата Мисирка Разгледай мнение
                          мисирко, казах ти да не продаваш на следващия ден след като анализатора написа



                          но ти не ме послуша и седя на няколко седмици пред компа така

                          мисирко, едва вчера се набуха при привилегированите на ХИМ-а което е сигурен сигнал за излизане от позицията ...................... не е препоръка за покупко-процажби на акции
                          Шефе ,/нали си водач на ятото../
                          Спомняш ли си кога купуваше на 1,2 по 60 К от форума ,ССВ а после ми обясни че си ги продал и си купил ХИМ... , а по късен етап когато ХИМ стана 70 ст и нещо каза че си ги продал и на 2,3 си купил ХИМ прив...
                          Та сега защо така жално и милно пишеш и лъжеш ....както би казал поета...
                          Шефе ще те сменят ако така продължаваш и отиваш при пъдпъдъците за отстрел.. !!! .....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mag-inv Разгледай мнение
                            Nikola, след големия срив, ти вече не си същия
                            и защо според теб анализаторчето не е същия???

                            какво се е променило от анализчето му




                            че да има промяна и да не е същия анализатор???

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              От днес ли имаш акции...
                              Нали бех ги продал на 60 ст и си купих Хим прив . за какво се набутах там...заради теб...
                              мисирко, казах ти да не продаваш на следващия ден след като анализатора написа



                              но ти не ме послуша и седя на няколко седмици пред компа така

                              мисирко, едва вчера се набуха при привилегированите на ХИМ-а което е сигурен сигнал за излизане от позицията ...................... не е препоръка за покупко-процажби на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Голямата Мисирка 1059381112
                                кой купил -> купил...
                                кой продал -> продал...
                                гледам, че някои си смятат и виртуални профит-и

                                живота продължава ......................... задържим ли ниво от 1.10 то следващата гара е на 1.30

                                знам, че на анализаторчетата аналгина не им помага вече при тези нива на акцията и в скоро време пак ще трябва психиатър да посещават

                                не е препоръка за покупки и продажби - имам акции
                                От днес ли имаш акции...
                                Нали беше ги продал на 60 ст и си купил Хим прив . за какво се набутах там...заради теб...

                                Коментар

                                Working...
                                X