IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение
    Тим-акциите удариха сериозни съпротиви, няма как да се разминат с разпродажбите. Един много уважаван от мен съфорумец, който вече почти не пише тук казваше,че сме в ничия земя. Софикс пак удари тавана 400+-1.2п, което ниво сега е съпротива, а във времето около него са се водили люти "битки" защо да не направим едно връщане до 370, за да проверим колко е здраво Та опитах по мой начин да обясня за жабите
    Внимавайте с твоя приятел с отиграването на корекциите.
    Когато тренда се е обърнал и си е нагоре, играта на корекции може просто да те изхвърли от пазара. Да в един момент ще се убедиш че си сгрешил и ще тръгнеш пак да купуваш и да се връщаш, но първо ще си изтървал голямо движение и второ не знаеш дали няма да склониш да влезеш точно преди ново предстояща корекция

    Та аз лично си държа акциите защото вярвам в тренда и че има още доста път нагоре.
    Всеки сам да си решава.
    Просто споделям като препатил вече 12 г.

    Коментар


    • Тексима на БФБ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
        Жабешки бутчета пане, а? Е вий се осра*те
        Патафри!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
          На мен ми се струва, че за теб в ролята на жабите са купувачите и оптимистите. Интересно ми е, защото уважавам мнението ти. Иначе за себе си мога да кажа, че не съм сигурен, коя позиция е по-правилна в момента и кой ще се окаже жабата.
          Тим-акциите удариха сериозни съпротиви, няма как да се разминат с разпродажбите. Един много уважаван от мен съфорумец, който вече почти не пише тук казваше,че сме в ничия земя. Софикс пак удари тавана 400+-1.2п, което ниво сега е съпротива, а във времето около него са се водили люти "битки" защо да не направим едно връщане до 370, за да проверим колко е здраво Та опитах по мой начин да обясня за жабите

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
            106



            Не е лошо да се вкара малко панировка.
            Жабешки бутчета пане, а? Е вий се осра*те

            Коментар


            • Първоначално изпратено от INSIDER-A Разгледай мнение
              Да, може да са и двете страни - прав си. Всеки да тълкува както опита и настроението му подсказват.
              На мен ми се струва, че за теб в ролята на жабите са купувачите и оптимистите. Интересно ми е, защото уважавам мнението ти. Иначе за себе си мога да кажа, че не съм сигурен, коя позиция е по-правилна в момента и кой ще се окаже жабата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от INSIDER-A Разгледай мнение
                Да, жабите са велики анализатори. Факт!
                Всяка жаба да си знае гьола!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                  на кой е големия айсберг?
                  106

                  Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                  http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...zcenki,146249/

                  Малко обща информация за състоянието на банковата система, като цяло.
                  Не е лошо да се вкара малко панировка.

                  Коментар


                  • http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...zcenki,146249/

                    Малко обща информация за състоянието на банковата система, като цяло.
                    The weak are meat and the strong do eat.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                      Това в случая с БФБ може да се тълкува двузначно. В ролята на жабата може и да са продавачите, може и да са купувачите. По-интересно ми е, ти какво влагаш в конкретната ситуация?
                      Да, може да са и двете страни - прав си. Всеки да тълкува както опита и настроението му подсказват.
                      МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от INSIDER-A Разгледай мнение
                        Преди време, в американските колежи се провеждал експеримент, при който са пускали жаба в съд с вряща вода, за да тестват нервната й система, и да проверят дали жабата е достатъчно умна да изскочи от него. И тя го правела.
                        После пускали жабата в съд със стайна температура, където тя спокойно си стояла и плувала, очевидно незасегната от условията на средата.
                        Най-накрая, поставяли съда върху котлон и бавно увеличавали температурата с всяка изминала минута. Жабата продължавала да си плува наоколо, без да забелязва какво се случва. Водата ставала все по-гореща и по-гореща, докато в крайна сметка жабата умряла.
                        Независимо от факта, че жабата буквално се сварила, тя дори не се опитала да избяга от сигурната смърт. Тя дори не забелязала опасната ситуация, в която се намирала.
                        Това в случая с БФБ може да се тълкува двузначно. В ролята на жабата може и да са продавачите, може и да са купувачите. По-интересно ми е, ти какво влагаш в конкретната ситуация?

                        Коментар


                        • на кой е големия айсберг?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                            Докато не заври водата, нищо не може да се каже със сигурност...

                            Сигурни (по принцип) са само смъртта и данъците. В БГ само първото.
                            МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от INSIDER-A Разгледай мнение
                              Да, жабите са велики анализатори. Факт!
                              Докато не заври водата, нищо не може да се каже със сигурност...

                              Коментар


                              • Хайде бичета, пазарете докато са на промоция Това ли са ви силите???

                                Не е препоръка действително да купувате.

                                Коментар

                                Working...
                                X