IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Valuator Разгледай мнение
    Най-вероятно прибира 40-50% печалба от решилите да участват със закъснение в промоцията
    Това ти ли си пич? Как си се качил там горе, да го ева? И кво смяташ да праиш, кви са тия движения като древен бразилски танц върху клон???

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Valuator Разгледай мнение
      Thank you, спасибо, danke (това последното не знам дали правилно съм го написал )

      Коментар


      • http://money.bg/section/id_129

        Първоначално изпратено от VINS
        106 номера на ПФБК ли е? Някой можели да ми даде линк зад кой номер кой ИП седи, че отдавна не съм на КОБОС и съм ги позабравил. Благодаря предварително

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
          Така е! Никола, на каква цена очакваш, че ще тръгне Тексим банк?
          Дори не знаех, че ще я листват.
          The weak are meat and the strong do eat.

          Коментар


          • Най-вероятно прибира 40-50% печалба от решилите да участват със закъснение в промоцията

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
              Нямам представа честно казано. На нашата борса вече абсолютно нищо не може да ме изненада, но поне е весело.
              Така е! Никола, на каква цена очакваш, че ще тръгне Тексим банк?

              Коментар


              • 106 номера на ПФБК ли е? Някой можели да ми даде линк зад кой номер кой ИП седи, че отдавна не съм на КОБОС и съм ги позабравил.
                Благодаря предварително

                Коментар


                • Нямам представа честно казано. На нашата борса вече абсолютно нищо не може да ме изненада, но поне е весело.
                  The weak are meat and the strong do eat.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                    Така е.

                    Най-разумното време да се купуват банки, е когато процента на лошите кредити в банковата система продължава расте и когато банката, в която инвестираш регистрира спад в печалбата.

                    Но все пак тук говорим за БФБ, където фундамента няма никакво значение и всичко зависи от това, кой на какво репо са му отпуснали.

                    Умната момчета.

                    Абе господин Никола, тоя продавач какво се опитва да напрай, да си вземе обратно акциите от пода на борсата ли?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                      Пък аз нищо не купих щото съм накупил време оно. Сега ще стоим и ще чакаме някой и друг месец ако трябва, пък може и повече.
                      И аз имам, повечето са ми отпреди, но бях продал разни други и реших да наместя парите тук.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Нали съм си балъче и купувам банкови акции когато е малоумно да се прави това ..
                        Така е.

                        Най-разумното време да се купуват банки, е когато процента на лошите кредити в банковата система продължава да расте и когато банката, в която инвестираш регистрира спад в печалбата.

                        Но все пак тук говорим за БФБ, където фундамента няма никакво значение и всичко зависи от това, кой на какво репо са му отпуснали.

                        Умната момчета.

                        Last edited by Nikola; 04.02.2013, 16:32.
                        The weak are meat and the strong do eat.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                          И аз помогнах на тези добри хора.
                          Пък аз нищо не купих щото съм накупил време оно. Сега ще стоим и ще чакаме някой и друг месец ако трябва, пък може и повече.
                          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                            За много неща си прав. Интересното е, че при банкирането на дребно с банката се работи много леко. Ако сравним с гръцките и италианска банки, ЦКБ е много пред тях в обслужването на клиенти и е необяснимо защо клоновете й са празни, а в тези на споменатите мастодонти се вият опашки. N.B. Не говоря за чисто кредитиране (без карти), там не са много конкурентни като условия....
                            Защото бяха зле и наплашиха клиентите си. Преди 2-3 г. условията им за преводи бяха нещо кошмарно, а някакви кифли в офисите им във Варна тотално не бяха в час. Разликата с това което предлагаха преди 6-7 г. бе катастрофална. Сега обаче отново са номер едно, а преводите им към чужбина и от там най-изгодни. Почти всички руски клиенти ги ползват в момента, а ако не бяха наплашили и нашите щеше да има опашки пред офисите им. Сега ще е нужна поне още година-две докато си върнат бг клиентите.
                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Мда, и аз помогнах на ПФБК да се отърве от 20-тина тончета на 90 ст.
                              Нали съм си балъче и купувам банкови акции когато е малоумно да се прави това ..
                              И аз помогнах на тези добри хора.

                              Коментар


                              • Над 50% профит за две седмици не е зле който е по-алчен да рискува и да гони повече

                                Коментар

                                Working...
                                X