IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    Голяма работа е Великият дух ...............как се напасаха някой тук.Няма страшно сза две години може и да излезете на нула


    ех , ташунко, ташунко ..................... как се обръщат нещата, а

    преди година и половина ти се напаса тук на 90 стинки и сподели във форума



    след което акцията пое към 75 стинки ................ а по-късно и към 55 ст.

    но ти геройски издържа година и половина , но накрая излезе на нула

    ................... сега пожелаваш някой друг да чака 2 години .................. за да не се минеш сигурно

    велик си...

    Коментар


    • Интересна работа как продадоха на пазарна, дали не беше от репо или маржин?

      Коментар


      • ПРОГНОЗА

        Браво Вейдъре ,

        Познаваш - пробихме 0,90 лв и сега сме се устремили към Твойте 0.75
        И аз имам още малко акцийки и после ще чакам на 0,70 ....
        Да видим ,какво ще стане .....
        Нека силата бъде с Теб !!!
        Last edited by Dmirkata; 05.02.2013, 09:06.
        не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          Голяма работа е Великият дух ...............как се напасаха някой тук.Няма страшно сза две години може и да излезете на нула
          Не можеш да съдиш по това което ти се случило на теб за това което ще се случи на други. Не го приемай лично - повечето сме или сме били в такава ситуация.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Голяма работа е Великият дух ...............как се напасаха някой тук.Няма страшно сза две години може и да излезете на нула
            Две години, каеш.... Бая са, ше го ева, не мой ли да се намалат малко, по некъв начин, ако ме разбираш???

            Коментар


            • Голяма работа е Великият дух ...............как се напасаха някой тук.Няма страшно сза две години може и да излезете на нула

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                Нещо не мога да намеря в момента отчета

                Може би към 31 окт бяха към 1 мил броя, пък през декември бяха им останали 400к за продаване /по инфо от едно птиченце/
                А 400к тогава си минаха без проблем за няколко дни

                п.п. разбира се, може и да бъркам
                Единствената официална информация към 31.12.12 г. е:

                ЦКБ Груп - 68,56% ;
                Химимпорт - 5,14%.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                  да не се бъркаш с феървалюто от отчета им?

                  не казвам, че те продават, може да са други чужденци, но според мен имат още акции, освен ако не са продавали през януари, но ме съмнява
                  Нещо не мога да намеря в момента отчета

                  Може би към 31 окт бяха към 1 мил броя, пък през декември бяха им останали 400к за продаване /по инфо от едно птиченце/
                  А 400к тогава си минаха без проблем за няколко дни

                  п.п. разбира се, може и да бъркам

                  * намерих отчета, към 31 окт са 1,065,941
                  Last edited by dex; 04.02.2013, 19:01.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                    Защо? към 31 окт имаха едва към 400к акции, а те си минаха на 57..
                    да не се бъркаш с феървалюто от отчета им?

                    не казвам, че те продават, може да са други чужденци, но според мен имат още акции, освен ако не са продавали през януари, но ме съмнява. Всъщност аз останах с впечатлението, че Valuator-а е продавал
                    Last edited by znae6t; 04.02.2013, 18:31.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                      който ти го е казал, те е излъгал
                      Защо? към 31 окт имаха едва към 400к акции, а те си минаха на 57..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                        който ти го е казал, те е излъгал
                        И моето мнение е подобно.

                        Поздрави!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                          Ако визираш Артиото, свършиха им тогава акциите.. По-скоро е някой, купувал от тях на 57...

                          пп още 20к айсберг на 90 ст.
                          който ти го е казал, те е излъгал

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                            Според мен все още си е големият продавач от миналата година /който натискаше до ,57 лв./, просто започна да продава по- интелигентно.
                            Ако визираш Артиото, свършиха им тогава акциите.. По-скоро е някой, купувал от тях на 57...

                            пп още 20к айсберг на 90 ст.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Valuator Разгледай мнение
                              Най-вероятно прибира 40-50% печалба от решилите да участват със закъснение в промоцията
                              Според мен все още си е големият продавач от миналата година /който натискаше до ,57 лв./, просто започна да продава по- интелигентно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
                                106 номера на ПФБК ли е? Някой можели да ми даде линк зад кой номер кой ИП седи, че отдавна не съм на КОБОС и съм ги позабравил.
                                Благодаря предварително
                                ПФБК- опасен играч ,работи главно с чужденци....

                                Коментар

                                Working...
                                X