IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Всеки сам решава за себе си дали да купува, дали да продава или да стои и да гледа .
    Мнението ми не е препоръка!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      Еми да.
      Това си е фаза от играта на БФБ през която трябва да си минем
      така е Батя

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
        ами ти тогава ще даваш тон за песен ................ гледай какво става на форекс-а, че и без това явно го следиш и казвай своевременно какво да правим с ЦКБ-то

        щом е възходящ тренда сега да купувам ли или да изчакам?
        купувай не го мисли

        Коментар


        • Първоначално изпратено от interseptor Разгледай мнение
          Мисля, че евро/долар е водещо, а тя сега двойката все още е във възходящ тренд
          ами ти тогава ще даваш тон за песен ................ гледай какво става на форекс-а, че и без това явно го следиш и казвай своевременно какво да правим с ЦКБ-то

          щом е възходящ тренда сега да купувам ли или да изчакам?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
            И сега започна голямато ослушване
            Еми да.
            Това си е фаза от играта на БФБ през която трябва да си минем

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
              прав си бил ............... през последния месец вървят ръка за ръка

              сега какво да правим ................... да гледаме ЦКБ-то и да "играем" евро-долар или да гледаме валутната двойка и да отиграваме ЦКБ-то

              Мисля, че евро/долар е водещо, а тя сега двойката все още е във възходящ тренд

              Коментар


              • Първоначално изпратено от interseptor Разгледай мнение
                ето
                прав си бил ............... през последния месец вървят ръка за ръка

                сега какво да правим ................... да гледаме ЦКБ-то и да "играем" евро-долар или да гледаме валутната двойка и да отиграваме ЦКБ-то

                Коментар


                • И сега започна голямато ослушване

                  Коментар


                  • ето
                    Attached Files

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                      я сподели малко повече, че предния път не обърнах внимание като написа същото

                      дай и някаква графика за да подкрепиш тезата си...
                      ххаха чак графика ама чакай да се пробвам май на ройтерс-а ще успея да ги вкарам в една графика...
                      но напоследък просто забелязвам че като пада еврото и акцията пада и обратното - сутринта еврото падеше после се качва също като акцията

                      Коментар


                      • Да не са почнали форекс с кеша Ако са - огромно евала!
                        Не е препоръка.
                        Custodite sortem vestram

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от interseptor Разгледай мнение
                          обаче няма как пак да не споделя , че акцията има пълна корелация с евро/долар
                          я сподели малко повече, че предния път не обърнах внимание като написа същото

                          дай и някаква графика за да подкрепиш тезата си...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                            Интересна работа как продадоха на пазарна, дали не беше от репо или маржин?
                            няма как да е репо защото дори да е сключено на 1 лев то маржин кол-а ще го удари на 70 ст. или най-много на 75 ст. в зависимост от условията на институцията направила репото

                            Коментар


                            • обаче няма как пак да не споделя , че акцията има пълна корелация с евро/долар

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dmirkata Разгледай мнение
                                Браво Вейдъре ,

                                Познаваш - пробихме 0,90 лв и сега сме се устремили към Твойте 0.75
                                И аз имам още малко акцийки и после ще чакам на 0,70 ....
                                Да видим ,какво ще стане .....
                                Нека силата бъде с Теб !!!
                                хахахаа, познавал съм бил хахахха ................ много съм далеч от познавания и от предсказания .................. тя графиката го казва, че щом не можахме да пробием 1.08 лв (както беше преди година и половина когато пак до там стигнахме), то тогава се връщаме към старите нива на съпротива 90ст., 75 ст., 55 ст.

                                не е препоръка, имам акции

                                Коментар

                                Working...
                                X