IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кифте

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Тези чуждите инвеститори ,който я разпознаха преди 2006 г. ,защо от 2008 си трошат краката да излизат....
      то не мяха литовци ,латвийци ,немци ,скандинавци ,гърци ,американци и кой ли не...
      Така че действително по сериозно...
      Много добре знаеш, че не е заради акцията, а заради техните си проблеми, те да не излязоха само тук?! Смесваш понятията, 2006 всичко дето летеше се ядеше, сега е друга бира...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Да ама сантантандер дава 10% дивидент http://www.bloomberg.com/quote/SAN:SM а потенциала и за растеж е не по-малък от този на българските банки при положение че е между най-големите банки в латинска америка. А колко дивидент дават българските банки.
        И двамата знаем че дивидентната политика не е 100% корелация с просперитета не само на коя да е банка ами това важи и за всяка една компания в нефинансовия сектор. А колкото до растежа БГ банките имат много, ама много по-голям потенциал на растеж, когато и последният пенсионер и студент-първокурсник започне да си купува на кредит-кола, стоки и жилище тогава ще си сменя мнението

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
          ЦКБ най-хазартната? Монти, дай по-сериозно, моля те...
          Това е от водещите позиции на БФБ - по ликвидност, разпознаваемост, и тн.. чужд инвеститор ако влиза, това е една от основните му опции на родната борса

          Тези чуждите инвеститори ,който я разпознаха преди 2006 г. ,защо от 2008 си трошат краката да излизат....
          то не мяха литовци ,латвийци ,немци ,скандинавци ,гърци ,американци и кой ли не...
          Така че действително по сериозно...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            А спри се ....Аз съм от Еларга бил и имам малко . Там няма толкова гламави който от най консервативна акция, да отиде в най хазартната ....
            ЦКБ най-хазартната? Монти, дай по-сериозно, моля те...
            Това е от водещите позиции на БФБ - по ликвидност, разпознаваемост, и тн.. чужд инвеститор ако влиза, това е една от основните му опции на родната борса

            Коментар


            • [QUOTE=Fiscalist;1059385190]Викаш друго си е в нещо пълно с испанско ДЦК и разлагащи се остатъци от junk grade MBS... на системи и bailout номер n... У нас капиталовата адекватност е 12%! Много по-високо от Basel!
              Не е препоръка.[/QUOTE
              +56347605743
              Все по рядко срещам трезво мислещи хора с акуратни мнения!!!! Средата на септември 2008 когато фалира Леман Брадърс тя беше с кредитен рейтинг ААА, още примери....
              П.С. Капиталовата адекватност мисля беше 10%, но може и да бъркам ще проверя

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Benz Mafia 4 Разгледай мнение
                Тези от Еларга са доста разтревожени - като им дойдат едни над 50 милиона по сметките при ликвидацията - какво да ги правят ми кажи?
                А спри се ....Аз съм от Еларга бил и имам малко . Там няма толкова гламави който от най консервативна акция, да отиде в най хазартната ....
                А за масовката , нищо не се търгува на борсата в момента ...
                Само някой изкупува ТИМ..
                Няма Бедо ,Божков и Банев...
                Само ТИМ...така че си направете сметката ,че паричките за каквато и да е интервенция свършват...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                  Много разтревожени души се появиха тук, защо ли... като гледам има интерес на това ниво, вече и пакети взеха да минават, до момента 106к..
                  Тези от Еларга са доста разтревожени - като им дойдат едни над 50 милиона по сметките при ликвидацията - какво да ги правят ми кажи?
                  Ръстттттттттттттттттттттт ттттттттттттттттттттттттт

                  Коментар


                  • Много разтревожени души се появиха тук, защо ли... като гледам има интерес на това ниво, вече и пакети взеха да минават, до момента 106к..

                    Коментар


                    • 100К досега

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                        Това е ясно. По-интересното е че си има стабилно търсене на 90 ст.
                        Има търсене ,защото Баткото е на ринга ама на него не му е задачата да вдига акцият а нещо друго...
                        Вчера няма Батко и до 80 стотинки имаш 5К...
                        Интересно кой ще купува акциите на масовката след като свърши екшъна...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от interseptor Разгледай мнение
                          да има , обаче яко продават ...ако не бяха те досега акцията да е на 1.20
                          Не 1.20, а 120 лева направо.
                          The weak are meat and the strong do eat.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                            Това е ясно. По-интересното е че си има стабилно търсене на 90 ст.
                            да има , обаче яко продават ...ако не бяха те досега акцията да е на 1.20

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                              Разбрах, че ПФБК пак продават днес.
                              Това е ясно. По-интересното е че си има стабилно търсене на 90 ст.
                              The weak are meat and the strong do eat.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                                Разбрах, че ПФБК пак продават днес.
                                Мисля, че ПФБК отново са в печеливша позиция. Утре ще разберем. Успехи на купувачи и продавачи.

                                Коментар

                                Working...
                                X