IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
    Нищо не ме учудва. Големият играч си е голям играч. Купувал е на 60 ст., а сега изсипва на 90 ст. 50% за един месец с големи обеми - ето това е игра.
    Това ясно, каква е играта на тоя дето купува на тия нива, обемите не са лоши

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
      Нищо не ме учудва. Големият играч си е голям играч. Купувал е на 60 ст., а сега изсипва на 90 ст. 50% за един месец с големи обеми - ето това е игра.
      И от къде знаеш, че този дето излиза днес е купувал на 0,60 лв, а не на 6,60

      Коментар


      • Нищо не ме учудва. Големият играч си е голям играч. Купувал е на 60 ст., а сега изсипва на 90 ст. 50% за един месец с големи обеми - ето това е игра.

        Коментар


        • и аз им помогнах на хартио да се изметат от позицията
          май по-рано ще се ходи на 1.50 ) отколкото го очаквах
          има няма още 2-300 К и на хамериканците ще свършат
          и какво следва )
          Умереният риск винаги печели ! ))))))

          Коментар


          • Ами навън на пазарите се чакат корекции, а може само тук да е все възходящо в следващите години- ще е много интересно...

            Коментар


            • От стотици години има борси и нито купувачите са свършили, нито продавачите. Само периодично едните са по-силни от другите и обратно
              МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

              Коментар


              • Ами да видим..

                Коментар


                • Монти аз бих казал- до края на годината си разпредете кеша- ще има интересни разпродажби. Не е препоръка за нищо..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Въпроса е до кога ще има купувачи
                    или продавачи .....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Въпроса е до кога ще има купувачи
                      Или до кога ще има продавачи

                      Коментар


                      • Въпроса е до кога ще има купувачи

                        Коментар


                        • Бах мама му и изсипването......уливане се получава вече

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                            Много добре знаеш, че не е заради акцията, а заради техните си проблеми, те да не излязоха само тук?! Смесваш понятията, 2006 всичко дето летеше се ядеше, сега е друга бира...
                            Защо сега няма проблеми ли...
                            какво се промени от вчера за тези 130 К ...
                            Купувай ,но мисли ,че не трябва да си последен ...тук...
                            Това не е акция ,която да ти дава защита в бъдещето....някаква.
                            Поздрави!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Може би Артио си дават последните бройки.
                              С обороти като днешния бързо ще изпразнят кошницата
                              Предния път през ПФБК ли продаваха?

                              Коментар


                              • Може би Артио си дават последните бройки.
                                С обороти като днешния бързо ще изпразнят кошницата

                                Коментар

                                Working...
                                X