IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=VINS;1059385528]Някой който е купувал днес (повече от една сделка по различно време), може ли дакаже от кой е купил?
    Благодаря предварително
    Last edited by VINS; 06.02.2013, 16:42.

    Коментар


    • Някой да не тества къси ???
      Не-заслужил инвеститор

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
        Освен ако не играеш със многоцифрени суми и пазарът не се качи драстично, то в обозримо бъдеще със сигурност няма да спечелиш повече пари от мен. Но това не е важно, важно е да спечелиш,а не да загубиш, налЕ? Пожелавам ти го.
        А и Гетов колкото до това че си спечели повече пари от мен(където и да е)ако е истина завиждам ти благородно и ще се стремя в бъдеще да те мина(ако мога де поне ще опитам)
        Успех

        Коментар


        • обаче има и дребни тарикати дето си купуват тука на 0.90 според мен

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
            Освен ако не играеш със многоцифрени суми и пазарът не се качи драстично, то в обозримо бъдеще със сигурност няма да спечелиш повече пари от мен. Но това не е важно, важно е да спечелиш,а не да загубиш, налЕ? Пожелавам ти го.

            Благодаря за пожеланието цифрите не са големи (еееее много пъти по-големи от сделките на един съфорумец, но това си е моя работа) Нищо не каза за баса обаче, можем да игаем и на постигната доходност за определен период в Х(т)имаджийските акции ааааааааа??? Въпреки че тоя съфорумец за който говорех по-горе входа и изхода са му прогресивно пропорционални на съотношението мой/негови сделки В НЕГОВА ПОЛЗА и с него не бих се хжанал на бас за постигната доходност за определен период по обясними причини.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
              Опитвам се да намеря логика и ... не намирам?!
              Голям купувач не влиза така. Ако ще купува за милиони, то той ще се свърже директно с потенциалния голям акционер, продавач ...
              Ако до скоро имаше логика, да излиза някой голям /Артио/, на който не е осигурен EXIT, то вече не може да има повече акции.

              Така че и на мен все повече ми прилича на прехвърляне от 1ин в друг джоб. Дано не са само счетоводни врътки, вътре в групата!

              Поздрави!
              То и при табаците май имаше нещо такова? Но знае ли човек?

              Коментар


              • Някой който е купувал днес (повече от една сделка по различно време), може ли дакаже от кой е купил?
                Благодаря предварително

                Коментар


                • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
                  Гетов нека времето да покаже кой е бил шаран и кой не е. На запад (а ние сме ориентирани май на запад пак гледам и изтока е ориентиран на запад е без КНДР и близкият изток де) шарани викат на хората които не пИчелят докато другите печелят. Да врътнем едно басче ааааааа? Да видим кой ще е шаран от нас двамата в обозримо бъдеще???
                  Освен ако не играеш със многоцифрени суми и пазарът не се качи драстично, то в обозримо бъдеще със сигурност няма да спечелиш повече пари от мен. Но това не е важно, важно е да спечелиш,а не да загубиш, налЕ? Пожелавам ти го.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Продавача дали разбра вече че няма по голям от пазара
                    В смисъл? Че няма кой да му даде повече от 90 ст.???

                    Коментар


                    • Продавача дали разбра вече че няма по голям от пазара

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                        Наистина завидно търсене на тези нива, дори малко изкуствено започна да изглежда. Според мен има доста прехвърляне от джоб на джоб. А между другото колкото шарана се закачат все е берекет. Просто коментирам, не е задължително да съм прав.
                        Опитвам се да намеря логика и ... не намирам?!
                        Голям купувач не влиза така. Ако ще купува за милиони, то той ще се свърже директно с потенциалния голям акционер, продавач ...
                        Ако до скоро имаше логика, да излиза някой голям /Артио/, на който не е осигурен EXIT, то вече не може да има повече акции.

                        Така че и на мен все повече ми прилича на прехвърляне от 1ин в друг джоб. Дано не са само счетоводни врътки, вътре в групата!

                        Поздрави!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                          Наистина завидно търсене на тези нива, дори малко изкуствено започна да изглежда. Според мен има доста прехвърляне от джоб на джоб. А между другото колкото шарана се закачат все е берекет. Просто коментирам, не е задължително да съм прав.
                          Гетов нека времето да покаже кой е бил шаран и кой не е. На запад (а ние сме ориентирани май на запад пак гледам и изтока е ориентиран на запад е без КНДР и близкият изток де) шарани викат на хората които не пИчелят докато другите печелят. Да врътнем едно басче ааааааа? Да видим кой ще е шаран от нас двамата в обозримо бъдеще???

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                            Наистина завидно търсене на тези нива, дори малко изкуствено започна да изглежда. Според мен има доста прехвърляне от джоб на джоб. А между другото колкото шарана се закачат все е берекет. Просто коментирам, не е задължително да съм прав.
                            много е очевадно

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от INSIDER-A Разгледай мнение
                              Не повече от 113 154 000 акции
                              Те ако имаха толкова, цената нямаше да е тази...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Q35 Разгледай мнение
                                Тука още ли продавача е 106 ? Колко може да имат още???!?!!!!
                                Не повече от 113 154 000 акции
                                МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                                Коментар

                                Working...
                                X