IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Голямата мисирка
    какво и обръщате внимание на мисирката!?!??!??!?

    тя си пише ей така във форума за да си тече работното й време на държавната службичка и стана особенно критична след като продаде тук на 65 стинки акциите които беше купила преди 2 години на 130 стинки

    сега като купи пак на 1,30 лв. ще смекчи тона и ще започне да се хвали колко кинти е направила
    Шефе,
    Гадно е да се събереш с лъжци ,ама този път са по големи от теб и можеш да отнесеш и някоя тояга по гърба....финансова !
    Предполагам ,че знаеш колкото повече лъжеш ,толкова повече хора ще се замислят защо лъжеш...
    Нито съм влизал през последните две години на 1,3 нито съм излизал на 65 ст...
    Защо трябва да не ми се обръща внимание, ами да може да продадат Лъжците....
    А аз пиша за да ми е спокойна съвеста ,че тук Лъжливото оФчарче винаги е на мода ....А тези загубилите ги няма да си окнат проблема...
    Не е препоръка!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      VINS,
      нещо изнервен ми се виждаш.....
      Не беше такъв когато влезнахме на леФче в Еларга. Ама там знаехме какво стой зад компанията.
      Даже и Алианц и Доверие продадоха с договорени сделки...
      А тук Батко и шепа спекуланти.....
      Такива дни , като днес колко съм ги виждал на борсата...
      Защо не се договори пакета ,задай си въпроса ...
      Събра се цялата борса и чака дали пакета ще се изкупи или ще задуши устрема....
      При тази ситуация доста хора реагират хазарнто и над възможностите си...купуват заради тръпката. Сутринта като се освестят и се питат защо са ми тези акции и с какво ще ги покривам....
      Гледам вече и хора който не са имали намерение да купуват вече влизат утре ще събирате циганчетата от улицата и после какво...
      Тези 5 м. акции вече влизат в нов стадии да се намери прилична цена за излизане ..а това е над 1,2.
      Борсата не мърда никъде а тази позиция гълта и останалия ресурс .. Та търси се ресурс да се качат 90 % от Софикс на 30 % а не да се качи ССВ на 200 % за радост на дребни спекуланти ...
      Кой качва акцията ами ТИМ е за мен ...
      Аз също купувах за 5К в четири позиции едната е на минус и трета по обем .......
      Само съвет тука няма да ти е спокойно както при Еларг....
      Днес се скапаха да купуват а вчера с 7К свалиха 5 ст...на аукциона..
      Поздрави!
      Не е препоръка...
      Изнервен казаш, може но за човек който му се е качил портфейла с над 20 000 лева за малко повече от месец..................................а и переспективите са ................................. Пожелавам ти и ти да бъдеш изнервен колкото съм аз в момента. Викаш изнервен не не съм изнервен защото парите са ми в компании където капитализацията им 4 пъти по-ниска от активите, погледни и ЦКБ колко кеш има, защото имам акции компании където печалбата доскоро беше равна на капитализацията има акции в компании където само единият инвестиционният обект до скоро струваше почти колкото капитализацията на целият холдинг, имам акции в компании които изнасят ВИДИМО С ПРОСТИ ОЧИ по над 200 камиона със зърно на ден през сезона а се търгува на стотинки и то малко стотинки има и още много.................... Еларга беше перфектна игра но игра за 2012 от края на 2012 нямам и една акция от еларга
      не е препоръка за нищо

      Коментар


      • какво и обръщате внимание на мисирката!?!??!??!?

        тя си пише ей така във форума за да си тече работното й време на държавната службичка и стана особенно критична след като продаде тук на 65 стинки акциите които беше купила преди 2 години на 130 стинки

        сега като купи пак на 1,30 лв. ще смекчи тона и ще започне да се хвали колко кинти е направила

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
          Монти... нямам от тимаджийските, но човек трябва да е сляп, за да не види, че по тия позиции се влива КЕШ. Не знам дали са ТИМ (силно вероятно) или Джими Роджърс (еех тоя жими ), но може да си убеден, че не батя и бобана ометоха пазара в последните 2 седмици.

          Защо сега и докога - нямам си идея. Просто наблюдавам и се радвам, че имаме някаква ликвидност.
          Едно познато брокерче каза ,че сами си ги вдигат...
          Защо ! Докога!
          От алтруизъм ?
          Заради Таксун?
          В момента както толкова пъти е било изтеглят подкрепата ,какво става ...
          При предишните качвания до 80 , засичах само Елана...
          Вчера нямаше никаква подкрепа ....
          Не е препоръка...
          Поздрави !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            VINS,
            нещо изнервен ми се виждаш.....
            Не беше такъв когато влезнахме на леФче в Еларга. Ама там знаехме какво стой зад компанията.
            Даже и Алианц и Доверие продадоха с договорени сделки...
            А тук Батко и шепа спекуланти.....
            Такива дни , като днес колко съм ги виждал на борсата...
            Защо не се договори пакета ,задай си въпроса ...
            Събра се цялата борса и чака дали пакета ще се изкупи или ще задуши устрема....
            При тази ситуация доста хора реагират хазарнто и над възможностите си...купуват заради тръпката. Сутринта като се освестят и се питат защо са ми тези акции и с какво ще ги покривам....
            Гледам вече и хора който не са имали намерение да купуват вече влизат утре ще събирате циганчетата от улицата и после какво...
            Тези 5 м. акции вече влизат в нов стадии да се намери прилична цена за излизане ..а това е над 1,2.
            Борсата не мърда никъде а тази позиция гълта и останалия ресурс .. Та търси се ресурс да се качат 90 % от Софикс на 30 % а не да се качи ССВ на 200 % за радост на дребни спекуланти ...
            Кой качва акцията ами ТИМ е за мен ...
            Аз също купувах за 5К в четири позиции едната е на минус и трета по обем .......
            Само съвет тука няма да ти е спокойно както при Еларг....
            Днес се скапаха да купуват а вчера с 7К свалиха 5 ст...на аукциона..
            Поздрави!
            Не е препоръка...

            Монти... нямам от тимаджийските, но човек трябва да е сляп, за да не види, че по тия позиции се влива КЕШ. Не знам дали са ТИМ (силно вероятно) или Джими Роджърс (еех тоя жими ), но може да си убеден, че не батя и бобана ометоха пазара в последните 2 седмици.

            Защо сега и докога - нямам си идея. Просто наблюдавам и се радвам, че имаме някаква ликвидност.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
              Ей не разбрахте че борсата (а и борсите по света) СА ЗА ПЕЧЕЛЕНЕ НА ПАРИ и за нищо друго!!!!! Монти ти вместо да драскаш наволя отваряй къси бе пич, така ще е угодно на теб защото ти ще имаш реална възможност да печелиш пък нас не ни мисли. Или ти си от тези които плят за да имат време да съберат кеш че не се знае в бъдещ период къде ще е цената а??????
              П.С. Най-лошият вариант е ако си от дребнавите зависливи човеченца които дрискат по форумите от завист че те не пИчелят а другите пИчелят. Ако си от последните един добронамерен от мен съвет без да се обиждаш вкарай злобата и завистта да работят за теб т.е. съзтезавай се нахъсано но честно с тези на които те е яд така всички печелят
              Успех

              VINS,
              нещо изнервен ми се виждаш.....
              Не беше такъв когато влезнахме на леФче в Еларга. Ама там знаехме какво стой зад компанията.
              Даже и Алианц и Доверие продадоха с договорени сделки...
              А тук Батко и шепа спекуланти.....
              Такива дни , като днес колко съм ги виждал на борсата...
              Защо не се договори пакета ,задай си въпроса ...
              Събра се цялата борса и чака дали пакета ще се изкупи или ще задуши устрема....
              При тази ситуация доста хора реагират хазарнто и над възможностите си...купуват заради тръпката. Сутринта като се освестят и се питат защо са ми тези акции и с какво ще ги покривам....
              Гледам вече и хора който не са имали намерение да купуват вече влизат утре ще събирате циганчетата от улицата и после какво...
              Тези 5 м. акции вече влизат в нов стадии да се намери прилична цена за излизане ..а това е над 1,2.
              Борсата не мърда никъде а тази позиция гълта и останалия ресурс .. Та търси се ресурс да се качат 90 % от Софикс на 30 % а не да се качи ССВ на 200 % за радост на дребни спекуланти ...
              Кой качва акцията ами ТИМ е за мен ...
              Аз също купувах за 5К в четири позиции едната е на минус и трета по обем .......
              Само съвет тука няма да ти е спокойно както при Еларг....
              Днес се скапаха да купуват а вчера с 7К свалиха 5 ст...на аукциона..
              Поздрави!
              Не е препоръка...

              Коментар


              • The point is, ladies and gentleman, that greed, for lack of a better word, is good. Greed is right, greed works.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  размера (обема) има значение

                  все пак


                  ех тези размери , бре .................... както се казва големината на циците при мъжете били портфейлите им

                  ------------------


                  иначе що се отнася до ЦКБ то за последния месец (от както започна ъпа) се прехвърлиха 2 000 000 акции или средно по около 100 000 акции на сесия, а само днес над 600 000 акции смениха притежателите си...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Шефе ,
                    порасна ти работата........сиреч ятото Само днес влезнаха поне 50 нови пъдпъдъка за отстрел...
                    Като гледам от кой посредник са ... Давам първо място на Карол...
                    Ей не разбрахте че борсата (а и борсите по света) СА ЗА ПЕЧЕЛЕНЕ НА ПАРИ и за нищо друго!!!!! Монти ти вместо да драскаш наволя отваряй къси бе пич, така ще е угодно на теб защото ти ще имаш реална възможност да печелиш пък нас не ни мисли. Или ти си от тези които плят за да имат време да съберат кеш че не се знае в бъдещ период къде ще е цената а??????
                    П.С. Най-лошият вариант е ако си от дребнавите зависливи човеченца които дрискат по форумите от завист че те не пИчелят а другите пИчелят. Ако си от последните един добронамерен от мен съвет без да се обиждаш вкарай злобата и завистта да работят за теб т.е. съзтезавай се нахъсано но честно с тези на които те е яд така всички печелят
                    Успех

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Аз дори и за спекула влизам само там където тренда ми се струва устойчив. До днес тук тренда не ми се струваше устойчив. А сега вече е задоволително устойчив.
                      размера (обема) има значение

                      все пак
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                        Общата им преоценка по цени на БФБ би следвало да е дори надолу не нагоре и без да са продавали. За да се качи толкова дела на България или трябва фондовете им да са станали почти наполовина, или да са инвестирали тук 40-50 млн. Изглежда ми невероятно и сигурно става въпрос за грешка.
                        няма никаква грешка ................... грешката е на майната :

                        Първоначално изпратено от майната
                        става въпрос за дял .. чисто и просто тук са продавали малко и цените им са били нагоре ЕЛТОС ХИМ ЦКБ БТК ... )
                        и грешката на извода му идва от това, че не е погледнал на графиката за кой период става въпрос

                        двата портфейла които се сравняват са за периодите към 30.09.2012 и към 31.12.2012 , а към края на годината не е имало повишение на цените при " ЕЛТОС ХИМ ЦКБ БТК .." ................. ъпа започна след 07.01.2013 и въпросния ъп ще се отрази на отчета им за Q1 2013

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                          за последния месец акцията регистрира 80% ъп (разбира се, че и върна едни 15% за да можете да влезете ) .................. как не можа да видиш сигнал за влизане през целия този месец , а вместо това дори и ти изписа толкова глупости тука...
                          Аз дори и за спекула влизам само там където тренда ми се струва устойчив. До днес тук тренда не ми се струваше устойчив. А сега вече е задоволително устойчив.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                            Общата им преоценка по цени на БФБ би следвало да е дори надолу не нагоре и без да са продавали. За да се качи толкова дела на България или трябва фондовете им да са станали почти наполовина, или да са инвестирали тук 40-50 млн. Изглежда ми невероятно и сигурно става въпрос за грешка.
                            нали ти казах, че са продавали повече по останалите борси, а на БФБ продават с по-слаби темпове...

                            виж, че само в една Англия са намалили инвестициите си с 5% през този период и съответно при нас имат повишение като % на инвестициите в портфейла им, но не и в абсолютни стойности...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение
                              става въпрос за дял .. чисто и просто тук са продавали малко и цените им са били нагоре ЕЛТОС ХИМ ЦКБ БТК ... )
                              Общата им преоценка по цени на БФБ би следвало да е дори надолу не нагоре и без да са продавали. За да се качи толкова дела на България или трябва фондовете им да са станали почти наполовина, или да са инвестирали тук 40-50 млн. Изглежда ми невероятно и сигурно става въпрос за грешка.
                              Attached Files

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                ПП като извадите пачките да не купувате бмв-та а да инвестирате умно
                                пожелавам на всички инвестирали в ЦКБ през настоящата година да си купят по едно БМВ от профита им тук и накрая на 2013 да имат 775 нови БМВ само акционерите тук

                                Дилърите на баварците у нас са реализирали 775 машини BMW за 2012 год., като увеличението е със 7,04%.

                                не е препоръка да си купувате БМВ-та .................. от 15 години не карам коли от тази марка

                                Коментар

                                Working...
                                X