IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
    Добре звучи, и аз няма да взема точно тази марка, но пак ще е нещо на тия пари.

    Много кибици са се навъдили в тая тема, за тях ще има ли нови коли?
    разбира се, че ще има нови коли и за кибиците

    ето например за мисирката съм приготвил няколко червени ферарита ................................ детски колички, де

    и за другите кибици ще има нови коли .......................................... на пощенски картички ......................... само адресите трябва да посочат на които да им ги доставят

    Коментар


    • Монти,готин пич си,ама .....добре е ,човек да може да си признава грешките ,и да не ги повтаря,а да се замисли върху тях.

      Има ли значение ,кой помпи акциите на ТИМ.За мен няма....Дали са те самите,дали е чужденец....нали го прави с пари....Или все още мислиш,че ТИМ работят с виртуални пари..
      Мисля,че Бертрам
      каза най-точно нещата.Който и да е,вкарва свежи пари....и създава ликвидност.

      Твоите "хубави" дружества ,дето Алианц и Доверие ги помпа....седят на едно място.

      Казваш,че не ползваш късиИстината е,че ти си объркан.И не можеш да проумееш,каклошите акции се качват.Ако беше сигурен,че никой не ги иска,и този ръст е временен,щеше да ги шортиш.Ама и сам си казвал,че могат да отодат Хим на 2лв....е защо.
      Един път казваш,че щели да ни засипят с акции,друг път,че можело и да растат....Объркан си,признай си.
      Каолин,абе само за него пишеш...колко си засега напред...

      Аааа забравих,да ти кажа ,че на ТИМ парите(ако те купуват) са същите като на другите...Ако се окаже,че са на Джим ....тогава ,и ти ще "обърнеш палачинката"....

      Тогава ще купуваш ЦКБ на 1,50....
      Поздрави

      Коментар


      • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
        1. Можеш да ме обориш по един единствен начин като отвориш къси и на 01.06.2013 (например) да видим кой е на печалба
        2.Това за което говорех вчера го забелязвам не само тук а това го ИМАШЕ ПРИ ЕЛАРГА ПРЕДИ ОКОЛО ГОДИНА и единственото обяснение е СТРАХ
        3.Да виртуални са но ще ги направя реални на по-късен етап И МИСЛЯ ЧЕ ДОКАТО СТАНАТ РЕАЛНИ ЩЕ СЕ УМНОЖАТ нека времето покаже
        Винс имам
        Каолин на 3,2 ...
        Енерго Про на средна 145 лв....
        Ако им търсиме някакъв процент юли месец.....
        Къси не ползвам ....
        За мен късите е като днес някой да си купи ССВ а да ми продаде от мойте ...в ниското.

        Коментар


        • А за ентусиазма - аз емоции в търговия гледам да не вкарвам Като усетя че приемам емоционално нещата и просто затварям позицията. Все едно дали на печалба или на загуба. И тук сутринта изобщо нямах намерение да купувам, но като видях какво се случва си казах - ок, това е добре, що да не взема малко. Пък и ЦКБ далеч не ми е най-рисковата позиция.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
            пожелавам на всички инвестирали в ЦКБ през настоящата година да си купят по едно БМВ от профита им тук и накрая на 2013 да имат 775 нови БМВ само акционерите тук

            Дилърите на баварците у нас са реализирали 775 машини BMW за 2012 год., като увеличението е със 7,04%.

            не е препоръка да си купувате БМВ-та .................. от 15 години не карам коли от тази марка
            Добре звучи, и аз няма да взема точно тази марка, но пак ще е нещо на тия пари.

            Много кибици са се навъдили в тая тема, за тях ще има ли нови коли?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Равновесие,
              купил си и си пазиш ентусиазЪмааа........
              Няма на теб да обяснявям ,че нито ПФ Доверие,нито ПФ Алианц ще влезат в акции на групата а ПФ на групата не ми се говори с какво са пълни....
              Това реално няма значение. Институционални инвеститори в България не са само ПФ а и застрахователи, ДФ, дори някой частни лица имат портфейли колкото на малък ДФ. А оборота от началото на годината с ЦКБ е само 2,4 милиона лева. А с ПИБ под милион. И този всъщност нисък оборот доведе до тези ръстове.

              Коментар


              • [QUOTE=Монти;1059385800]Винс,
                каквото и да пишеш ще го оборя.....за ТИМ и ССВ
                Вчера сам повдигна проблема ...Защо на 1,41 никой не купува а на 1,5 по късно си строшиха клавиатурите...Ами Големият Батко.
                При Еларг ,Големият Батко стоя до края заради тези 2,5 който ще получи а тук няма да получи и моркоФ...
                Така ,че гледай маркета и си играй играта...
                Тези 20 К са виртуални. Продаваш и тогава имаш печалби...
                Поздрави![/QUO
                1. Можеш да ме обориш по един единствен начин като отвориш къси и на 01.06.2013 (например) да видим кой е на печалба
                2.Това за което говорех вчера го забелязвам не само тук а това го ИМАШЕ ПРИ ЕЛАРГА ПРЕДИ ОКОЛО ГОДИНА и единственото обяснение е СТРАХ
                3.Да виртуални са но ще ги направя реални на по-късен етап И МИСЛЯ ЧЕ ДОКАТО СТАНАТ РЕАЛНИ ЩЕ СЕ УМНОЖАТ нека времето покаже

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Ами тези хиляди дребни останат на сухо ,доверието в борсата ще се върне през м. ноември по 40 сделки на ден....
                  Не е препоръка....
                  Няма да стане така. Човек е алчен по природа. При следващия ръст ще почнат да продават ниви и апартаменти, но пак ще им дадат парите си. Големите играчи го знаят това. Сами си сринаха акциите, сами ги вдигат. Хубаво е да се използват движенията, но любовта към тези акции е пагубна. Или най-малко скъпоструваща.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Едва ли ще е кой знае колко трудно. Банките в европейски мащаб излязоха пак на мода чак есента на миналата година. В България всъщност още не са. Което означава че на институционални инвеститори, пък и на доста дългосрочни неинституционални те са им с ниско тегло в портфейлите, ако изобщо присъстват. Въпреки значимия ръст на цената и тук и при ПИБ, нетно покупките са нищожни, дори и спрямо възможностите на български инвеститори и спекуланти.

                    Което пък означава че тази празнота рано или късно ще се запълни. А момента в който се осъзнае че няма да има масови фалити на банки и съответно вкарване на теглото на сектора в рамките дори само на нормалното за един портфейл, ще доведе до значителен ръст на цената. Защото пък и предлагането явно е свито.Акциите са останали там където този страх от апокалипсис така и така не е бил кой знае колко голям. Пък потенциала си е приятен.
                    Равновесие,
                    купил си и си пазиш ентусиазЪмааа........
                    Няма на теб да обяснявям ,че нито ПФ Доверие,нито ПФ Алианц ще влезат в акции на групата а ПФ на групата не ми се говори с какво са пълни....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                      каква е разликата примерно от любимия ти петрол дето го надува мажо или от ония с корабите дето алианц ги помпа... и тн...ти си фен на позиции в които има 'някой голям' ... тука ако тима го удвои за 2 седмици ..що не се кефиш... реално не са по-различни от горните две.

                      аз нямам но искрено се надявам да го закарат на 1.5+ това ще внесе голям живец на БФБ.
                      Прав си но си нося кръста....
                      Знам Събев до какви нива ще закара акцията и защо го прави ,знам и до колко ще качи Алианц и др. за преоценка...Става въпрос за 30 К по позиция...на ПФ
                      Но тук се прави гиганска манипулация и целта не е добруването на малките...
                      Каква е тя ами аз това питам...Защо!
                      Ами тези хиляди дребни останат на сухо ,доверието в борсата ще се върне през м. ноември по 40 сделки на ден....
                      Не е препоръка....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        аз нямам но искрено се надявам да го закарат на 1.5+ това ще внесе голям живец на БФБ.
                        Едва ли ще е кой знае колко трудно. Банките в европейски мащаб излязоха пак на мода чак есента на миналата година. В България всъщност още не са. Което означава че на институционални инвеститори, пък и на доста дългосрочни неинституционални те са им с ниско тегло в портфейлите, ако изобщо присъстват. Въпреки значимия ръст на цената и тук и при ПИБ, нетно покупките са нищожни, дори и спрямо възможностите на български инвеститори и спекуланти.

                        Което пък означава че тази празнота рано или късно ще се запълни. А момента в който се осъзнае че няма да има масови фалити на банки и съответно вкарване на теглото на сектора в рамките дори само на нормалното за един портфейл, ще доведе до значителен ръст на цената. Защото пък и предлагането явно е свито.Акциите са останали там където този страх от апокалипсис така и така не е бил кой знае колко голям. Пък потенциала си е приятен.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          каква е разликата примерно от любимия ти петрол дето го надува мажо или от ония с корабите дето алианц ги помпа... и тн...

                          ти си фен на позиции в които има 'някой голям' ... тука ако тима го удвои за 2 седмици ..що не се кефиш... реално не са по-различни от горните две.

                          аз нямам но искрено се надявам да го закарат на 1.5+ това ще внесе голям живец на БФБ.
                          Момчета, ако може да изкарате някой лев на гърба на групата - успех! От личен опит зная, че си гонят тяхното и че не си го дават току-така. Само ще кажа умната, особено дългосрочните. За мен все още липсват еднозначни сигнали за позитивен тренд на БФБ, по-скоро има игра с тимаджийските акции.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
                            Изнервен казаш, може но за човек който му се е качил портфейла с над 20 000 лева за малко повече от месец..................................а и переспективите са ................................. Пожелавам ти и ти да бъдеш изнервен колкото съм аз в момента. Викаш изнервен не не съм изнервен защото парите са ми в компании където капитализацията им 4 пъти по-ниска от активите, погледни и ЦКБ колко кеш има, защото имам акции компании където печалбата доскоро беше равна на капитализацията има акции в компании където само единият инвестиционният обект до скоро струваше почти колкото капитализацията на целият холдинг, имам акции в компании които изнасят ВИДИМО С ПРОСТИ ОЧИ по над 200 камиона със зърно на ден през сезона а се търгува на стотинки и то малко стотинки има и още много.................... Еларга беше перфектна игра но игра за 2012 от края на 2012 нямам и една акция от еларга
                            не е препоръка за нищо
                            Винс,
                            каквото и да пишеш ще го оборя.....за ТИМ и ССВ
                            Вчера сам повдигна проблема ...Защо на 1,41 никой не купува а на 1,5 по късно си строшиха клавиатурите...Ами Големият Батко.
                            При Еларг ,Големият Батко стоя до края заради тези 2,5 който ще получи а тук няма да получи и моркоФ...
                            Така ,че гледай маркета и си играй играта...
                            Тези 20 К са виртуални. Продаваш и тогава имаш печалби...
                            Поздрави!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Едно познато брокерче каза ,че сами си ги вдигат...
                              Защо ! Докога!
                              От алтруизъм ?
                              Заради Таксун?
                              В момента както толкова пъти е било изтеглят подкрепата ,какво става ...
                              При предишните качвания до 80 , засичах само Елана...
                              Вчера нямаше никаква подкрепа ....
                              Не е препоръка...
                              Поздрави !
                              каква е разликата примерно от любимия ти петрол дето го надува мажо или от ония с корабите дето алианц ги помпа... и тн...

                              ти си фен на позиции в които има 'някой голям' ... тука ако тима го удвои за 2 седмици ..що не се кефиш... реално не са по-различни от горните две.

                              аз нямам но искрено се надявам да го закарат на 1.5+ това ще внесе голям живец на БФБ.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Голямата мисирка
                                какво и обръщате внимание на мисирката!?!??!??!?

                                тя си пише ей така във форума за да си тече работното й време на държавната службичка и стана особенно критична след като продаде тук на 65 стинки акциите които беше купила преди 2 години на 130 стинки

                                сега като купи пак на 1,30 лв. ще смекчи тона и ще започне да се хвали колко кинти е направила
                                Шефе,
                                Гадно е да се събереш с лъжци ,ама този път са по големи от теб и можеш да отнесеш и някоя тояга по гърба....финансова !
                                Предполагам ,че знаеш колкото повече лъжеш ,толкова повече хора ще се замислят защо лъжеш...
                                Нито съм влизал през последните две години на 1,3 нито съм излизал на 65 ст...
                                Защо трябва да не ми се обръща внимание, ами да може да продадат Лъжците....
                                А аз пиша за да ми е спокойна съвеста ,че тук Лъжливото оФчарче винаги е на мода ....А тези загубилите ги няма да си окнат проблема...
                                Не е препоръка!

                                Коментар

                                Working...
                                X