IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
    Явно ти е много забавно да ме ядеш, обафеме. Забелязвам го така от доста време. Ала нищо, като няма с какво да се занимаваш.. Хайде сега ми кажи кога съм писал, че въртя милиони на БФБ? Напротив, аз съм индивидуален играч и ще е много глупаво да заровя милиони на БФБ. Играя с толкова, колкото ми позволява пазара. Днес може и въобще да не играя, вчера играх с 17000 лв., имало е дни с 80000 лв. Какво да ти обяснявам. Намери ми поста и виж къде сам си се объркал. Веднъж писах, че някой трябва да инвестира многоцифрени суми, за да може печалбата му от БФБ да е повече отколкото аз печеля по принцип. Моля те, прави разлика. Аз не печеля парите си от БФБ, а работя. Така, сега като уточнихме това моля да спреш да говориш за моята персона, защото ми е тъпо да занимавам хората със себе си.
    И я кажи къде ги завъртя тия 17к вчера и скрийн шот приложи за предпочитане

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
      Явно ти е много забавно да ме ядеш, обафеме. Забелязвам го така от доста време. Ала нищо, като няма с какво да се занимаваш.. Хайде сега ми кажи кога съм писал, че въртя милиони на БФБ? Напротив, аз съм индивидуален играч и ще е много глупаво да заровя милиони на БФБ. Играя с толкова, колкото ми позволява пазара. Днес може и въобще да не играя, вчера играх с 17000 лв., имало е дни с 80000 лв. Какво да ти обяснявам. Намери ми поста и виж къде сам си се объркал. Веднъж писах, че някой трябва да инвестира многоцифрени суми, за да може печалбата му от БФБ да е повече отколкото аз печеля по принцип. Моля те, прави разлика. Аз не печеля парите си от БФБ, а работя. Така, сега като уточнихме това моля да спреш да говориш за моята персона, защото ми е тъпо да занимавам хората със себе си.
      останал си ми в съзнанието, че ни наричаше малоумници, че не сме продали на 0,78 лв. тука и така. просто внимавай с определенията, че после те преследват.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
        върти и той ......................... хайде да не пиша какво върти....
        Така, така. Лек ден и на теб.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
          нали въртеше...
          върти и той ......................... хайде да не пиша какво върти....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
            нали въртеше многоцифрени суми? Как така го правиш на дневна база на БФБ? Нещо не ми се връзва, или малко преувеличаваш с твоите трицифрени суми
            Явно ти е много забавно да ме ядеш, обафеме. Забелязвам го така от доста време. Ала нищо, като няма с какво да се занимаваш.. Хайде сега ми кажи кога съм писал, че въртя милиони на БФБ? Напротив, аз съм индивидуален играч и ще е много глупаво да заровя милиони на БФБ. Играя с толкова, колкото ми позволява пазара. Днес може и въобще да не играя, вчера играх с 17000 лв., имало е дни с 80000 лв. Какво да ти обяснявам. Намери ми поста и виж къде сам си се объркал. Веднъж писах, че някой трябва да инвестира многоцифрени суми, за да може печалбата му от БФБ да е повече отколкото аз печеля по принцип. Моля те, прави разлика. Аз не печеля парите си от БФБ, а работя. Така, сега като уточнихме това моля да спреш да говориш за моята персона, защото ми е тъпо да занимавам хората със себе си.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
              Ти откъде знаеш, че аз няма да съм по 3? Че ако е дал Господ и повече. Разликата между мен и теб, приятелю е, че аз търгувам движения, а ти търгуваш тренд. Докато движенията са еднозначни и в момента със засилена активност са бол, то трендът не е потвърден. Разликата между мен и теб също така е, че аз вечер си лягам с пари в портфейла, а не във виртуални суми като произведение от брой акции по курса на деня. Това ме прави по-спокоен като знам, че повечето акции на БФБ са си живо самоубийство. Акциите са инструмент и нищо повече. На първо място за Мажо, после за големите играчи, после за мен, теб и т.н. докато стигнем до баламурниците. За тях са любов!
              нали въртеше многоцифрени суми? Как така го правиш на дневна база на БФБ? Нещо не ми се връзва, или малко преувеличаваш с твоите трицифрени суми

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                Раздадени ли са картите?
                Раздадени са наобратно

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                  Тогава ще ги подложим на дълбока оран.
                  Раздадени ли са картите?
                  Custodite sortem vestram

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Пак ли ...???

                    Уж все ги избичваме, а биците станахме на волове....
                    Тогава ще ги подложим на дълбока оран.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                      Мечетата ще бъдат брутално избичени отзад.
                      Пак ли ...???

                      Уж все ги избичваме, а биците станахме на волове....

                      Коментар


                      • Мечетата ще бъдат брутално избичени отзад.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
                          Монти ти или не си наясно със себе си или дрискаш по форумите тенденциозно за да задържиш временно цената на акцията за да влезеш?
                          Винс,
                          пиша за да не бъде масовката пак да бъде излъгана и да влезе където не тряба...
                          Вместо всичкият свободен ресурс на БФБ на отиде при ТИМ акциите и после ..бум..
                          Да се търси правилната акция с перспектива поне една година....
                          Ако цялата БФБ се качваше нямаше да пиша ,но изкуственото напомпане тип преоценка и после както на входа се биете за влизане ,после на изхода ще е още по жестоко... за излизане и 90 % загубили...
                          Значи качвате акцията за тези 10 % ... кой са те..
                          А в Еларг печелят всичките 100 %.....
                          П.П. Аз съм от тия 10 % защото имам печалба 17 ст на акция и не мисля да влизам повече... Така че процента на печелифшите намалява ,защото все повече излизат на плюс ..
                          Last edited by Монти; 07.02.2013, 09:53.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от INSIDER-A Разгледай мнение
                            Ти Батката не го мисли. Той както разправя, че чака трендове, така и ще разкеши при пръв сигнал, че обръщаме посоката.
                            ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++
                            Може вече и да е започнал да разкешването. Тогава става най-активен

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Голямата Мисирка
                              това всички го знаем



                              ти даже и не знаеш как се наричат полетата ................... не се казва "ловни", а се наричат "лобни" за това което искаш да намекнеш



                              рата...
                              Шефе,
                              Казва се към Вечните ловни полета ....
                              Ама не съм толкова злобен и отмъстителен да ти го пожелавам....
                              А всеки да си го тълкува както иска , един ловеч ,друг дивеч...
                              Та така...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                                Ти откъде знаеш, че аз няма да съм по 3? Че ако е дал Господ и повече. Разликата между мен и теб, приятелю е, че аз търгувам движения, а ти търгуваш тренд. Докато движенията са еднозначни и в момента със засилена активност са бол, то трендът не е потвърден. Разликата между мен и теб също така е, че аз вечер си лягам с пари в портфейла, а не във виртуални суми като произведение от брой акции по курса на деня. Това ме прави по-спокоен като знам, че повечето акции на БФБ са си живо самоубийство. Акциите са инструмент и нищо повече. На първо място за Мажо, после за големите играчи, после за мен, теб и т.н. докато стигнем до баламурниците. За тях са любов!



                                Маркираното е истината за нашата Борса.И колкото е лошо,толкова и хубави неща си има.Въпросът е да можеш да се възползваш от хубавите неща....

                                Коментар

                                Working...
                                X