IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
    Ами защо мислиш, че отдавна съм стигнал до извода, че от БФБ не може да се живее. Няма как да не съглася с теб, неслучайно 2 години се занимавах с по-смислени неща.
    Ми ето стигаме до там че всички чакаме някой голям да мръдне на някъде цената че и ние да се качим, пък то най-често става че ние аха се наканим да се качим и се оказваме най-високо па другите вече слезли и ние сме върха. И днес като го няма големия всички се ослушваме като мишоци.

    Така че да но има големи че и малките да успеем да направим нещо покрай тях. Със здраве и големи печалби дай Боже всеки му

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
      Гетка, ти се пребИ от писане, бе човече.
      Какво да правя бе, брат. Скука днес. Купихте акции на ЦКБ за половин милион, а никой не си прави труда да я вдигне.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
        На БФБ ще анализираш движения ама друг път. Има пикове по отчетите и замира всичко бавно до към Април/Май. После анализирай каквото искаш.
        Ами защо мислиш, че отдавна съм стигнал до извода, че от БФБ не може да се живее. Няма как да не съглася с теб, неслучайно 2 години се занимавах с по-смислени неща.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
          Гетоф, ти денонощно тук плюеш по пазара и акциите и изведнъж се изкара голЕм играч
          Кажи ми, как да ти повярвам!?
          Плюя компаниите, които продават илюзии и го правят нагло и безцеремонно. Те са болшенство. И смятам, че няма да има капиталов пазар тук докато те са в българската действителност. А аз искам да има капиталов пазар, защото с истински капиталов пазар може да се спечелят много истински инвеститори (какъвто също бих могъл да бъда). При развит капиталов пазар ще има много повече предпоставки за икономиката, от която аз живея. А ще има и много екшън и много движения, с които се забавлявам. Сега, разбираш ли?

          Иначе не съм толкова голям играч, нито пък се опитвам да се изкарам такъв. Просто съм много дисциплиниран и печеля в много повече случаи, отколкото губя.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
            Когато играеш и анализираш движения ще разбереш. Това е тънко изкуство. Но не трябва да се лакомиш. Вчера си спечелих със 17000 лв. оборот 260 лв. Дааа.. Сладка печалбица в левове, а не в акции. Докато си пия кафето. Един не видях да говори в пари, само % доходност. Сякаш от страх да не ви нарекат лъжци или мижитурки. Ами няма да сложа скрийншот, защото не считам, че трябва нещо на някого да доказвам. И да, радвам се на мижавите 260 лв., защото пазарът вчера не ми даде повече. Повярвай ми обаче, бях сигурен, че ще ги спечеля. Но никога не съм сигурен, когато приспивам с акции...
            На БФБ ще анализираш движения ама друг път. Има пикове по отчетите и замира всичко бавно до към Април/Май. После анализирай каквото искаш. Изкарал си си парици евала, ама да казваш, че нещо си анализирал айде стига. Както писаха вчера хората какво се промени от онзи ден че вчера минаха половин милион парчета пък днес какво се промени от вера че има 1 сделка за 1000 акции. Как ще анализираш движението от последните 3 дни? ама честно без високопарни слова, простико като за мен аз съм прост, няма да го крия.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ;1059386113
              Гетоф, ти денонощно тук плюеш по пазара и акциите и изведнъж се изкара голЕм играч
              учи се от мисирката, но има още много фантазии да изпише докато я настигне по виртуални сделки и печалби...

              Коментар


              • Гетка, ти се пребИ от писане, бе човече.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                  Когато играеш и анализираш движения ще разбереш. Това е тънко изкуство. Но не трябва да се лакомиш. Вчера си спечелих със 17000 лв. оборот 260 лв. Дааа.. Сладка печалбица в левове, а не в акции. Докато си пия кафето. Един не видях да говори в пари, само % доходност. Сякаш от страх да не ви нарекат лъжци или мижитурки. Ами няма да сложа скрийншот, защото не считам, че трябва нещо на някого да доказвам. И да, радвам се на мижавите 260 лв., защото пазарът вчера не ми даде повече. Повярвай ми обаче, бях сигурен, че ще ги спечеля. Но никога не съм сигурен, когато приспивам с акции...
                  Гетоф, ти денонощно тук плюеш по пазара и акциите и изведнъж се изкара голЕм играч
                  Кажи ми, как да ти повярвам!?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Излиза че гетоффф е скалпер на БФБ-то
                    Не, скалпиране на БФБ е в повечето случаи губеща стратегия. Не я препоръчвам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                      Гетоф, ти ли си?!? Сигурна печалба на БФБ!? Даже бик не съм чувал да твърди подобно нещо И как така е сигурна?!? хахахаххахахаха
                      Когато играеш и анализираш движения ще разбереш. Това е тънко изкуство. Но не трябва да се лакомиш. Вчера си спечелих със 17000 лв. оборот 260 лв. Дааа.. Сладка печалбица в левове, а не в акции. Докато си пия кафето. Един не видях да говори в пари, само % доходност. Сякаш от страх да не ви нарекат лъжци или мижитурки. Ами няма да сложа скрийншот, защото не считам, че трябва нещо на някого да доказвам. И да, радвам се на мижавите 260 лв., защото пазарът вчера не ми даде повече. Повярвай ми обаче, бях сигурен, че ще ги спечеля. Но никога не съм сигурен, когато приспивам с акции...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                        Ето сега какво ще ти кажа. При ръст от 0,58 на 0,78 си е рисково да не се продаде. Това е моята философия. Пък после си купи на 0,85 и продай на 1,02.Това са си много проценти сигурна печалба. Който не го прави си остава с акциите много време. Ако някой се е почуствал наречен малоумник се извинявам. Никого не съм нарекъл персонално малоумник.
                        Гетоф, ти ли си?!? Сигурна печалба на БФБ!? Даже бик не съм чувал да твърди подобно нещо И как така е сигурна?!? хахахаххахахаха

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                          И я кажи къде ги завъртя тия 17к вчера и скрийн шот приложи за предпочитане
                          Лъжа бе. Като садран. Ако така се чувстваш по-добре...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                            останал си ми в съзнанието, че ни наричаше малоумници, че не сме продали на 0,78 лв. тука и така. просто внимавай с определенията, че после те преследват.
                            Ето сега какво ще ти кажа. При ръст от 0,58 на 0,78 си е рисково да не се продаде. Това е моята философия. Пък после си купи на 0,85 и продай на 1,02.Това са си много проценти сигурна печалба. Който не го прави си остава с акциите много време. Ако някой се е почуствал наречен малоумник се извинявам. Никого не съм нарекъл персонално малоумник.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                              останал си ми в съзнанието, че ни наричаше малоумници, че не сме продали на 0,78 лв. тука и така. просто внимавай с определенията, че после те преследват.
                              Излиза че гетоффф е скалпер на БФБ-то
                              Супер, нека има ликвидност... щом си вярва!

                              И от тази си позиция ни дава съвети кога и как да разкешваме.
                              Скалпираш ССВ-то като стигна 78 ст. и после пълниш пак на 90 за да дебнеш следващото скалпиране!
                              Давай гетофффф, ний сме с теб!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                                Тогава ще ги подложим на дълбока оран.

                                Аз съм съгласен...

                                Коментар

                                Working...
                                X