IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Ти не вярваш, ти сложи парите на масата.БРЕФ не ме интересува.
    Както и очаквах .Заден и започват оправданията и недомлъвките

    Казвам ти ,че си 7-8 палячо, който иска да хваща бас с мен.Затова,с цел да не се обяснявам на всеки пореден мишок и то в различни теми, направих процедура с точни стъпки ,кое и как.Ако желаеш,тази процедура е описана в темата за Бреф.Ако не,значи ,че си страхливец.Предлагаш и после бягаш .Но не си първия.Груйчето два пъти си плю на петите,после и още 2-ма героя

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

      След Грую,Бреф и Балонерко рибите ,сега още един смешник с наранено его предлага бас.Понеже си 7-8 който го прави и ако си сериозен, в темата за БРЕФ съм описал процедурата,как ТОЧНО и при какви условия ,който иска може да сключи бас с мен

      ОЧАКВАМ ТЕ....ако ти стиска естествено....но аз знам ,че си мишка ..щото те видях в Балонерко какво правиш
      Ти не вярваш, ти сложи парите на масата.БРЕФ не ме интересува.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Ако ти стиска сложи на масата 100 000 евро бас и ще ти докажа.
        След Грую,Бреф и Балонерко рибите ,сега още един смешник с наранено его предлага бас.Понеже си 7-8 който го прави и ако си сериозен, в темата за БРЕФ съм описал процедурата,как ТОЧНО и при какви условия ,който иска може да сключи бас с мен

        ОЧАКВАМ ТЕ....ако ти стиска естествено....но аз знам ,че си мишка ..щото те видях в Балонерко какво правиш
        Last edited by petrg5s; 17.03.2022, 07:01.

        Коментар


        • Благодаря на продавача, който ме зарадва на 1.10. Утре ще го чакам пак там

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Designer Разгледай мнение
            Ето едно решение за аплаузи към ръководството на банката:

            https://www.ccbank.bg/bg/fizicheski-...shite-roditeli

            Очакваме да зарадват с дивидент и акционерите
            Някой в съсседна тема се изказа, че "биле колос на глинени крака"
            Само отварянето на тоя линк показва на какво високо техонологично ниво са! Че това е каквото означава ТЕХ КОМПАНИЯ!
            Не Лещерко, не Промото, ТСБ или Дрона!
            Ако някой иска да види какво е ТЕХ компания, какво е РАСТЕЖНА компания - да отвори отчетите и сайтове на ЦКБ или ФИБ!

            Коментар


            • Ето едно решение за аплаузи към ръководството на банката:

              https://www.ccbank.bg/bg/fizicheski-...shite-roditeli

              Очакваме да зарадват с дивидент и акционерите

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                Това са твои приказки,без доказателства.Аз видях какво стана накрая,от 22 нагоре. От 100 левов сериозен викач до последно, СЛЕД като падна,каза ,че си продал горе.Може и над върха да си продал,не знам.Все ми е тая
                Ако ти стиска сложи на масата 100 000 евро бас и ще ти докажа.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  От 5-6-7-13 до 26-24....до се наших....
                  Това са твои приказки,без доказателства.Аз видях какво стана накрая,от 22 нагоре. От 100 левов сериозен викач до последно, СЛЕД като падна,каза ,че си продал горе.Може и над върха да си продал,не знам.Все ми е тая

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                    Балонерко.Бързо забравяш.Или искаш ние да забравим Но ние помним
                    Добре,че ми послуша съветите и анализите и излезе рано,а не като другите риби
                    При теб имаше обаче едно поведение "на лека жена" така да се каже,хем бе активен 100 левов викач ,хем скришом продаде ,гледайки чартовете ми
                    От 5-6-7-13 до 26-24....до се наших....
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Къде точно си ме остригал...? :
                      Балонерко.Бързо забравяш.Или искаш ние да забравим Но ние помним
                      Добре,че ми послуша съветите и анализите и излезе рано,а не като другите риби
                      При теб имаше обаче едно поведение "на лека жена" така да се каже,хем бе активен 100 левов викач ,хем скришом продаде ,гледайки чартовете ми

                      Коментар


                      • Attached Files

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Stormbringer Разгледай мнение
                          БНБ разреши на българските банки да изплащат дивиденти за 2019, 2020 и 2021 година.
                          Дали няма да решат да разпределят дивидент тука, вместо да държат свръхрезервите в БНБ на отрицателна лихва, май беше на -0,7% ?
                          Още повече, че май вдигането на лихвата от страна на ЕЦБ се отлага и тази отрицателна лихва може да остане за по-дълъг период.
                          не вярвам) по скоро ) да вкарат печалбата в акции ) на Галата , Химснаб, Велграф , Тексим и още двадесетина супер дружества )
                          Last edited by Майната; 16.03.2022, 01:47.
                          Умереният риск винаги печели ! ))))))

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

                            Нека си чакат хората. Не ни пречат. Щом им харесва - да чакат
                            щех да си позволя да цитирам виц № от темата за вицове-2 публикуван днес в 13,53.. банки дивидент не раздават...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                              Остриганите да мълчат

                              Къде точно си ме остригал...?
                              Last edited by RUBLA; 15.03.2022, 23:45. Причина: Спазвайте добрия тон!
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение
                                Нека си чакат хората. Не ни пречат. Щом им харесва - да чакат
                                Остриганите да мълчат

                                Коментар

                                Working...
                                X