IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
    Викаш банката ще фалира, така ли?
    По света сме виждали много банки да фалират. С какво тази е по-различна, че да не може?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ОК
      И тогава ще има само 40 ст до дъното. Нищо работа, след като досега са паднали с 1 лева.
      Викаш банката ще фалира, така ли?
      Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

      Коментар


      • Хмм какво толкова стана от онзи ден? Нещо пак нагласено ми се вижда, така да оредяха ордерите и да скача предлагането, хич не си мяза на нормална, а на леко наговорено, кое къде ще е и как ще го играе.

        40 ст. 40 стники, щом казваш, ще купуваме и там
        Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

        Коментар


        • ЦКБ-то ще я пращат към 40 стотинки.
          Мнението ми не е препоръка!!!

          Коментар


          • Прогнозата е надолу!

            Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            чудя се дали и аз да не кажа една прогноза ама ще замълча че ша ма оплюят пак отворковците а все ми се сбъдват виденията та чак страх ме хваща от това понякога къде са сега тия дето ме оплюваха та да купуват да пълнят гушки кат пеликани
            Мнението ми не е препоръка!!!

            Коментар


            • чудя се дали и аз да не кажа една прогноза ама ще замълча че ша ма оплюят пак отворковците а все ми се сбъдват виденията та чак страх ме хваща от това понякога къде са сега тия дето ме оплюваха та да купуват да пълнят гушки кат пеликани

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
                Явно цената ще падне този път под 50 стотинки.
                На 40 стотинки ще купуваме .
                Че що така реши? Още не сме тествали, че и били дънито ти вече 40 стинки му сложи цена - не че няма е зле още по ниско се купува де
                Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                Коментар


                • Явно цената ще падне този път под 50 стотинки.
                  На 40 стотинки ще купуваме .
                  Мнението ми не е препоръка!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                    Аааааа не така ха си казал че ще пада ЦКБ-то ха са те анатемосали и са ти извадили кирливите ризи хахахаха.Свиркай си и да не ти пука ако падне ще се ослушаме ще помислим па ако трябва ще купим.Важното е че акцията пада напук на ония дето им бъркам да не казвам къде като спомена за падане на цената.
                    Е аз си гледам мойте планове, просто се ослушвам за по ниски цени иначе за мен ЦКБ е маса потенциал
                    Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                      Видя ли му пълния обем? Като гледам как оредяха в ляво, ще се оди надолу - таман за по добри покупки
                      Аааааа не така ха си казал че ще пада ЦКБ-то ха са те анатемосали и са ти извадили кирливите ризи хахахаха.Свиркай си и да не ти пука ако падне ще се ослушаме ще помислим па ако трябва ще купим.Важното е че акцията пада напук на ония дето им бъркам да не казвам къде като спомена за падане на цената.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Сочно айсбергче на 0.642 хихихихи
                        Видя ли му пълния обем? Като гледам как оредяха в ляво, ще се оди надолу - таман за по добри покупки
                        Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          То се видя че докато Хима не си намери дъното и тука няма да видим хаир.
                          Дано поне междувременно пак падне под 60 че да си допълним още.
                          Тъй как сме се запътили туканка дали ще видим 60 ст та и под нея цени а какво ще кажеш бледолики

                          Коментар


                          • Сочно айсбергче на 0.642 хихихихи

                            Коментар


                            • Монти абе те всичките са един дол дренки.Вяра на никой да нямаш.Всеки лъже и маже така че какво да умуваме толкова нещата са ясно.Тия тука дали напудрят или не поне според бумащината им банката е добре,но това не означава че не може да падне цената на акциите им напротив ще си тества дъното па тогава дали ще пораснем ще видим

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Ти май още вярваш в дядо Коледа Разни времена разни идеали бледолики.Купил продал важнотот е да си в играта.Нали така или бъркам
                                Цялата група ТИМ ми е неприятна с начина на печелене на пари , фиктивни сделки, напудрени отчети и пренебрежение към миноритарите
                                Още по неприятни ми са щастливите кокошки като Циганина и неговият паж Бате Гойко с неговото самодоволство и арогантност,Няма такова животно да е щастливо като е купило милиони акции над леФче*затова съдя че лъже пак * в най губещата групировка и да бъде съдия на другите
                                Още сме на етапа купи и продай веднага за да не сме на загуба , А етапа на Циганина е купувай докато имаш пари в боклуци може пък да ги хареса някой ПФ ,някога

                                Коментар

                                Working...
                                X