IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • пълна олигофрения

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
      Абе Монти,наистина ....какво си се захванал с хората.....Абе всеки си прави каквото реши.Защо си мислиш,че винаги си прав,че знаеш най-много.....

      Да те питам ли как ти е вложението в ОЦК....нали там казваше,че ако не помогнел ББ както обещал,как щял да се изправи пред металурзите....бъля-бъля.

      Е какво стана....

      Аре не ме карай да се дразним....Като не ти харесва ТИМ ...ми не купувай,скъсявай даже...има възможност
      Трябваше да почнеш как е Еларг ,Атерата , Тютюните ,Петрол, ДБ ,Комерса .....
      После може за Фармата и накрая за Оловото ....
      Така е честно и ще ти отговоря....

      Коментар


      • Така е, но нали форума е за това - да се убеждаваме кой прав, кой крив и т.н.. Пък ако моя интерес се осъществи - примерно някой да продаде Хим или ЦКБ и да купи от моите акции (например Атера или Феърплей) - значи ще съм си постигнал целта. Пазара е много малък и всеки нов купувач за моите акции е ценен

        Коментар


        • Предложение към модовете - спрете спама на цигулките, тъпаните и тем подобни пълнещи форума с абсолютно безмислени и преднамерено-глуповати писания за апокалипсиси, фалити и най-вече "злоба", колкото и пародийно да звучи, към тия които не щат да продават ... или пък недай си Боже вземат, че купят.
          Каза им се хилядократно, като на пълни идиоти - всеки си е господар на парите си и ще си прави каквото си иска с тях - никога не са били те тия, от който това е зависело, никога няма и да бъдат - какви дебили трябва да са, та да им се обясни на разбираем за тях език

          Коментар


          • Абе Монти,наистина ....какво си се захванал с хората.....Абе всеки си прави каквото реши.Защо си мислиш,че винаги си прав,че знаеш най-много.....

            Да те питам ли как ти е вложението в ОЦК....нали там казваше,че ако не помогнел ББ както обещал,как щял да се изправи пред металурзите....бъля-бъля.

            Е какво стана....

            Аре не ме карай да се дразним....Като не ти харесва ТИМ ...ми не купувай,скъсявай даже...има възможност

            Коментар


            • Явно продължаващ да не схаващаш. Основния смисъл е вложен в последното изречение ама понеже не ти изнася го пропускаш при четенето

              Аман от хора като теб който МИСЛЯТ МОЙТЕ ПАРИ ......
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                Ами найстина е смешно колега , не допускаш ли варианта че след като имам мозък да си ги изкарам парите ще мога и да си ги похарча , вложа или квото там си реша аз, без да ми е необходимо ТВОЕТО МНЕНИЕ !

                Аман от хора като теб който МИСЛЯТ МОЙТЕ ПАРИ ......
                ТОЧНО !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Нерви! Успокой се и си дръж парите в банките или развивай бизнесчето а недей да защищаваш най паразитната и най губеща /като стойност/ компания на БФБ айде със здраве....
                  А дали говорим за ССВ ,ЗХБГ ,ХИМ и т.н нема разлика всичко е свързано .....
                  ДАЖЕ Е Смешно !
                  Ами найстина е смешно колега , не допускаш ли варианта че след като имам мозък да си ги изкарам парите ще мога и да си ги похарча , вложа или квото там си реша аз, без да ми е необходимо ТВОЕТО МНЕНИЕ !

                  Аман от хора като теб който МИСЛЯТ МОЙТЕ ПАРИ ......
                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                    Интересен се факта че твърдо вярваш че всички са на твоето дередже и ги слагаш под общ знаменател, А ТОВА НЕ Е ТАКА!
                    Доста хора, и аз в това число, имаме повечко кеш отколкото в цитираните от теб години. Това се потвърждава и от статисиката за увеличаването на спестяванията в банките. Не всички мизеруват колега, на някои бизнесчетата им вървят и се развиват !
                    Нерви! Успокой се и си дръж парите в банките или развивай бизнесчето а недей да защищаваш най паразитната и най губеща /като стойност/ компания на БФБ айде със здраве....
                    А дали говорим за ССВ ,ЗХБГ ,ХИМ и т.н нема разлика всичко е свързано .....
                    ДАЖЕ Е Смешно !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Не се сърдя на никого интересно ми е докога може да търпите загуби по позициите ..
                      Все пак не сме 2008 и кеша не е без дъно...
                      Финансовите пазари освен парите ,преразпределят и доверието в юридическите субекти ...
                      Интересен се факта че твърдо вярваш че всички са на твоето дередже и ги слагаш под общ знаменател, А ТОВА НЕ Е ТАКА!
                      Доста хора, и аз в това число, имаме повечко кеш отколкото в цитираните от теб години. Това се потвърждава и от статисиката за увеличаването на спестяванията в банките. Не всички мизеруват колега, на някои бизнесчетата им вървят и се развиват !
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                        И още нещо, кои къде СЕ Е БЛОКИРАЛ 2008 изобщо не ме интересува. Всеки взема решения с главата на раменете си , съответно ако някои е купувал на върха щото е прочел в вестника че много се печели аз кво трябва да направя.

                        Основната функция на финансовите пазари като цяло е да преразпределя глупавите пари ........ не мога да разбера защо се сърдите ако е преразпределила и вашите!
                        Не се сърдя на никого интересно ми е докога може да търпите загуби по позициите ..
                        Все пак не сме 2008 и кеша не е без дъно...
                        Финансовите пазари освен парите ,преразпределят и доверието в юридическите субекти ...

                        Коментар


                        • И още нещо, кои къде СЕ Е БЛОКИРАЛ 2008 изобщо не ме интересува. Всеки взема решения с главата на раменете си , съответно ако някои е купувал на върха щото е прочел в вестника че много се печели аз кво трябва да направя.

                          Основната функция на финансовите пазари като цяло е да преразпределя глупавите пари ........ не мога да разбера защо се сърдите ако е преразпределила и вашите!
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Ами ако си слепец.....какво ще правиш.
                            В ТИМ познавам над 10 големи фирми и частни лица блокирани от 2008 г....
                            Щом не ти харесва думичката задръстени , сега с блокирани може ли да излязат по бързо и да се отърват от тези хартии на прилични цени......
                            Боже ,боже тук почвате да ставете като босовете си / мажоритарите/...
                            Развиваш някакъв комплекс, никакви не ставаме , просто похватите си са елементарни за да те оставя и ти да се мъчиш да ми промиваш мозъка!

                            И вземи прави разлика в коя тема пишеш ...това е на ЦКБ не на Химимпорт.
                            Щото ти едно и също на copy - paste във всички теми свързани с хима....
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                              Много са ми смешни хора които наляво и надясно раздават квалификации ...а самите те с нищо не са доказали че са нещо по-различно.

                              Кой е задръстен , кое е безнадеждно и т.н. са субективни усещания .....не ни насаждаи твоето виждане ако обичаш !

                              Ами ако си слепец.....какво ще правиш.
                              В ТИМ познавам над 10 големи фирми и частни лица блокирани от 2008 г....
                              Щом не ти харесва думичката задръстени , сега с блокирани може ли да излязат по бързо и да се отърват от тези хартии на прилични цени......
                              Боже ,боже тук почвате да ставете като босовете си / мажоритарите/...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Марков,
                                Нормалните борси се движат от страх и алчност ,но нашата не е нормална останали са куп спекуланти и задръстени инвеститори и настроенията са апатия и безнадежност от икономическата ,политическата и каквато си пожелаеш обстановка..
                                Спекулнтите гледат да купят еФтино перспективни акции а безнадеждните се оставят на произвола....ТИМ от няколко години става все по безнадеждна и безнадеждна в очите и на най големите си фенове....
                                Така , че когато и последният оптимист продаде ще се качи за нас не важи защото не идват нови и без предрасъдъци спекуланти...
                                Много са ми смешни хора които наляво и надясно раздават квалификации ...а самите те с нищо не са доказали че са нещо по-различно.

                                Кой е задръстен , кое е безнадеждно и т.н. са субективни усещания .....не ни насаждаи твоето виждане ако обичаш !
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X