IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    АААА, като тоалетната хартия....
    Колкото по-малко остава , толкова по-бързо се развива......
    Да, ще се сетиш, навремето имаше една тапа при еврохолда 780к мисля, беше 2007падна за 20 минути ) а беше на 3 лева и нещо не помня вече хубави години ) та алчноста не е за подценяване

    Коментар


    • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
      Искам да ти кажа, че тези 400-500к дето имат, ако ги имат, могат да минат и за един ден, алчноста не е за подценяване! колкото по-малко, толко по бързо а сега схванали
      АААА, като тоалетната хартия....
      Колкото по-малко остава , толкова по-бързо се развива......

      Коментар


      • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
        Нищо не сханах от мнението ти

        Искам да ти кажа, че тези 400-500к дето имат, ако ги имат, могат да минат и за един ден, алчноста не е за подценяване! колкото по-малко, толко по бързо а сега схванали

        Коментар


        • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
          Мен само едно ме интересува колко хартии имат още Хартио тук и в хима? Ако някой има статистика с динамиката на изменение на броя акции може да я пусне. Според мен окото на урагана мина дори и да имат още няма да са много. Тук нямам акции но в хима с много малък процент от портфейла ми се изкуших и влязох вчера и днес допълних. Няма какво да се лъжем спре ли разпродажбата едно полигато дъно и полсе 100-200 % нагоре.
          Нямам акции
          Не е препоръка за търрговия с ЦК
          Окото на урагана може да е и 2-та половина на Октомври....
          Белким после малко Ноемврийско слънце видим

          Коментар


          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
            При ЦКБто му се вижда края, тук е лесно, колко по малко толко повече желаещи, сещаш се, ако правиш някакви прогнози дай им скорост
            Нищо не сханах от мнението ти

            Коментар


            • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
              Мен само едно ме интересува колко хартии имат още Хартио тук и в хима? Ако някой има статистика с динамиката на изменение на броя акции може да я пусне. Според мен окото на урагана мина дори и да имат още няма да са много. Тук нямам акции но в хима с много малък процент от портфейла ми се изкуших и влязох вчера и днес допълних. Няма какво да се лъжем спре ли разпродажбата едно полигато дъно и полсе 100-200 % нагоре.
              Нямам акции
              Не е препоръка за търрговия с ЦК
              При ЦКБто му се вижда края, тук е лесно, колко по малко толко повече желаещи, сещаш се, ако правиш някакви прогнози дай им скорост

              Коментар


              • Мен само едно ме интересува колко хартии имат още Хартио тук и в хима? Ако някой има статистика с динамиката на изменение на броя акции може да я пусне. Според мен окото на урагана мина дори и да имат още няма да са много. Тук нямам акции но в хима с много малък процент от портфейла ми се изкуших и влязох вчера и днес допълних. Няма какво да се лъжем спре ли разпродажбата едно полигато дъно и полсе 100-200 % нагоре.
                Нямам акции
                Не е препоръка за търрговия с ЦК

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  На продавача или купувача ?
                  хммм интересен въпрос

                  Аз залагам на продавача, че като го гледах как натиска за надолу .... винаги ще има и по на ниско голямо търсене, ама цената няма е в много полза за продавача.

                  Ще ми е интересно, като излезе повече инфо по сделката
                  Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                    Най-накрая им дойде акъла на продавача/ите

                    Още известно време и сменяме посоката на север североизток
                    На продавача или купувача ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                      Скоро ще разберем
                      Най-накрая им дойде акъла на продавача/ите

                      Още известно време и сменяме посоката на север североизток
                      Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                        445 265 на 0.530 на извън регулиран пазар. Дали са артио?
                        Скоро ще разберем

                        Коментар


                        • 445 265 на 0.530 на извън регулиран пазар. Дали са артио?

                          Коментар


                          • http://www.investor.bg/analizi/85/a/...rediti,140802/
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                              проблеми няма

                              още най-много 3 месеца и до Нова година ще ги отърват от мъките ................... ако имат време да чакат 3 месеца, де

                              ако много бързат .................... тогава надолу по пързалката кандидати ще има и то много
                              Е ще го чакам го пресрещна и аз.
                              Проблем викам, че още ще се влачим по дъното.

                              П.С. Какъв е шанса Артио да предложат извън борсова сделка по-големи си БГ позиции
                              Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                                Проблема е че на 31 Юли са имали 1.2 милки това спрямо SEC отчета.
                                Та от тази да над 500к са минали
                                проблеми няма

                                още най-много 3 месеца и до Нова година ще ги отърват от мъките ................... ако имат време да чакат 3 месеца, де

                                ако много бързат .................... тогава надолу по пързалката кандидати ще има и то много

                                Коментар

                                Working...
                                X