IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Браво, Еврофинанс, браво! Чудесни сделки днес.
    Утре може да пробвате по 1/2 акция наведнъж!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

      Би било добре - да си възстановим продадените последните месеци акции.

      Но съм малко скептичен,тъй като мажоритаря чрез свои представители хвърли доста пари да вдигне с 50 % акцията и да поддържа стойността и.

      Евентуално може да мине някакъв пакет и после пак нагоре.

      По някаква причина групировката си харесва тази акция много повече от другите им собствени акции.
      Кой държи пакет тук...ДСК или ЕТФ примерно или доверие?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от конан Разгледай мнение

        ЦКБ май към 1лв се е насочил
        Би било добре - да си възстановим продадените последните месеци акции.

        Но съм малко скептичен,тъй като мажоритаря чрез свои представители хвърли доста пари да вдигне с 50 % акцията и да поддържа стойността и.

        Евентуално може да мине някакъв пакет и после пак нагоре.

        По някаква причина групировката си харесва тази акция много повече от другите им собствени акции.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
          И аз мисля, че 2 е близо и ще я видим още тая година...... очаквам и ХИМ да тръгне в правилната посока към 1.5 ...... поне
          ЦКБ май към 1лв се е насочил

          Коментар


          • И аз мисля, че 2 е близо и ще я видим още тая година...... очаквам и ХИМ да тръгне в правилната посока към 1.5 ...... поне

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vigilant Разгледай мнение
              Добре се държи акцията последните 2 месеца. Интересно дали форумните навиячи излязоха от групата и не им се коментира. Преди години то бяха кифтета, пици с бири, а сега кротко. Защо така? Без препоръки, аз си ги стискам моите
              Е какво да коментираме... мажо изкупува единственото нещо което има стойност в групата... вкарва свеж кеш на пазара... отдавна никой не му вярва

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vigilant Разгледай мнение
                Добре се държи акцията последните 2 месеца. Интересно дали форумните навиячи излязоха от групата и не им се коментира. Преди години то бяха кифтета, пици с бири, а сега кротко. Защо така? Без препоръки, аз си ги стискам моите
                Ами, гледам, че днес са обрали мечетата , та може някои навиячи да са "хвърлили кърпата".
                Логиката ми говори, че пак към двата лева се запътваме, но не съм сигурен.
                Ташунко я разбираше тази акция и жалко, че вече не я следи, за да коментира.
                Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Добре се държи акцията последните 2 месеца. Интересно дали форумните навиячи излязоха от групата и не им се коментира. Преди години то бяха кифтета, пици с бири, а сега кротко. Защо така? Без препоръки, аз си ги стискам моите

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Nice Man Разгледай мнение

                    Нищо ново.
                    за съжаление - да !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                      Интересно развитие за банка,която си прави печалби само за собствениците.

                      В Тр има покана за ОСА на 28.6. ,където за пореден път предвиждат да оставят печалбите само за себе си!
                      Нищо ново.

                      Коментар


                      • Интересно развитие за банка,която си прави печалби само за собствениците.

                        В Тр има покана за ОСА на 28.6. ,където за пореден път предвиждат да оставят печалбите само за себе си!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение
                          не се вижда маджо ) на бида края на тримесечието далеч ) мирише на под 1,20 )
                          Айсберга на 1,35 не е пробит, а чий е - които иска да го пробва.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Пухче$ Разгледай мнение
                            да, дойде реда и на ЦКБ, фондовете пазаруват, ПИБ малко ще постои като прелъстена и изоставена любовница, има други акции,които трябва да наваксат изоставането
                            Там е рботата че и Пиб не стои. Пак всичко в киреча...

                            Коментар


                            • не се вижда маджо ) на бида края на тримесечието далеч ) мирише на под 1,20 )
                              Умереният риск винаги печели ! ))))))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                                Купуват си хората
                                ЦКБ следва ФИБ и чертае пътят на ХИМ.

                                Коментар

                                Working...
                                X