IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ !!! архив 5

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от panterata na pop folka
    утре ще е тексаското кравешко клане а за понеделник ще продължим със рязането на ушенца ,опашчица и така
    И ако стане, пантерите на попа и най-вече на фолка, ще тръскат мощни гюбеци от радост

    Коментар


    • Споделянето е голямо нещо ......
      http://www.vbox7.com/play:76e31b68
      Специален поздрав за всички акционери тук

      Коментар


      • Първоначално изпратено от netware5
        Първоначално изпратено от joda
        ...че те не се ли разпаднаха!?
        Първоначално изпратено от deneb
        В понеделник ще ни гостуват " ERUPTION"
        Хич не ми дреме дали са се разпаднали ...... Само едно нещо нещо може да ме заинтересува - оная Прешъс Уилсън да се върне на ония години и да ми дойде на гости ...... ......
        Свидльо , сподели я с приятели бе
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • НА БФБ -то!!!!!!!!!!

          Коментар


          • Добре...има ли тогава,възможност... Софикс никога да не се върне .. на 1900 точки...Или по точно обратното да ги подмине..
            Много рисков,капитал има ...в тази борса...и в момента той няма сигурност..тоест ще излиза при всяко ново движение нагоре... Все едно няма инвеститори.. Но пък и възможност и да се приберат парите.. с резки движения нагоре.. а да то нямало ликвидност ......преоритет на ръководството на борсата.. от няколко години....
            Да вземете веднага да продадете борсата,така единствено ще подобрите ликвидността... иначе с приказки едва ли... и от там инвестициония капитал няма да дойде въобще...

            не е препоръка..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от netware5
              Първоначално изпратено от joda
              ...че те не се ли разпаднаха!?
              Първоначално изпратено от deneb
              В понеделник ще ни гостуват " ERUPTION"
              Хич не ми дреме дали са се разпаднали ...... Само едно нещо нещо може да ме заинтересува - оная Прешъс Уилсън да се върне на ония години и да ми дойде на гости ...... ......
              "Оууу май прешъсссс ..." Ще станеш един същинский Амгъл Смийгъл
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от joda
                ...че те не се ли разпаднаха!?
                Първоначално изпратено от deneb
                В понеделник ще ни гостуват " ERUPTION"
                Хич не ми дреме дали са се разпаднали ...... Само едно нещо нещо може да ме заинтересува - оная Прешъс Уилсън да се върне на ония години и да ми дойде на гости ...... ......
                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                Коментар


                • ...че те не се ли разпаднаха!?
                  Първоначално изпратено от deneb
                  В понеделник ще ни гостуват " ERUPTION"
                  自由西藏

                  Коментар


                  • Нали знаете че в спорта и в живота освен техника има и сила?
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham
                      Първоначално изпратено от panterata na pop folka
                      утре ще е тексаското кравешко клане а за понеделник ще продължим със рязането на ушенца ,опашчица и така
                      ?
                      "мамо, taте, дават ме по телевизора"! :P

                      Коментар


                      • В понеделник ще ни гостуват " ERUPTION"

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от PLP
                          Първоначално изпратено от joda
                          ...странното е че от седмична на долу повечето индик сочат към нач на корек, възможно е разбира се да има и ластик...всъшност въобще не е странно-чакат още агнета да влязат у кочината , та да капитализират печалбата!:shock:
                          Първоначално изпратено от bertram
                          В УСА оптимизма ще изтърбуши тавана на борсата
                          А случайно да виждаш на седмична на Дау пробив на вратна линия?
                          ...може, при положение че я има(предполагам виждаш инвертед хед ен шолдърс), а аз говорех за индик, не за чарт патернс, макар че те също могат да се разглеждат като индикатори в чарт анализа!Поздрави!
                          自由西藏

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от panterata na pop folka
                            утре ще е тексаското кравешко клане а за понеделник ще продължим със рязането на ушенца ,опашчица и така
                            ?
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Въпросче....При положение че обявиха официално край на кризата...колко месеца по рано Софикс,трябваше да го отиграе...и защо все още не го прави...
                              Май много алчност за 3-5 стотинки и страх от големите...а те трябваше да са най алчни..какво им притъпи алчността..???

                              не е препоръка..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от joda
                                ...странното е че от седмична на долу повечето индик сочат към нач на корек, възможно е разбира се да има и ластик...всъшност въобще не е странно-чакат още агнета да влязат у кочината , та да капитализират печалбата!:shock:
                                Първоначално изпратено от bertram
                                В УСА оптимизма ще изтърбуши тавана на борсата
                                А случайно да виждаш на седмична на Дау пробив на вратна линия?

                                Коментар

                                Working...
                                X